کد خبر : 6597 / /
/

دکتر نمکی پشت پرده درگیری جنجالی با نماینده زاهدان را برملا کرد.

درگیری لفظی فداحسین مالکی نماینده زاهدان با سعید نمکی، وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان جنجالی شد.

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان درباره علت این درگیری جنجالی میان وی با نماینده زاهدان گفت: بهتر است بعد از این گفتمان حقایق برملا شود. دکتر مالکی نماینده زاهدان تا کنون ۳ بار نزد بنده آمدند و هر بار من با روی گشاده از ایشان استقبال کردم علت اصلی این درگیری این بود که دکتر مالکی در صدد تغییر رئیس دانشگاه بودند و فرد مورد نظر خود را معرفی کردند.

دکتر نمکی افزود: به دلیل اینکه تغییر رئیس دانشگاه را نپذیرفتم تحت فشار نماینده زاهدان قرار گرفتم و به ایشان گفتم که این تغییر ریاستی در محدوده کار بنده نیست.

وی افزود: رفع هر کمبودی به عهده من بوده و تا به حال هم انجام داده ام و کمبودها را بررسی می‌کنم اما تغییر رئیس دانشگاه کار نادرستی است و اینکه دستور دهند "این شخص را بگذار و آن شخص را بردار" در محدوده وظیفه من نیست. در این چند روز آخر زیر بار حرف زور نمی‌روم.

نمکی ادامه داد: در این ۳ بار ملاقات با نماینده زاهدان هر بار بحث سر این مبحث بود که نپذیرفتم و حتی ایشان پیشنهاد دادند که فردی از دفتر خودشان را به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب کنند و چون مخالفت‌های بنده را دیدند کار به درگیری کشیده شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.