کد خبر : 1020 / /
/

نیوشا ضیغمی عکس سه نفره از خود و بهاره رهنما و شبنم قلی خانی منتشر کرد.

نیوشا ضیغمی در 18 تیر ماه 59 در تهران به دنیا آمد.  نیوشا ضیغمی با آرش پولاد خان که تاجر نقره است ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. نیوشا ضیغمی در مسابقات تیر و کمان که به نفع انجمن حامیان کودکان برگزار می‌شد شرکت کره است. نیوشا ضیغمی داری یک دختر به نام لنا می باشد.

نیوشا ضیغمی در کنار بهاره رهنما و شبنم قلی خانی چه می کند؟

نیوشا ضیغمی عکس سه نفره از خود و بهاره رهنما و شبنم قلی خانی منتشر کرد.

نیوشا ضیغمی

گپ زدن نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما

واکنش نیوشا ضیغمی به گریه های نصرالله رادش

نیوشا ضیغمی : زندگی با مرد اصفهانی سخته 

نیوشا ضیغمی در واکنش به موزیک ویدئو جنجالی خواننده مبتذل در لایو اینستاگرامی خود گفت: 

متأسفانه در جامعه به هر حال این موزیکا شنیده میشه. یه کلیپی ازش پخش شد که باعث تاسف من شد. من همیشه فکر می کنم ما به عنوان انسان باید به سلایق هم احترام بذاریم اما یه چیزایی در آداب و فرهنگ اجتماعی ما هست. خاصیتی که در جامعه ایرانی هست اینه که جامعه اخلاق گراییه و باعث تاسفو تاثر من شد که کسی که نسل جوون کاراشو می شنون و میبینن، حرکتی کرد که نماد بی فرهنگی و نماد اوج ابتذال بود وو نمیشه ازش گذشت. به دلیل اینکه بچه های ما دارن اینا رو می بینن و ممکنه الگو برداری کنن.

یک تخریب فرهنگی در خانواده های ما در بچه های ما به واسطه کسانی که عقل درست و حسابی ندارن داره تزریق میشه و این غم انگیزه. من ازتون خواهش میکنم کسانی که پدر و مادر بچه های جوان هستن نذارین بچه هاتون به زوال فرهنگی این آدم ها نگاه کنن. در نهایت به هر حال این هم یک معضلی است دراین روزها و من فکر می کنم آدم ها باید چارچوبی برای خودشون داشته باشن و من هم به عنوان مادر برام جای تأسف داشت و دوست داشتم با شما عنوان کنم.

من خوشحالم میتونم باهاتون گفتگو داشته باشم و به زودی هم بعد مدت های مدید به کار بر می گردم.

واکنش نیوشا ضیغمی به موزیک ویدئو جنجال

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی متولد 18 تیر ماه 1359 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است، حالا یک بازیگر صاحب نام است و همسرش از تاجران نقره می باشد.

چه تلخ

چه غم انگیز

تو فاصله به این کوتاهی

، دو نفر عزیز با یه دنیا آرزو و عشق به زندگی و آینده پر کشیدن و رفتن

به همین سادگی!!!

اینها کسانی بودن که ما میشناختیم و دوستشون داشتیم و رفتنشون

داغ یه ملت شد

اما این تمام ماجرا نیست

چند وقت پیش نوشتم:

امان از عادی شدن

امان از اینکه اعداد تو تکرار هر روز برامون عادی شدن و آمار راست و دروغ تا پونصد نفرم رفت و ما نگاه کردیم و گذشتیم

نیوشا ضیغمی و دخترش لنا

26012a98dda759d7ac62bd0f30054ce6

#واکسن_بخرید ،#واکسن_حق_ملی

یه روزایی داغ شد و خیلی ها که دلسوز بودن گلو پاره کردن که سنگ نیاندازید و واکسن بخرید

اما مسئولین پشت میز نشین همچنان بی تفاوت !!!

آقایان اگر ذره ای در وجودتان وجدان هست باید الان شرمنده باشید

شرمنده ملت و تمام خانوادهایی که داغ عزیز دیدند و میشد که نشود

حلقه میلیاردی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

خانم نیوشا ضیغمی بازیگر زن مشهور ایرانی در یک مصاحبه اینترنتی که درباره زندگی شخصی خود توضیح می داد درباره این سوال که به خاطر پولدار بودن شوهرش با او ازدواج کرده ؟ پاسخ داد:

به خاطر پول با آرش ازدواج نکردم، من مغز اقتصادی دارم، 18 سالم بود ماشینم رو فروختم، وام گرفتم خونه خریدم، دادمش اجاره و از اجارش وامم رو تسویه کردم، مغزم برای پول خوب کار میکنه.

وی همچنین درباره مهریه جالب خود که تنها یک سکه است توضیحاتی داد.

چه درد مزخرفیه این کرونا

یکی از ترسناکترین چیزایی که تو زندگیم دیدم همین جواب مثبت بود

خلاصه در یک لحظه تا ته ماجرا رو عین یه فیلم تند شده دیدم و خودم در بین اموات تصور کردم و....

ولی میخوام بگم ، حالا یه دنیا خوشحالم که بیشتر فهمیدم چقدر دوستای مهربون و خوب دارم که به فکرم هستن

و میخوام تشکر ویژه کنم از جناب آقای دکتر محمدرضا هاشمیان عزیز و بزرگوار برای تمام محبتهایی که نه فقط به من بلکه به همه بیماران کرونا تو این روزا دارن

و تا امروز بارها و بارها گفتم ایشون ثابت کردن که فرشته ها میتونن زمینی باشن

وهمینطور عزیزان بیمارستان تندیس

و جناب دکتر باقری عزیز

خانم دکتر پرنیان و تمام دوستای خوبم که

کلی برام زحمت کشیدن

برای همه تون ارزوی سلامتی و حال خوب دارم

بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

خانواده

مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد.

نحوه ی بازیگر شدن

بعد از فارغ التحصیلی در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا به کارگردان، مسعود جعفری جوزانی برای سریال در چشم باد معرفی شد. ضیغمی با این سریال در سال 1382 وقتی 23 سال داشت اولین تجربه هنری خود را کسب کرد.

شهرت بدون تلویزیون

بازی در فیلم شوریده سال 1384 وی را نامزد سیمرغ بلورین کرد. او که کلا دو سریال برای تلویزیون بازی کرده است با فیلم پارک وی در سال 85 و اخراجی های مسعود ده نمکی در همان سال به شهرت رسید.

نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجر نقره ازدواج کرده است. آقای پولاد خان تاجر نقره بوده و برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان سرمایه گذار در فیلم پرتقال خونی سال 89 به او نزدیک شد و در نهایت پیشنهاد ازدواج داد. گفته شده مهریه آنها یک سکه بوده است !

شروع کارهای تجاری

وقتی 17 ساله بود با فروش پرایدی که پدر برایش خریده بود و گرفتن وام برای خود خانه خرید، در دوران دانشجویی آشنایی اش با خانوم دکتری باعث مشارکت آنها در ایجاد کلینیک زیبایی پوست شد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد 1352 است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم ها فعالیت می کند.

نیوشا ضیغمی

ورزش و پرسپولیس

مگر می شود اهل ورزش نباشیم؛ شنا، بدنسازی و مخصوصا یوگا را جدی کار می کنم و به شیرجه، سوارکاری و تنیس خیلی علاقه دارم. بیشتر طرفدار تیم ملی هستم ولی قرمز می پوشم.

خواهرم روشا

من یک خواهر دارم که ازخودم 10 سال کوچکتر است و کلی نگرانش هستم. آرزو میکنم بتوانم برایش خواهری باشم که بهترین کارها را انجام دهم چون فاصله سنی ما زیاد است نگرانی من یه جورهایی هم خواهرانه ست هم مادرانه …

نیوشا ضیغمی

سفیر کودکان کار

در انجمن حامیان کودک کار و خیابان به صورت مستمر فعالیت دارم بچه های کار مساله ای پیچیده در جامعه کنونی ماست و بحران بزرگ اجتماعی محسوب می شوند.

آشپزی

من واقعاً آشپزی کردن را خیلی دوست ندارم نه اینکه از زمانی که بازیگر شدم علاقه‌ ام را از دست داده باشم، نه، قبلاً هم دوست نداشتم. در عوض خرید روزمره خانه را خیلی دوست دارم، حتی چیدمان داخل خانه و خیلی چیزهای دیگر را هم دوست دارم. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نیوشا ضیغمی در آبان سال 1389 وقتی 30 ساله بود با آرش پولادخان (تاجر نقره) ازدواج کرد ، شاید جالب باشد بدانید که مهریه این زوج تنها دو سکه طلا است!

آقای پولاد خان برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان سرمایه گذار در فیلم پرتقال خونی سال 89 به او نزدیک شد و در نهایت پیشنهاد ازدواج داد.

نیوشا ضیغمی

اولین فرزند

خانم بازیگر در اواخر اردیبهشت سال 1397 صاحب یک فرزند دختر بنام لنا شد ، در کمال تعجب این زوج فرزند خود را در ایران به دنیا آوردند.

شروع کارهای تجاری

وقتی 17 ساله بود با فروش پرایدی که پدر برایش خریده بود و گرفتن وام برای خود خانه خرید و در دوران دانشجویی آشنایی اش با خانوم دکتری باعث مشارکت آنها در ایجاد کلینیک زیبایی پوست شد.

در حال حاضر هم با همسر خود که متولد 1352 است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم ها فعالیت می کند.

ورزش

 

مگر می شود اهل ورزش نباشیم شنا ، بدنسازی و یوگا را جدی کار می کنم و به شیرجه ، سوارکاری و تنیس خیلی علاقه دارم.

نیوشا ضیغمی

طرفدار پرسپولیس

بیشتر طرفدار تیم ملی هستم ولی قرمز می پوشم ، در بیشتر مواقع هم هر طرف باد بوزد من هم کشیده می شوم ولی خارج از شوخی قرمز پوش سرسختی هستم

سفیر کودکان کار

در انجمن حامیان کودک کار و خیابان به صورت مستمر فعالیت دارم ، بچه های کار مسئله ای پیچیده در جامعه کنونی ماست و بحران بزرگ اجتماعی محسوب می شود.

آشپزی

من واقعاً آشپزی کردن را خیلی دوست ندارم نه اینکه از زمانی که بازیگر شدم علاقه‌ ام را از دست داده باشم نه ، قبلاً هم دوست نداشتم.

در عوض خرید روزمره خانه را خیلی دوست دارم حتی چیدمان داخل خانه و خیلی چیزهای دیگر را هم دوست دارم چون کار خانه که فقط آشپزی نیست

سفر در زمان

اگر روزی می ‌‌توانستم در زمان سفر کنم به قرن نوزدهم می‌‌ رفتم برای این‌ که قرن بیست و یکم قرن تکنولوژی است و قرن سرد و پر دغدغه‌ ای است ولی قرن نوزدهم قرن احساس و هنر بود.

 

جراحی زیبایی

من سال 86 جراحی زیبایی بینی انجام دادم و قبل از عمل 11 فیلم بازی کرده بودم.

یکی از دلایلی که بینی ام را جراحی کردم این بود که خودم از نیمرخ ام خوشم نمی آمد و با چهره ام خوشحال نبودم ولی الان راضی ترم.

نیوشا ضیغمی

عاشق اصفهان

من عاشق اصفهانم ، گشت زدن در لابه لای آثار باستانی این شهر را دوست دارم.

بازیگر سینما هستم

من خودم را بازیگر سینما می دانم اما بازیگر ، بازیگر است و هر زمان متن خوب از هر رسانه ای به من پیشنهاد شود آنرا انجام خواهم داد.

در انجمن حمایت از کودکان

من سال هاست که با انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان بعنوان سفیر همکاری می کنم و طی این مدت تلاش کردم درباره این کودکان شناخت بیشتری پیدا کنم.

حمله به صدف طاهریان

خانم ضیغمی در گفتگویی با یکی از رسانه ها در خصوص صدف طاهریان که از پشت پرده فساد در سینما حرف زده بود گفت ؛ ایشان را بازیگر نمی دانم.

بنظرم اسمشان را اصلا نیاورید چرا که اصلا بازیگری نیستند ، واقعا نمی دانم چه زمان بازیگر بودند فقط تصاویری از او در اثری دیدم که نقش مهمی هم در آن نداشت.

چرا ما یک آدم الکی را بزرگ می کنم ، خود ما این آدم های بی مغز را بزرگ می کنیم.

عکس دونفره نیوشا ضیغمی و شیلا خداداد

نیوشا ضیغمی

فردوسی پور باهوش است

جناب عادل فردوسی پور بسیار انسان باهوش و مدیری هست و بنده طرفدار خودش و برنامه اش هستم ولی تکلم شان بسیار سریع و گاهی نامفهوم است.

روحیه بلند پروازی دارم که باعث شده بخواهم تجربه های مختلفی را از سر بگذرانم بخاطر همین در کنار بازیگری ، دفتر تولید فیلم و کلینیک زیبایی ام را اداره می کنم

با این حال این مشغله های وقت گیر باعث نشده که از کارهای خانه ام غافل شوم ، نمی خواهم سال ها بعد حسرت اینکه می توانستم کاری که دوست دارم را انجام بدهم اما انجام ندادم به دلم بماند.

قطع همکاری با تلویزیون

13 آذر 1398 خانم بازیگر اعلام کرد ؛ امروز بعنوان کسی که همیشه سرم را بالا گرفتم و با افتخار عنوان کردم شروع کارم با صدا و سیما بوده ، اعلام می کنم نه تنها در تلویزیون کار نخواهم کرد بلکه به فرزندم هم اجازه تماشای برنامه های شما را نخواهم داد.

نیوشا ضیغمی

فیلم سینمایی

● زنها فرشته‌ اند 2 – 1398

● ما خیلی باحالیم – 1396

● دخترعمو و پسرعمو – 1395

● شام عاشقانه سه نفره – 1395

● هشتگ – 1395

● خوب، بد، جلف – 1395

● ثبت با سند برابر است – 1394

● هفت معکوس – 1394

● آدم باش – 1393

● ایران برگر – 1393

● دریا و ماهی پرنده – 1393

● آینه شمعدون – 1391

● فیتیله و ماه – 1390

● گشت ارشاد – 1390

● ما همه گناهکاریم – 1389

● چارسو – 1389

● دختر شاه پریون – 1389

● یکی برای همه – 1389

● پرتقال خونی – 1389

● پرستوهای عاشق – 1389

● زمهریر – 1389

● دموکراسی تو روز روشن – 1389

● اخراجی ‌ها 2 – 1386

● تلافی – 1386

● توفیق اجباری – 1386

● قرنطینه – 1386

● اخراجی ‌ها – 1385

● پارک‌ وی – 1385

● حس پنهان – 1385

● گناه من – 1385

● تردست – 1383

● شوریده – 1383

● مواجهه – 1383

مجموعه تلویزیونی

● رالی ایرانی 2  – 1397

● راستش را بگو – 1390

● در چشم باد – 1382

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار