کد خبر : 6224 / /
/

رئیس جمهوری آمریکا در جریان استقبال از بازیکنان تیم بیس بال "لس آنجلس داجرز" در کاخ سفید از نحوه مجازاتی که همسرش برایش در نظر گرفته، سخن گفت و آن را دستمایه شوخی کرد.

جو بایدن در راستای سخنان کامالا هریس، معاونش که گفت که همسرش داگ امهوف شب گذشته با پیراهن داجرزها به خانه آمده بود (او حامی تیم متفاوتی است) بایدن گفت که او نیز با همسرش مشکل مشابهی داشته است. من یک خانواده مختلط بر اساس علایق به تیم‌های بیس بال و دیگر ورزش‌ها دارم. همسرم از فرق سر تا نوک پا فیلادلفیایی است، اگر من به کسی غیر از فیلادلفیایی‌ها  توجه نشان دهم، باید به تنهایی در اتاق خواب لینکلن بخوابم.

بایدن یکبار دیگر در روز جمعه و در مراسمی در انجمن ملی آموزش که همسرش نیز عضو آن است، این سازمان را یک نهاد "ضروری" دانست و گفت: خوب باید بگویم اگر از این انجمن حمایت نکنم، باید تنها در اتاق خواب لینکلن بخوابم!

این گفته‌ها از سوی بایدن دستمایه شوخی کاربران در فضای مجازی شد و یکی از آنها در توئیتر نوشت: شرط می‌بندم بایدن هر شب در اتاق خواب لینکلن می‌خوابد!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.