کد خبر : 9109 / /
/

اخبار / اخبار بازیگران / اخبار هنرمندان

​سارا و نیکا عکس کودکی خود را در کنار پدرشان به اشتراک گذاشتند.

سارا و نیکا فرقانی متولد مرداد ماه هستند. سارا و نیکا فرقانی در تهران متولد شده و در سوئد زندگی می کنند. سارا و نیکا فرقانی در اینستاگرام بسیار فعالند. همین امر باعث شده که حواشی پیرامون سارا و نیکا فرقانی زیاد باشد. سارا و نیکا فرقانی عکس پدرشان را به نمایش گذاشتند

سارا و نیکا عکس کودکی خود را در کنار پدرشان منتشر کردند. کاربران آن ها را شبیه به پدرشان ندانستند. در ادامه عکس نیکا فرقانی را در کنار پدرش مشاهده می کنید.

سارا و نیکا

از زندگی سارا و نیکا چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است . به تازگی کلیپی از سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت در اینستاگرام پخش شده است که باعث شایعات زیادی در فضای مجازی شده است. در ادامه این کلیپ را مشاهده می نمایید.

اولین بازی سارا و نیکا

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

نحوه ورود به پایتخت سارا و نیکا

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت سارا و نیکا فرقانی

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا و نیکا

خانواده و مهاجرت خواهران معروف تلویزیون

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

دلیل حذف شدن سارا و نیکا از سریال پایتخت چه بود؟

انتشار تصاویر نامتعارف سارا و نیکا فرقانی، بازیگران نوجوان سریال پایتخت باعث حذف شدنشان از این سریال شده بود. این جنجال ها گمانه‌زنی ها را در متوقف شدن ساخت پایتخت 6 قوت بخشید. اما بر خلاف تمام حواشی در عدم ساخت قسمت جدید پایتخت، این سریال هفتمین قسمت خودش را هم روی آنتن تلویزیون برد. اما جای خالی سارا و نیکا، دوقلوهای افسانه ای پایتخت در این سریال به چشم می خورد.

سارا و نیکا

برخی مخاطبان از نبودن سارا و نیکا گلایه کردند ، برخی هم دست به انتقاد زدند؛ و در این بین تنها دوقلو های پایتختی بودند که باید سریال پایتخت را از دور تماشا می کردند!

بازیگران نوجوانی که  از 9 ماهگی جلوی دوربین بودند، این بار به خاطر سبک زندگی متفاوت و انتشار کلیپی نامتعارف از بازی کردن جلوی دوربین محروم شدند. این در حالی است که این دوقلوهای پایتختی از 8 سالگی در سوئد زندگی کرده و با سبک زندگی متفاوت تری بزرگ شدند. برخی مخاطبان با اشاره به محل زندگی چندین ساله آنان رفتار نامتعارفشان را توجیه کردند و خواستار برگشت آنان به فصل جدید پایتخت شدند

حواشی سارا و نیکا

انتشار عکس‌هایی با لباس زیر از سارا و نیکا فرقانی اصل ، دو بازیگر نوجوان سریال “پایتخت” که ظاهراً به صورت مخفیانه و در استخری خارج از کشور از آن‌ها گرفته شده در با واکنش‌هایی همراه شد.

 نیکا فرقانی اصل با انتشار استوری زیر در صفحه‌ی اینستاگرام خود به انتشار این این عکس‌های جنجالی واکنش نشان داد.

سارا فرقانی اصل نیز با انتشار استوری کنایه‌آمیز زیر در صفحه‌ی اینستاگرام خود به انتشار این این عکس‌ها واکنش نشان داد. او نوشته است: “چوب خدا صدا نداره…”

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا خواهرش بزرگتر است. 

نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. سارا و نیکا به همراه پدر و مادرشان به سوئد مهاجرت کردند تا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

پدر سارا و نیکا فرقانی یک فوتبالیست بود و در لیگ جوانان در تیم های فوتبال عقاب و راه آهن پانزده سال فوتبال بازی می کرد و به دلیل مصدومیت در فوتبال نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتتند با خانواده برای ادامه تحصیل سارا و نیکا به کشور سوئد مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

در سال ۱۳۹۰ اولین فصل سریال پایتخت ساخته می شد که سارا و نیکا فرقانی که ۷ سال سن داشتند توسط آقای رسول حاتمی برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم کارگردان این سریال معرفی شدند و پس از تست بازیگری این دو خواهر جذاب در دفتر برزو نیک نژاد فیلمنامه نویس این سریال برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت انتخاب شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.