کد خبر : 1029 / /
/

سیاوش خیرابی و فرزاد فرزین در لایو جنجالی .

 

سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با سریال ترانه مادری در تلویزیون دیده شد. این بازیگر با اخلاق مجرد است و تابحال ازدواج نکرده است. او با فرزاد فرزین خواننده محبوب لایو مشترکی گرفت که در آن نشان می داد قیافه اش تغییر کرده است.

سیاوش خیرابی در ۲۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران متولد شد و اصالتا تبریزی است. سیاوش خیرابی از سن ۱۹ سالگی در کلاس های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد. در سال ۱۳۸۶ در تله فیلم تلخون بازی کرد و در بازی در سریال ترانه مادری در سال ۱۳۸۷ به شهرت رسید. سیاوش خیرابی دارای فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد تهران می باشد.

سیاوش خیرابی 

سیاوش خیرابی

تغییر چهره سیاوش خیرابی در لایو

سیاوش خیرابی در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و دارای دو برادر بزرگ تر به نام های آرش و اورنگ است. پدرش منوچهر خیرابی و مادرش ماهرخ برهانی نام دارند . سیاوش فرزند آخر خانواده است. هم پدر و هم برادرانش در کار عکاسی و رستوران داری مشغولند. به بهانه عکس تغییر چهره سیاوش خیرابی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

مدتی پیش شایعه ازدواج او پخش شد که صحت ندارد. میگوید برای ازدواج به جمع بندی نهایی نرسیده ام فکر می کنم هنوز وقت هست فعلا دغدغه ام این است که بازیگری را به جای باثباتی برسانم، بعد به ازدواج فکر خواهم کرد.

تغییر چهره سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی دارای دو رستوران در تهران با شعبه ای در رشت است. به گفته خود او اولین رستوران را با تولد اولین برادرزاده اش زد تا کاری برای او کرده باشد و با کمک دو برادر دیگرش رستوران اداره می شد تا اینکه برادرزاده دوم هم دنیا آمده و تصمیم می گیرد رستوران دیگری را هم در رشت دایر کند. در رستوران سیاوش خیرابی با اینکه نوع غذاها فست فود است اما سبک پخته شدن غذاها متفاوت بوده و کاملاً به سبک پخت خانگی است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار