کد خبر : 9103 / /
/

اخبار / اخبار بازیگران / اخبار هنرمندان

​ترانه علیدوستی که در فضای مجازی فعالیت زیادی ندارد به تازگی دو پست با مضمون اجتماعی در اینستاگرام منتشر کرد که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

ترانه علیدوستی بازیگر مطرح بسیار بی حاشیه چند روز قبل در اینستاگرام دو پست پی در پی به اشتراک گذاشت که باعث شد تهمت هایی از جمله “نون به نرخ روز خوردن” را به ترانه علیدوستی نسبت دهند. ترانه علیدوستی تنها در صفحه شخصی اش شش میلیون فالور دارد و ترانه علیدوستی هیچ گاه خود را درگیر حواشی نمی کند.ترانه علیدوستی پست هایی را با مضمون اجتماعی منتشر کرد که محتوای این دو پست باعث شد حواشی زیادی برای او به وجود بیاید.

پست اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی

پست های اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی باعث شد برخی آن را برنتابیده و متاسفانه پا از حیطه ادب بیرون نهاده با فحاشی و کلمات سخیف با آن مقابله کرده اند.

ترانه علیدوستی

اقدامی که به عادت بخشی از جامعه ایرانی بدل شده و از مسیر شبکه های مجازی حتی در گستره بین الملل آبرو برای ایرانی باقی نگذاشته است.

این افراد بجای تحلیل و بررسی خواستگاه آن تنها اقدام به زدن تهمت های بسیار ناروا به این بازیگر مطرح زدند.

نسبت دادن تهمت هایی مانند” نون به روز خوردن ” به بازیگری نظیر ترانه علیدوستی نشان می دهد فحش دهندگان هیچ شناختی از شخصیت او ندارند یا همین طور چشم بسته و کور همه را ترور شخصیتی می کنند.

منبع :وقت صبح

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.