کد خبر : 1065 / /
/

لادن مستوفی که برنامه دورهمی بود از اختلاف سنی 20 ساله با همسرش و ازدواج عاشقانه شان گفت.

در سیزدهمین شب از آذر ماه، مهران مدیری با پرداختن به موضوع «تهران» میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر و تلوزیون شد.

لادن مستوفی بازیگر 44 ساله ی ایرانی است. او همسر شهرام اسدی کارگردان و خواهر لاله مستوفی منشی صحنه سینمای ایران است.مجموعه «پریا» آخرین فعالیت این بازیگر در تلویزیون محسوب می شود. مستوفی علاوه بر حضوری فعال در تئاتر و سینما نیز فیلم سینمایی «ماه در جنگل» ساخته سیامک شایقی را آماده اکران دارد.

در ابتدای برنامه تلوزیونی دورهمی مدیری با اشاره به قرارگیری جغرافیایی تهران، درخصوص تاریخچه و ویژگی های تهرانی های اصیل گفت.

لادن مستوفی در دورهمی 

لادن مستوفی

مدیری به دنبال چند بخش اجرای نمایش داستانی، میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شد.

مستوفی پس از سلام و ابراز خوشحالی از حضور در برنامه تلویزیونی «دورهمی»، با اشاره به درخشش در فیلم سینمایی روز واقعه در خصوص آغاز همکاری خود با شهرام اسدی و بازی در این فیلم سینمایی اظهار داشت:«روز واقعه» یک بار در سال 64 با یکسری از بازیگران دیگر در حال ساخت بود تا اینکه در سال 1372 فصل جدید با بازیگران جدید شروع به کار کرد و من خیلی اتفاقی وارد این صحنه و فیلم سینمایی شدم.

وی در ادامه پیرامون دیده شدن آثار کاری اش بیان کرد:هیچ وقت شهرت و مشهوربودن دغدغه ام نبود و تا به امروز با روند کندی که طی کردم، سعی داشتم نقش هایی را بپذیرم که به شخصیت درونی من نزدیک باشد.

مستوفی با اشاره به زندگی شخصی و خلوت و تنهایی خود برای به دور ماندن از حاشیه و گزندهای عرصه بازیگری، از ازدواج خود با شهرام اسدی کارگردان فیلم سینمایی «روز واقعه» گفت. اینکه ازدواج با شهرام اسدی عاشقانه بوده است. مهران مدیری درباره اختلاف سنی او و همسرش پرسید و مستوفی به اختلاف سنی حدودا بیست ساله خود با همسرش اشاره کرد.

لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی/ روایت ازدواج لادن مستوفی با شهرام اسدی در دورهمی

لادن مستوفی

همچنین مستوفی درباره معضل دنیای فرهنگ و هنر در ایران تصریح کرد:بسیاری از حرف ها معضل است. ما دلمان می خواهد سازمان های فرهنگی و هنری هدفی را که در جهت آرامش و مهربانتر شدن مردم است، دنبال کنند. هر انسانی وقتی آرامش و مهربانی داشته باشد، به حتم ایمان و اعتقاد محکمتری هم خواهد داشت.

مستوفی بزرگترین رویای خود را ساخت مجموعه ای رفاهی برای سالمندان سینما عنوان کرد و مدیری آن را با حمایت از مجموعه سالمندان هنرمند اعم از سینما، نویسندگی، مجسمه ساز و ... تکمیل کرد.

گفتنی است؛ در پایان این گفتگو بازیگر مجموعه تلویزیونی «پریا» یکی از صنایع دستی شهر تنکابن را با نام «چادر شب» به موزه دورهمی اهدا کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار