کد خبر : 1717 / /
/

فعال اصولگرا: محمد خودش اعلام کرده گزینه مستقل ریاست جمهوری است

محمد گزینه مستقل ریاست جمهوری است

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین درباره آخرین وضعیت جریان اصولگرا برای انتخابات ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.

سعید محمد

علیرضا خجسته‌پور در گفت‌و‌گویی درباره وضعیت جریان اصولگرا برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم و صحبتی که از قول محمدرضا باهنر منتشر شد مبنی بر اینکه احتمالا آیت‌الله رئیسی به انتخابات وارد نشود گفت: این صحبت مربوط به دیدار باهنر و رئیسی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بود که در آنجا آیت‌الله رئیسی اعلام کرده بود که قصد وارد شدن به انتخابات ریاست جمهوری را ندارد.

او ادامه داد: البته در عالم سیاست هیچ چیز غیر ممکن نیست و هنوز چهار ماه به انتخابات باقی مانده است و همه چیز باید در کنار هم چیده شود تا بشود آینده را پیش بینی کرد. همانطور که محمدرضا باهنر هم گفته بود اگر آیت‌الله رئیسی در جریان اصولگرایی اعلام نامزدی کند قاعدتا محور وحدت در این جریان قرار خواهد گرفت.

احتمال ائتلاف با سعید محمد وجود دارد؟

خجسته‌پور  درباره اینکه اگر آیت‌الله رئیسی وارد انتخابات نشود چه خواهد شد، گفت: اگر وی وارد نشود ممکن است که ایجاد وحدت در این جریان کمی سخت شود، اما همه تلاش ما این است که در نهایت به آن وحدت حداکثری دست پیدا کنیم و به همین سبب هم شورای وحدت اصولگرایان  اقدامات خود را جلو می‌برد، کمیته‌هایش تشکیل شده و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هم به همین صورت اقدامات خود را انجام می‌دهد تا در نهایت به آن وحدت حداکثری خود دست پیدا کند.

قائم مقام حزب جامعه اسلامی مهندسین  درباره احتمال ائتلاف جریان اصولگرا با سردار سعید محمد هم گفت: او اعلام کرده است که به صورت مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد و وابسته به هیچ جریان و گروهی نخواهد بود؛ اما بلاخره اصولگرایان تمام نامزدهایی را که در جریان اصولگرایی تعریف شوند را مورد بررسی قرار خواهند داد. البته هنوز زمان آن نرسیده  و جلسات در هیچ یک از دو شورا برای بررسی مصداق‌ها تشکیل نشده است. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار