کد خبر : 6869 / /
/

​بهاره رهنما پست جدید در اینستاگرامش منتشر کرد.

بهاره رهنما تصویر جدید از خانه اش منتشر کرد. در این عکس بهاره رهنما در حیاط زیبای خانه اش نشسته است.بهاره رهنما با انتشار این عکس صفحه اینستاگرامش را به روز رسانی کرد. بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است . بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه این روزهای فضای مجازی است.

بهاره رهنما در خانه لاکچری اش

بهاره رهنما با انتشار این عکس نوشت: این دلنوشته زیبا از دکتر شیری عزیز عجیب منو یاد بازیگران مهربانم در روزهای سخت پیش تولید کارم انداخت...

حیاط خانه بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما

در دوران های سخت، هیچ موهبتی بزرگتر از کنن همراهی دیگری نیست

گاهی با شنیدن داستان مشکلاتی که دیگران در زندگی شان داشته اند، کلمه ها در دهانمان خشک می شود. از خودمان می پرسیم چه می شود گفت در برابر این اندوه؟ وقتی بیماری را می بینیم که می داند بیماریش درمان ندارد، یا وقتی پدر و مادری را می بینیم که نوزادشان را از دست داده اند، بدترین کار این است که آنها را نصیحت کنیم که خودشان را نبازند و محکم باشند. شاید راه بهتر آن باشد که فقط در آغوششان بگیریم و همراهیمان را با آنها نشان دهیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.