کد خبر : 10812 / /
/

در این خبر به معرفی بازیگرانی می پردازیم که نقش همسر داشتند.

در این مطلب بازیگرانی که در چند فیلم نقش همسر یکدیگر را بازی کردند معرفی می شود.

زوج های هنری زیادی در سینمای ایران وجود دارند که تجربه چندین همکاری با یکدیگر را دارند اما از میان این هنرمندان چند تن از بازیگران در چند فیلم نقش همسر یکدیگر را بازی کرده اند.

این بازیگران در فیلم زن و شوهر بودند

از میان هنرمندان ایرانی که چندین تجربه مشترک در کنار هم داشته و در چندین فیلم نقش همسر هم را ایفا کرده اند میتوان به شهاب حسینی و ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی و علی مصفا، پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا، مهناز افشار و محمدرضا گلزار، باران کوثری و حامد بهداد، الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار، محمود پاک نیت و مهوش صبرکن، گلاب آدینه و مهدی هاشمی اشاره کرد.

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی از بازیگران سرشناس و پرطرفدار سینمای ایران هستند که تجربه چندین همکاری مشترک در کنار یکدیگر را دارند و جزو آن دسته از هنرمندان هستند که در فیلم نقش همسر یکدیگر را ایفا کرده اند.

این دو هنرمند کشورمان در فیلم درباه الی، فروشنده و سریال شهرزاد با هم همبازی بودند و در دو فیلم فروشنده و سریال شهرزاد در نقش همسر هم به ایفای نقش پرداختند.

لیلا حاتمی و علی مصفا

لیلا حاتمی و علی مصفا یکی دیگر از زوج های هنری کشورمان هستند که تجربه بازی در کنار هم را در چندین فیلم داشته اند و در دو فیلم هم نقش همسر هم را ایفا کرده اند.

لیلا حاتمی و علی مصفا اولین بار در فیلم لیلا با هم همبازی شدند و در نقش زن و شوهر جلوی دوربین رفتند و بار دیگر نقش زن و شوهری را در فیلم پله آخر ایفا کردند.

باران کوثری و حامد بهداد

باران کوثری و حامد بهداد یکی دیگر از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران هستند که تجربه بازی در نقش همسر یکدیگر را در فیلم هایشان داشته اند.

حامد بهداد و باران کوثری در دو فیلم سد معبر و هفت ماهگی نقش زن و شوهر یکدیگر را ایفا کرده اند و در فیلم های دیگری چون فیلم های دایره زنگی، روز سوم، خانه دختر و جان دار هم در کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند.

مهناز افشار و محمدرضا گلزار

مهناز افشار و محمدرضا گلزار یکی دیگر از زوج های هنری هستند که تجربه چندین کار مشترک در کنار یکدیگر را دارند.

سریال عاشقانه، فیلم زهر عسل، سیزده گربه روی شیروانی، کما، تله، آتش بس، کلاغ پر، عشق تعطیل نیست و دلم میخواد از جمله کارهای مشترک این دو بازیگر کشورمان هستند.

مهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم هایی چون زهر عسل، آتش بس و عشق تعطیل نیست در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کرده اند.

پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا

پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا یکی دیگر از بازیگرانی هستند که تجربه بازی در نقش همسر یکدیگر را در فیلم هایشان دارند.

فاطمه معتمدآریا و پرویز پرستویی در دو سریال آشپزباشی و زیر تیغ در نقش همسر یکدیگر مقابل دوربین رفتند و نقش های ماندگاری را خلق کردند.

گلاب آدینه و مهدی هاشمی

گلاب آدینه و مهدی هاشمی یکی دیگر از زوج های بازیگری هستند که تجربه چندین کار مشترک در کنار یکدیگر را دارند.

سریال سلطان و شبان، فیلم زرد قناری و آسانسور از جمله کارهای مشترک این زوج هنری است که در این فیلم ها در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کردند.

الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار یکی دیگر از زوج های هنری هستند که تجربه چندین کار مشترک را در کنار هم دارند.

فیلم گل یخ، مجنون لیلی، دو خواهر، تو و من از کارهای مشترک محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست است و این زوج هنری در فیلم گل یخ، تو و من( که در این فیلم ابتدا به شکل دروغین وانمود کردند که با یکدیگر نامزد هستند و بعد به هم علاقه مند شدند) و مجنون لیلی( که در آن قرار ازدواج با یکدیگر گذاشته اند) در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کرده اند.

مینا ساداتی و بابک حمیدیان

مینا ساداتی و بابک حمیدیان از زوج های بازیگری هستند که چند سالی است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و تجربه چندین کار مشترک سینمایی را با هم دارند.

این زوج هنرمند که در فیلم های هیهات، خرگیوش، سرو زیر آب و جشن دلتنگی با هم همبازی بودند در فیلم خرگیوش و جشن دلتنگی در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کردند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.