کد خبر : 1708 / /
/

علت ازدواج نکردن میلاد کی مرام از زبان خودش را می توانید در سایت خبر روز بخوانید

 مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در ابتدای گفتگو با میلاد کی مرام با اشاره به چهره آقای بازیگر گفت به نظرم که شبیه بازماندگان داعش شده ای و میلاد کی مرام درباره این اوضاع گفت:من بخاطر یک سریال این گریم را دارم و الان حدود 6 ماه است که با این چهره هستم و با وجودکرونامشخص نیست که ادامه تصویربرداری این سریال کی انجام شود.

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با گریمی خاص مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره علت ازدواج نکردنش صحبت کرد.

شب متفاوت میلاد کی مرام در دورهمی

میلاد کی مرام

حضور میلاد کی مرام با گریمی خاص در دورهمی

مهران مدیری درباره دیدار با میلاد کی مرام در سری اول دورهمی و گذشت چهار سال از آن زمان صحبت کرد و درباره این موضوع پرسید که در این چهار سال چکار میکنی که گفت من برای زندگی ام همیشه برنامه ریزی داشتم و الان تصمیم های بلند مدتی دارم و خیلی کم کار کردم و الان دو سال است که کار نکردم و صبر کردم برای سریالی که الان مشغولش هستم.

بازیگر سریال ممنوعه درباره کمک رسانی به همشهری های گیلانی اش در این شرایط کرونایی صحبت کرد و از مهران مدیری درخواست کرد که اگر ممکن است یک شماره حساب قانونی را از طریق دورهمی در اختیار مردم قرار بدهیم و مهران مدیری هم با تایید این موضوع از فکری که برای کمک دارند و در چند برنامه آینده درباره آن صحبت خواهد کرد گفت.

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام

مجری دورهمی با اشاره به نقش هایی که میلاد کی مرام بازی میکند و در آنها عصبی و بداخلاق است صحبت کرد و از او پرسید که آیا واقعا بداخلاق و عصبی است که گفت:نه واقعا اینطور نیست اما من 5 فیلم و سریال آخرم را نام میبرم که نقش هایم هیچ ارتباطی با هم ندارند اما مردم بیشتر دوست دارند من را در آن نقش ها ببینند و من کلا آدم آرامی هستم و خیلی کم حرفم.

مهران مدیری به دبیر صلح جهانی بودن میلاد کی مرام اشاره کرد و او به صورت مختصر در این خصوص صحبت کرد و گفت ما هر چیزی را که به صلح مربوط باشد اجرایی میکنیم مثل ادبیات داستانی یا تئاترهایی که معرف خوبی برای فرهنگ ما باشد.

ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام درخصوص این سوال مهران مدیری گفت:چیزی از چهارسال پیش تغییر نکرده است و فقط اینکه چهارسال پیش میشد اما الان پیدا کردن یک همسر سخت است، من آدم غیرقابل تحملی هستم و بی اعصابم(با خنده) من آدم کم حرفی هستم و بزرگترین علاقه ام سکوته و به نظرم خانم ها که دعوا میکنند بهترین کار سکوت و گوش دادن است و همیشه گفتم که من عاشق خانواده ام و به نظرم باید اتفاق بیوفتد و من بیشتر از یک همسر همراه میخواهم که به نظرم پیدا کردنش سخت است.

بازیگر سریال نابرده رنج درباره علاقه اش به تنهایی گفت:من تنهایی را خیلی دوست دارم و همیشه دوست دارم که سرم تو لاک خودم باشد و اصلا با زندگی کسی کاری ندارم و دوست دارم که درگیر زندگی خودم باشم و همیشه سعی میکنم که از حاشیه به دور باشم.

میلاد کی مرام در بخشی از صحبت هایش درباره ازدواج با خانم بازیگر پرسید که گفت:من علاقه ای به ازدواج با خانم های بازیگر ندارم و به شوخی گفت چون بازیگرها آدم های عصبی هستند و شاید یکی از دلایل همین باشد و الان خانم های بازیگر حتما من را خواهند زد.

میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 است و در سالروز تولدش مهمان دورهمی شد و در این برنامه درباره خصوصیات اردیبهشت ماهی ها صحبت کرد و اسامی افراد متولد این ماه نام برد و یکی از آنها فرهاد پسر مهران مدیری بود.

آقای بازیگر از مهران مدیری درباره کادویی که به فرهاد خواهد داد پرسید و از میلاد کی مرام درباره کادوی تولد پسرش پرسید که گفت به نظرم یک ساز به او هدیه بدهید که آقای مجری گفت فرهاد تنبل ترین آدم در ساز زدن است و پیانو همینطور کنار خانه خاک میخورد و هرچه که میگویم بی فایده است و میلاد کی مرام پیشنهاد دیگری داد و گفت:به نظرمکروناتمام شد با هم برید سفر و به همدیگر نگاه کنید اما مهران مدیری با این نظر میلاد کی مرام موافق نبود و گفت به نظرم فرهاد اصلا علاقه ای به این کادو که با هم سفر برویم و سه روز همدیگر را نگاه کنیم نداشته باشد.

میلاد کی مرام و لیلا اوتادی

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام در ادامه صحبت هایش به موضوع سلبریتی بودن اشاره کرد و درباره سختی های زندگی کردن صحبت کرد و در ادامه بعد از پرسش و پاسخ های کوتاه جای مهمان و میزبان عوض شد و میلاد کی مرام از مهران مدیری سوالاتی را پرسید.

کتک خوردن مهران مدیری در اولین روز مدرسه

میلاد کی مرام سوال از مهران مدیری را با محل تولدش میدان بروجردی سرآسیاب دولاب آغاز کرد و درباره کتک خوردن او در کودکی پرسید که گفت:اولین بار وقتی که به مدرسه رفتم کتک خوردم و زمانی که زنده یاد پدرم من را آماده کرد و به مدرسه رفتم سال بالایی ها من را کتک زد و احتمالا میخواست زهر چشم بگیرد و من حالم بد شد و من را به دفتر بردند و اولین روز مدرسه برای من خاطره ای فراموش نشدنی شد.

بازیگر سریال ممنوعه در ادامه پرسش هایش سه اسم محسن،مسعود و مهرداد را نام برد که گفت برادرانم هستند و در ادامه مهران مدیری دربارهعارف لرستانیوخشایار الوندصحبت کرد و به رفاقت دیرینه ای که باعارف لرستانیداشت اشاره کرد و از تبحری کهخشایار الونددر نویسندگی داشت گفت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار