کد خبر : 1049 / /
/

امیریل ارجمند و پسرش یلسان تا تولد علی جان نرگس و شاهرخ و همسر جان

امیریل ارجمند و همسر هنرمندش یاسمینا باهر به تازگی صاحب فرزند شده اند و داریوش ارجمند نیز نوه دار شده است. اسم پسر این زوج بازیگر یلسان می باشد.

یاسمینا باهر بازیگر جوان کشورمان متولد ۱۶ اسفند ماه می باشد و به بهانه تولدش عکسی از همسر و پسرش با دلنوشته ای زیبا در صحفه شخصیب اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از امیریل ارجمند و پسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

امیریل ارجمند و پسرش یلسان

امیریل و پسرش یلسان

یاسمین باهر بازیگر ۳۰ ساله کشورمان و همسرش امیریل ارجمند به تازگی صاحب یک فرزند پسر شده اند. و لازم به ذکر است که این زوج نام یَلسان را برای فرزند خود انتخاب کرده اند. در ادامه عکسی از امیریل ارجمند و پسرش مشاهده می کنید.

یاسمینا باهر : «امسال بهترین سال تولدمه،چی بخوام از خدا جز سلامتی شما دوتا، خدا بهترین فرشته هاش رو به من هدیه داده.دو تا عشق دارم که زندگیم رو عوض کردن

 

کلی آرزو داشتم برای اولین تولدم با تو ولی … بمونه برای روزهای بهتری که تو راهه. یلسان عزیزم امیدوارم وقتی بزرگ شدی دنیا جای بهتری باشه برای زندگی تو اما تو این روزهای بد تو تنها معجزه ای هستی که دنیای من و بابا رو زیباتر کردی.تو به ما یادآوری میکنی که هنوز دلیلی هست برای خندیدن»

یاسمینا باهر و همسرش 

امیریل و پسرش یلسان

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار