کد خبر : 4973 / /
/

کفگیر واکسن کرونا در شیراز و دیگر شهرستان‌های استان فارس به ته دیگ خورد و درحال‌حاضر به علت تمام شدن ذخیره واکسن، واکسیناسیون کرونا انجام نمی‌شود.

 

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اتمام محموله‌های دریافتی واکسن تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون علیه کرونا ویروس انجام نمی‌شود.

در این اطلاعیه که روز یکشنبه در اختیار خبرگزاری ایرنا قرار گرفت آماده است: به اطلاع همشهریان می‌رساند با توجه به اتمام محموله‌های دریافتی واکسن، از مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون علیه کروناویروس انجام نمی‌شود.

روابط عمومی دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، به اطلاع همشهریان می‌رساند، با توجه به اتمام محموله‌های دریافتی واکسن، از مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون انجام نمی‌شود.

ادامه فرآیند واکسیناسیون به محض دریافت محموله جدید از وزارت بهداشت، از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه، اطلاع رسانی می‌شود.

برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس، به پایگاه اینترنتی covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار