کد خبر : 6990 / /
/

​تعریف سحر قریشی از جمله تاثیر گذار و عجیبی که حامد بهداد به او گفته است.

سحر قریشی «زاده ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران» است . سحر قریشی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.سحر قریشی درسال 88 با بازی در فیلم سینمایی لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد.سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی دراین فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

سحر قریشی بازیگر سینما

سحر قریشی پس ازآن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا وی را اتخاب کرد.او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

سحر قریشی

سحر قریشی در یک گفت وگوی اینترنتی از تلخی هایی که پس از ورودش به تئاتر متحمل شد سخن به میان آورد. در این کلیپ سحر قریشی با عشوه ای غیر اخلاقی با مخاطبان خود ارتباه برقرار می کند. سحر قریشی بازیگر معروف زن ایرانی است. سحر قریشی طرفداران بسیاری دارد. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد. سحر قریشی در نقش های متفاوتی بازی کرده و در ذهن مخاطبان نقش بسته است.

تیکه حامد بهداد به سحر قریشی: برو تئاتر تی بکش!

سحر قریشی در یک گفت و گو با اشاره به توصیه دوستانش برای ورود به تئاتر گفت: حامد بهداد به من گفت هر وقت بی کار شدی سراغ تئاتر برو؛ برو حتی زمین را طی بکش همین که صدای بازیگران تئاتر را بشنوی خودش به مثابه آموزش تئاتر است.

سحر قریشی

وی افزود: من اولین تئاترم را که بازی کردم از همه جا به من حمله شد. همه به انتقاد و تمسخر من پرداختند. هنگام بازی در آن نمایش پس از ده دقیقه، عده با سر و صدا سالن را ترک کردند.

فیلم های سینمایی سحر قریشی

سال نام فیلم کارگردان

۱۳۸۹ دردسر بزرگ مهدی گلستانه

۱۳۸۹ همه چی آرومه مصطفی منصور یار

۱۳۹۰ گشت ارشاد سعید سهیلی

۱۳۹۰ ساعت شلوغی آرش معیریان

۱۳۹۰ محرمانه تهران مهدی فیوضی

۱۳۹۰ نار بهاره رضایی

۱۳۹۰ دوباره با هم روزبه حیدری

۱۳۹۰ اکباتان مهرشاد کارخانی

۱۳۹۰ تو و من محمد بانکی

۱۳۹۱ عبور از مه داوود بیدل

۱۳۹۱ زن. مرد. زندگی... مهدی ودادی

۱۳۹۱ نفس شهروز شکورزاده

۱۳۹۲ پنج ستاره مهشید افشارزاده

۱۳۹۲ آنچه مردان درباره زنان نمی دانند قربان محمدپور

۱۳۹۲ دربست آزادی مهرشاد کارخانی

۱۳۹۲ نازنین مهدی گلستانه

۱۳۹۲ آتیش بازی بهمن گودرزی

۱۳۹۲ روزگاری عشق و خیانت داوود بیدل

۱۳۹۲ شرط آخر محمد آهنگرانی

۱۳۹۳ رجب آرتیست می شود کیوان صادقی

۱۳۹۳ سه بیگانه در سرزمین ناشناخته مهدی مظلومی

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.