کد خبر : 8875 / /
/

اخبار / اخبار بازیگران / اخبار هنرمندان

سریال پر حاشیه و جریان ساز گاندو در فصل دوم با اشاره های جنجالی به برادر رئیس جمهور سابق کشورمان با واکنش های مخاطبان روبرو شد.

سریال جنجالی گاندو در دو فصل به کارگردانی جواد افشار، به قلم آرش قادری و تهیه‌کنندگی مجتبی امینی ساخته شد. موضوع سریال گاندو امنیتی است و فیلمنامه آن منطبق با اتفاق های تاریخی، مستندات، کشف جاسوس های داخلی و خارجی و گریزی بر موضوع آقازاده هاست.

سریال گاندو « سریال جنجالی »

فصل اول سریال گاندو که بخش هایی از آن در ترکیه و چین تصویربرداری شد، با استقبال خوب مخاطبان در سال ۱۳۹۸ مواجه شد. حاشیه‌های فصل اول سریال گاندو در زمان پخش به قدری جریان ساز شد که باعث شد فصل دوم آن در سکوت خبری ساخته شود.

به گفته مجتبی امینی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی گاندو ۲ بعد از پایان فصل اول سریال "گاندو"، درخواست و انتظار مخاطبان سریال ادامه دار شد. ما نیز در جایگاه سازنده این سریال نتوانستیم درخواست مخاطبان را نادیده بگیریم. با توجه به اینکه میزان فشارها در سرفصل اول سریال گاندو بالا بود، میزان دقت و حساسیت ما هم به مراتب بالاتر رفت. بر همین اساس اجازه ندادیم فصل دوم سریال گاندو به هر قیمتی ساخته شود و کلیت گروه سازنده سریال گاندو را به جایی رساندیم تا با وسواس بیشتری فصل دوم گاندو را به آنتن پخش برسانند.

سکانس جنجالی در سریال گاندو ۲

در سکانسی از فصل دوم سریال گاندو لحظه تشنج کردن رحمانی (منتسب به حسین فریدون برادر حسن روحانی) در سریال گاندو به تصویر کشیده شده است. این سکانس از سریال مورد توجه مخاطبان در فضای مجازی قرار گرفت. کاراکتر رحمانی در سریال گاندو کسی است که می‌تواند پست‌های کلیدی در بانک مرکزی و وزارت‌های دیگر را تعیین کند و او کسی نیست جز حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس جمهور سابق که در مذاکرات برجام هم حضور داشته است.

سریال-گاندو-رحمانی

گاندو متوقف شود یا ‎روحانی را محاکمه کنید

جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس اما در گفته هایی تند اشاره کرد: مصلحتی که در عدم محاکمه حسن روحانی و تیمی که خیانت کرده‌اند، درست نیست یا فیلم گاندو که در حال پخش است دروغ می گوید یا اینکه صحت دارد؛ اگر دروغ است بهتر است پخش آن متوقف شود و اگر صحت دارد باید هر چه سریع‌تر روحانی و تیم منتسب به او را محاکمه کنند.

نیک بین در ادامه گفت: صبر مردم به سر آمده است.رئیس قوه قضائیه که پرونده‌های بزرگی را به پایان رسانده‌، بایستی پرونده‌های تخلفاتی که مجلس یازدهم و کمیسیون اصل نود بررسی کرده و خیلی از خیانت‌هایی که دولت سابق انجام داده و پرونده‌های آن را به قوه قضائیه ارسال کرده است را نیز بررسی کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.