کد خبر : 8305 / /
/

اخبار / اخبار سلامت / اخبار واکسیناسیون در ایران

​سخنگوی ستاد کرونا: تا آخر مهر با واردات ۶۰ میلیون دوز واکسن، افراد بالای ۳۰ سال واکسینه می‌شوند.

رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه تا پایان شهریور حداقل 30 میلیون دز واکسن خواهیم داشت افزود: تا پایان مهرماه با واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن، واکسیناسیون افراد بالای ۳۰ سال انجام می‌شود.

رئیسی گفت: اصناف در ایام کرونا سنگ تمام گذاشتند و بیش از ۸۰ درصد آن‌ها دستورالعمل‌ها را رعایت کردند.

واکسن کرونا برای افراد بالای 30 سال

تمدید محدودیت‌های کرونایی و پیش بینی روز‌های پیش رو امشب ۳۰ مردادماه در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و چشمی مسئول کمیته پایش و نظارت طرح شهید سلیمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه به جز گروه شغلی گروه یک همه مشاغل تعطیل بودند و این تعطیلی تا پایان امروز ادامه داشت و منع تردد همچنان تا ۵ شهریورماه ادامه خواهد داشت اظهار کرد: امروز در ستاد ملی مقابله با کرونا موضوعاتی مورد بررسی قرار گرفت.

واکسن کرونا

او با اشاره به اینکه اصناف در ایام کرونا تا الان به خوبی همکاری کردند و در این مسیر سنگ تمام گذاشتند و همکاری آن‌ها بسیار خوب بود افزود: مبنا بر این بود از ایام تعطیلات عاشورا و تاسوعا استفاده کنیم و تعطیلات سراسری اتفاق بیفتد که به خوبی انجام شد، بیش از ۸۰ درصد اصناف دستورالعمل‌ها را رعایت کردند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه هفت گروه از مشاغل هستند که بیشترین عامل سرایت بیماری را دارند اظهار کرد: رستوران‌ها، کافه‌ها، باشگاه‌های ورزشی، استخر‌های سرپوشیده و نمایشگاه‌های تخصصی عمومی که در فضای سربسته هستند شامل این هفت گروه می‌شود.

وی با بیان اینکه تا پایان شهریور حداقل 30 میلیون دز واکسن خواهیم داشت افزود: تا پایان مهرماه با واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن، واکسیناسیون افراد بالای ۳۰ سال انجام می‌شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.