کد خبر : 6593 / /
/

دکتر نمکی پشت پرده درگیری جنجالی با نماینده زاهدان را برملا کرد.

 

درگیری لفظی فداحسین مالکی نماینده زاهدان با سعید نمکی ، وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان جنجالی شد.

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان درباره علت این درگیری جنجالی میان وی با نماینده زاهدان گفت: بهتر است بعد از این گفتمان حقایق برملا شود. دکتر مالکی نماینده زاهدان تا کنون 3 بار نزد بنده آمدند و هر بار من با روی گشاده از ایشان استقبال کردم علت اصلی این درگیری این بود که دکتر مالکی در صدد تغییر رئیس دانشگاه بودند و فرد مورد نظر خود را معرفی کردند.

افشاگری دکتر نمکی

دکتر نمکی افزود: به دلیل اینکه تغییر رئیس دانشگاه را نپذیرفتم تحت فشار نماینده زاهدان قرار گرفتم و به ایشان گفتم که این تغییر ریاستی در محدوده کار بنده نیست .

وی افزود: رفع هر کمبودی به عهده من بوده و تا به حال هم انجام داده ام و کمبودها را بررسی می کنم اما تغییر رئیس دانشگاه کار نادرستی است و اینکه دستور دهند "این شخص را بگذار و آن شخص را بردار" در محدوده وظیفه من نیست. در این چند روز آخر زیر بار حرف زور نمی روم .

نمکی ادامه داد: در این 3 بار ملاقات با نماینده زاهدان هر بار بحث سر این مبحث بود که نپذیرفتم و حتی ایشان پیشنهاد دادند که فردی از دفتر خودشان را به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب کنند و چون مخالفت های بنده را دیدند کار به درگیری کشیده شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.