کد خبر : 6899 / /
/

12 نفر از کسانی که واکسن کرونا برکت تزریق کردند کرونا گرفتند

 

واکسن برکت / کووایران برکت یک نمونه واکسن کووید-۱۹ است که توسط گروه صنعتی ایرانی شفا فارمد تولید شده‌است. تست حیوانی این واکسن برکت  با موفقیت‌ گذرانده شد؛ همچنین کووایران برکت از سوی سازمان غذا و داروی ایران برای آزمایش بر روی انسان نیز تأییدیه دریافت نموده‌است.

واکسن کرونا کووایران برکت 

صالحی، ناظر کارآزمایی بالینی واکسن برکت در کلاب‌هاوس گفت: ما در مرحله سوم کارآزمایی هستیم و حدود 15 مرداد می توانیم واکسن را تحویل دهیم. خبر خوب این است که افرادمشارکت کننده در مرحله دوم تعداد اندکی مبتلا شده‌اند. تعدادی که بعد از دوز دوم مبتلا شده‌اند 12 نفر هستند

واکسن کرونا

تست خنثی‌سازی  که تا الان برای سویه انگلیسی و آفریقایی و دلتا آزمایش شد و نتیجه بسیار امیدبخش بود و نشان دهنده آن است که واکسن کووایران برکت درباره سویه دلتا می‌تواند موثر باشد.

در مورد سویه دلتا و تستی که در آزمایشگاه شد، سرم داوطلبانی که واکسن داشتند با عدد قابل توجهی ویروس دلتا را در آزمایشگاه از بین برد و ظرف سه هفته آینده مقاله هر 3 سویه را منتشر می‌کنیم و پاسخگوی مردم هستیم

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.