کد خبر : 11326 / /
/

. عکس زیر اخیراً از ژست خاص سمانه پاکدل منتشر شده است. به نظر می رسد خانم بازیگر تغییرات زیادی در چهره خود ایجاد کرده است.

سمانه پاکدل بازیگر مشهور کشورمان با ورود به عرصه هنر در سریال دلنوازان در کنار سحر قریشی و شاهرخ استخری به اوج شهرت رسید. سمانه پاکدل همسر هادی کاظمی است. سمانه پاکدل فرزندی ندارد. سمانه پاکدل متولد مهر 1366 است. عکس زیر اخیراً از ژست خاص سمانه پاکدل منتشر شده است. به نظر می رسد خانم بازیگر تغییرات زیادی در چهره خود ایجاد کرده است.

سمانه پاکدل

زندگی شخصی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل اصالتا آذری و متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶ در اصفهان است. وی در یک خانواده ۵ نفری به دنیا آمده و یک خواهر و برادر متاهل و بزرگ‌تر از خود دارد. پدر و مادر او هر دو کارمند بودند و او همین را دلیل اصلی آشپزی خوبش می‌داند.

او از کودکی علاقه‌مند به بازیگری بوده است و تصمیم داشته تا رشته هنر را در دبیرستان سوره در پیش گیرد، ولی با مخالفت خانواده اش رو به رو می‌شود. اما در سن ۱۷ سالگی با حمایت خواهر و شوهر خواهرش، به دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز می‌ کند. با این وجود او فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی است.

عکس زیر از سمانه پاکدل و مادرش را مشاهده می کنید.

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل از کجا فعالیت هنری خود را شروع کرد؟

سمانه پاکدل از دستیاری صحنه تئاتر به بازیگری تلویزیون و سینما رسیده است.او در آن دوران توسط دکتر علی پویان برای بازی در نمایش رودکی دعوت شد.این بازیگر اولین بار با تله فیلم مهدی گلستانه وارد تلویزیون شد.در واقع بعد از آن بود که به خاطر بازی در سریال دلنوازان این بازیگر به عنوان بازیگری خلاق دیده شد.

 سمانه پاکدل  با کدام سریال مشهور شد؟

سمانه پاکدل در جدی ترین تجربه بازیگری اش در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال ۱۳۸۸ مقابل دوربین رفت و بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب می شود.

مسعود رسام تهیه کننده و کارگردان فقید سینما سمانه پاکدل را به حسین سهیلی زادهمعرفی کرد و این بانوی هنرمند با نقش مهتاب در این سریال مقابل دوربین رفت.

سمانه پاکدل در گفتگویی به درایت حسین سهیلی زاده و کارگردانی او اشاره کرد و از او به مانند پدری مهربان یاد کرد که در بازی های مختلف دست بازیگر را باز میگذراد و نظرات زیادی از بازیگران در بازی می گیرد.

 سمانه پاکدل و ماجرای آشنایی با هادی کاظمی  

هادی کاظمی بعد از سلام و احوال پرسی با مخاطبان خندوانه درباره ماجرایآشنایی و ازدواجشان گفت :ما سال ۹۶ در برنامه ۱۳ شمالی از هم خوشمان آمداما به روی هم نیاوردیم و یکدفعه غافلگیرانه در عرض سه ماه این اتفاق رخ داد.

سمانه پاکدل

هادی کاظمی ادامه داد: من اصلا آدم ازدواجی نبودم و اصلا و اصلا قصد ازدواج نداشتم و واقعا اگر سمانه نبود هرگز ازدواج نمی کردم و جوری بود دلم را برد و اصلا فکرش را هم نمی کردیم و ناباورانه در عرض سه ماه و بعد از اطلاع خانواده ها و موافقت آنها پیش قدم شدیم.

سمانه پاکدل هم در تکمیل صحبت های همسرش گفت :من و هادی از قبل همدیگررا می شناختیم ولی در ۱۳ شمالی بیشتر کنار هم بودیم و از صداقت و مهربانی اشخیلی خوشم آمد و همه از خوب بودن هادی میگفتند و یکی از معیارهایمن این بود که حالم با آدم ها خوب باشد و با هادی حالم خوب بود و هادیخیلی یکدفعه درخواست ازدواج را مطرح کرد و واقعا غافلگیرانه بود.

ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی

فروردین ماه سال ۹۶ بود سمانه پاکدل به عنوان مهمان روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت و از علاقه اش به ازدواج در این برنامه صحبت کرد و شوخی های زیادی پیرامون ازدواج نکردن او در این برنامه شکل گرفت. در نهایت وی در ۲۴ مردادماه سال ۹۷ بود که خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

شرط عجیب صاحبخانه سمانه پاکدل چه بود؟

ویدئویی از یک گفت‌وگو با زوج هنرمند، هادی کاظمی و سمانه پاکدل در فضای مجازیمنتشر شده است که آن‌ ها از شروط عجیب صاحب‌ خانه‌ ها برای اجاره دادن خانه هایشان می‌ گویند.

این زوج هنرمند ضمن این که می‌ گویند خانه‌ ها خیلی گران شده‌ اند و قیمت‌ هانسبت به قبل حداقل سه برابر شده، درباره شروط عجیب و غریب هم می‌ گویند.مثلا این که صاحب‌ خانه‌ ای از آن‌ ها خواسته تحت هیچ شرایطی در خانه‌ شان فیلم بردارییا عکاسی نداشته باشند یا صاحب‌ خانه دیگری به شرطی خانه را در اختیارشانقرار می‌ داده که پسر و دخترشان را برای بازیگری معرفی کنند!

سمانه پاکدل: نمی‌ دانم چرا کسی نمی‌ گیردم!

شامگاه پنجشنبه دهم فروردین ماه سال ۹۶، سمانه پاکدل، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان برنامه «دورهمی» مهران مدیری بوده است.

در شروع بخش گفت‌و‌گوی برنامه، مهران مدیری از سمانه پاکدل پرسید:«عاشق خوابی!» و پاکدل جواب داد: «در دوران مدرسه درس‌خوان بودمو از معلم گرفته تا ناظم همه از من راضی بودند. تنها مسئله‌ ای که داشتمهمین خواب ماندن بود. الان برای این که حلش کنم هر موقع برای ضبط سریالیا فیلم آفیش هستم، می‌گویم حتما سرویس دنبالم بفرستند.»

مهران مدیری و سمانه پاکدل

او در مورد نظر خانواده‌ اش نسبت به ورود به عرصه بازیگری توضیح داد: «دوران راهنمایی که تمام شد، می‌خواستم دبیرستان را در هنرستان سوره بگذرانم اما خانواده‌ ام اجازه ندادند و گفتند رشته دیگری بخوان، اما بعدا می‌ گذاریم بازیگر شوی.

کسانی که در این مسیر از من حمایت کردند، خواهرم و همسرش بودند.کارم را از تئاتر شروع کردم، البته نه به عنوان بازیگر که به عنوان دستیار صحنهتا این که دکتر علی پویان برای بازی در نمایش «رودکی» از من دعوت کرد.»

سمانه پاکدل در برنامه دورهمی

مهران مدیری در ادامه پرسید: «آن زمان چند ساله بودی؟» که سمانه پاکدل جواب داد: «۱۷ ساله.» و خودش ادامه داد: «اگر منظورتان این است که چند سالم است متولد ۱۳۶۶ هستم.» در ادامه کل‌ کلی بین او و مدیری صورت گرفت که پاکدل ۳۰ ساله است یا طبق گفته خودش ۲۹ ساله و نیم.

پاکدل در مورد بحران ۳۰ سالگی هم گفت: «از ۲۶، ۲۷ سالگی به این قضیه فکر می‌ کردماما الان واقعا حالم بابتش بد نیست. مسلما اشتباهاتی را که در فاصله ۲۰ سالگیتا ۳۰ سالگی انجام داده‌ام، در ادامه انجام نخواهم داد، با آگاهی بیشتریپیش خواهم رفت و هر چند بیشتر شدن سن چین و چروک صورت و تغییراتفیزیکی با خود می‌ آورد اما باعث می‌ شود قدر لحظات را بیشتر بدانم.»

سریال معراجی ها

سمانه پاکدل در ادامه افزود: «اولین کار تلویزیونی‌ ام تله فیلمی با مهدی گلستانه بود و بعد «روز حسرت» با سیروس مقدم اما جایی که باعث معرفی شدنم شد، سریال «دلنوازان» بود که سال ۱۳۸۸ پخش شد و هنوز هم بهترین کارم می‌ دانمش.»

او در مورد کم کاری‌اش در حوزه سینما نیز توضیح داد: «ایام نوروز استو نمی‌ خواهم کام مردم را تلخ کنم اما دغدغه اصلی‌ ام این است که مساوات رعایت شود.

وقتی من با کاری وارد عرصه بازیگری شده‌ ام که حداقل از ۱۰۰، ۹۰ یا ۸۵ می‌گیرد، نمی‌توانم در ادامه پایین‌تر از آن را قبول کنم ولی این فرصت باید برایم فراهم شود تا بتوانم چیزی را که دارم نشان دهم.»

سمانه پاکدل در جواب این که عاشق شده است یا نه، به شوخی گفت:«نه! اگر بگویم عاشق شده‌ام میاید مرا بگیرد؟! نگرفته است دیگر!اگر عاشق شده بودم میامد می‌ گرفت!»

زندگی سمانه پاکدل

او در میان خنده مهران مدیری و حاضران در استودیو ادامه داد: «یکی از لباس‌ هایی که همیشه در مهد کودک می‌ پوشیدم لباس عروس بود.»

مهران مدیری با خنده ادامه داد: «چرا کسی نمی‌ گیردتان؟ اخلاق تندی دارید یا معیارهای سختی؟!»

بازیگر نقشِ مهتاب در سریال «دلنوازان» ادامه داد: «من آسان می‌ گیرم، آن‌ ها سخت می‌ گیرند.»

بازیگر «معراجی‌ها» در مورد این که آدم‌ ها از چه چیز او باید بترسند گفت:«مرز بین صفر تا صدم یک تار مو است. دیر عصبانی می‌شوم و تحملم زیاد استاما اگر پا روی دمم بگذارند، پا روی دمشان می‌ گذارم.»

او در مورد این که در سینما کدام بازیگر زن را دوست دارد از فاطمه معتمدآریا نام برد.

مادر سمانه پاکدل

سمانه پاکدل ادامه داد: «چون پدر و مادرم کارمند بودند از کودکی کار خانه می‌ کردم و این کار را دوست داشتم. آشپزی‌ ام هم خوب است و در این مورد ادعا دارم. (به شوخی) خانواده‌ دارم و تحصیل‌کرده اما نمی‌ دانم چرا کسی نمی‌ گیردم؟»

او در پاسخ به مهران مدیری که پرسید چه چیزی به موزه «دورهمی» می‌ دهد گفت:«شما به من عیدی چه می‌ دهید؟!» مهران مدیری در نهایت گفت: «یک جلد کتاب نفیس.»سمانه پاکدل جواب داد: «همه می‌ آیند این جا هدیه می‌ دهند، من هدیه می‌ گیرم!»مدیری به شوخی گفت: «برای همین است که کسی نمی‌ گیردتان!»

گپی با سحر قریشی و سمانه پاکدل، بدون سانسور!

به یاد بیاورید سریال «دلنوازان» را که یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیونی بعد از انقلاب بوده است که چهره های جوان و مستعد زیادی را به عرصه هنر معرفی کرد، ولی این روزها که سال ها از آن سریال سپری می شود، دیگر کمتر سریالی را دیده ایم که از سوی مردم به آن شکل استقبال شود! گفتنی است این مصاحبه با سحر قریشی و سمانه پاکدل صورت گرفته که فقط گفتگوی سمانه پاکدل را در ادامه می خوانید.

سمانه پاکدل

از دلنوازان تا امروز با دلخوری!

پاکدل: روزی که برای سریال «دلنوازان» رفته بودیم، هم من و هم سحر،قبلا کارهای کوتاهی بازی کرده بودیم. سحر فیلم «لج و لجبازی» را داشت و من هم یک نقش در یکی از کارهای آقای سیروس مقدم داشتم ولی نقطه عطف بازیگری هر دو نفرمان «دلنوازان» بود.

رابطه من و سحر حین ساخت سریال « دلنوازان» شکل گرفت، نه بعد از سریال هر روز با هم درد و دل می کردیم. سرویس هایمان یکی بود و … اگر من و سحر فکر و درکی که امروز داریم را آن زمان داشتیم، شرایط به کلی تغییر می کرد.

روزی که ما برای این سریال انتخاب شده بودیم فقط ۲۰ سال مان بود و هیچ درکی از شهرت و بازیگری نداشتیم. با این حال شرایط آن طور که باید پیش می رفت، پیش نرفت و اتفاقی که باید بعد از آن سریال برای مان می افتاد، نیفتاد.

سریال همسایه ها

در کل اگر بخواهم جمع بندی کنم من از شرایط امروز اصلا راضی نیستم.این که می گویند در سینما و تلویزیون باندبازی و مافیا وجود ندارد را من قبول ندارم چرا که هستند افرادی که پشت سر هم فیلم بازی می کنند و حمایت می شوند و حتی در نقش هایی ظاهر می شوند که حتی به سن و سال آنها نمی خورد ولی در همین بین بازیگرانی که چه به لحاظ سنی چه به لحاظ حرفه ای، مناسب آن نقش ها هستند، چون حمایتی برای آنها وجود ندارد، بیکار می مانند.

زندگی سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون

در کل از ما هیچ حمایتی صورت نگرفت و حتی ما را از بازی در نقش های مشابه «دلنوازان» منع می کردند و می گفتند به تکرار نیفتید! بعد از آن هم که دیگر حمایتی در کار نبود.

 

برای موفقیت، نوآوری کنیم

پاکدل: به نظر شما چرا سریال «دلنوازان» آن زمان آنقدر مورد استقبال قرار گرفت؟برای این که داستان حول محور ۶ جوان می چرخید و به نوعی این ۶ جواناصل ماجرا بودند. داستانی داشت که جوان جامعه می پسندید و در کنارشخانواده ای که جوانی در خانه داشت نیز این سریال را می پسندید.

به زمان خودمان که نگاه می کنم با سریال ها و کارتون های زیادی خاطره دارم. «علی کوچولو»، مدرسه موش ها» و … ولی اگر از نسل دهه ۷۰ یا ۸۰ بپرسید، نمی تواند بگوید که با کدام سریال یا کارتون خاطره دارد. به همین کار «خندوانه» آقای رامبد جوان نگاه کنید.

تا دیروز همه مجری ها در همه برنامه ها، بازیگران را دعوت می کردند و یک مصاحبه کلیشه ای و عادی داشتند ولی رامبد جوان حرکت جدیدی انجام داد و از بازیگر استفاده کرد. عروسک جناب خان از همان محاوره هر روزه مردم استفاده می کند و با چند آهنگ شاد باعث شادی مردم می شود و این نوآوری می تواند ایجاد موفقیت کند.

وقتی ما مدرسه می رفتیم!

پاکدل: من به شدت درسخوان بودم و انضباطم بسیار خوب بود. همیشه معلم ها از من راضی بودند. فقط موردی وجود داشت و آن هم این بود که من همیشه تاخیر داشتم، یعنی روزی نمی شد که من زودتر از زنگ مدرسه رسیده باشم و همیشه دیر می رسیدم.

البته آنقدر از لحاظ رفتاری و اخلاقی و درسی خوب بودم که این موضوع را پوشش می داد.مدام در فعالیت های مدرسه شرکت می کردم، گروه سرود، تئاتر و …ولی بعضی مواقع پیش آمده بود که این فعالیت ها به دادم نرسید و یکی دو نمره از انضباطم کم شده بود.

در کل بچه خوبی بودم و یادم می آید زمان مدرسه، مادرم به غیر از روزهای کارنامه، دیگر به مدرسه نمی آمد، یعنی هیچ وقت مادرم را به مدرسه نخواسته بودند!

قدر هنرمندان را بدانیم…

پاکدل: کسی نیست بیاید بگوید که خرج زندگی ام را باید چگونه تامین کنم؟واقعا آدم ولخرجی نیستم، نه سفر خارج از کشور دارم و نه سفر آنچنانیداخل کشور و نه خیلی خرج های دیگر. زمانی هست که شما در خانه نشستیدو پدر و مادرتان خرج شما را می دهند یا شوهرتان خرج شما را می دهدیا آقایی هست که می گوید اگر بیکار شوم، همسرم شاغل است،خرج مان را تامین می کند و برعکس. ولی من بالشخصه واقعا روی این را ندارمکه دوباره به خانواده ام رجوع کنم و بگویم هوای من را داشته باشید.

من سال هاست در این عرصه مشغول کار هستم، ضمن این که آن اوایل خانواده ام آنچنان تمایل به حضور من در این عرصه را نداشتند. می توانستم درسم را ادامه بدهم و دکتر شوم که دفتر و دستکی راه بیندازم. چرا هنرمندان حتی نباید یک بیمه ساده داشته باشند تا یک روز به دردشان بخورد؟! هیچ حمایتی از هنرمندان انجام نمی شود.

عشق زمینی سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل با انتشار عکسی در کنار همسر هنرمندش برای او عاشقانه ایزیبا نوشته است که در ادامه می خوانید: هادى عزیزم، روزهاى با تو بودنبرایم هر لحظه تأییدى بر وجود عشق زمینى ست، وتأییدى به اندازه کائناتبر وجود عشق الهى، تأییدى براى، با هم ساختن، همراه بودن

هروز تجربه جدیدى را، در زندگیمان با همه خوشى ها، دردها….مى کنیم، یاد میگیریم، صبورتر میشویم ، رها تر میشویم ، و دنبال رویاهایمان که براى هم ، باهم بسازیم، آرام در مسیر زندگى جستجو میکنیم که راحتر بپذیریم، و جارى تر زندگى کنیم…..

ممنونم که همیشه در کنارمن هستى با همه بیقرارى هایم، گریه هایم،ناراحتى هایم، عصبانیت هایم، غر غر هایمالبته مهربانى هایم، چقدر خوب بودن هایم عزیزه دلم بابت تمام حال خوبت،آرامشت، مهربونیت، تعهدت ، روزت مبارک، مرد بامزه پى نوشت: روز مرد، پدر، پدر بزرگ، داداش، پدر شوهر، پدر زن، دایى ، عمو، شوهر خاله ، شوهر عمه، پسر خاله، پسر دایى، پسر عمه، پسر عمو بر

همه مردان و پدران این کره خاکى مبارک و روح همه مردان، پدران در گذشته شاد ، یادشون گرامى این روزا مراقب همه اینا که من گفتمو، خودتونو، خانوادتونو، جد و آبادتون باشین، از خونه بیرون نرین لطفأ…… خداحافظتون

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.