کد خبر : 1821 / /
/

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود عکس قدیم خود را منتشر کرده است.

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی (زاده ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران)است. پرستو‌صالحی بازیگر ایرانی است. پرستو صالحی چهره پرحاشیه ای در فضای مجازی است. پرستو صالحی با سریال زیر اسمان شهر شهرت یافت. پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود عکس قدیم خود را منتشر کرده است.

استایل قدیمی پرستو صالحی مورد تمسخر خودش قرار گرفت!

واکنش پرستو صالحی به درگذشت آزاده نامداری

آزاده نامداری

ماجرای دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری چه بود 

آزاده نامداری مجری جنجالی و پرستو صالحی بر سر دعوت افطاری ریاست جمهوری کارشان به درگیری لفظی کشیده شد.

پرستو صالحی

این دو هنرمند هر دو بخاطر انتشار خبرهایی از زندگی شخص مدتی در صدر اخبار بودند، آزاده نامداری بخاطر ازدواج دوم، دعوا با همسر سابق و انتشار عکس های بی حجاب و پرستو صالحی به خاطر اعتیاد پدرش از هنرمندان پرحاشیه هستند.

پرستو صالحی

ماجرای دعوا از کجا شروع شد

دعوا از آنجا شروع می شود که هنرمندان به دعوت افطاری نهاد ریاست جمهوری جواب رد دادند، با اینکه پرستو صالحی به این افطاری دعوت نشده بود از اقدام همکاران خود دفاع کرد.

دفاع آزاده نامداری

تقریبا اغلب هنرمندان، از شیلا خداداد، پرویز پرستویی، مازیار میری، پرستو گلستانی، آناهیتا همتی، مهناز افشار، سپیده گلچین و … به علت وضعیت موجود دعوت ریاست جمهوری رو رد کردند.

اما در این میان آزاده نامداری با انتشار پستی جنجالی نسبت به این اقدام هنرمندان واکنش نشان داد و گفت این اقدام هنرمندان سطحی و عوامفریبانه می باشد.

البته او بعد از مدتی متن را اصلاح کرد و عوامفریبانه رو برداشت !

حمله پرستو صالحی به  نامداری

بعد از حمایت آزاده نامداری بود که پرستو صالحی با انتشار عکسی و خط کشیدن دور عوامفریبانه نوشت : در تاریخ تلویزیون ایران شما به عنوان سمبل ریا و تزویرید، بهتره سکوت بفرمائید و همش نزنید، به خاطر خودتون میگم.

تبلور واژه ی عوامفریبی رو ما در شما دیدیم و سکوت کردیم گفتیم زندگی شخصیشونه ولی …

منظور صالحی چه بود ؟

منظور پرستو صالحی عکس و ویدیو لو رفته از بی حجابی و نوشیدنی های جنجالی آزاده نامداری در لندن دارد که مدت ها حاشیه ساز شده بود.

پرستو صالحی

اینبار حمله نامداری به پرستو صالحی

حالا نوبت آزاده نامداری است که با کامنت در پیج پرستو صالحی به او توهین کند :

او نوشت :

خانوم صالحی اینکه شما درکی از شرایط کشور ندارید و تو هر سوراخی میشه پیداتون کرد نشان از حال بدتون داره، البته به این حال بد توی ماه عسل اعتراف کردید،

کسی از شما توقع نداره چون معلوم الحالید، از گذشته تا امروز من که شما رو خوووووب میشناسم پس بهتره ساکت باشید و توی ماه رمضان دست از قضاوت مردم بردارید

آنقدر برای دیده شدن تو هر سوراخی خودنمایی نکنید، نمیدونم شاید بیکارید و پول لازم، بمن مربوط نیست زندگی منم به شما مربوط نیست

منظور آزاده نامداری چیست ؟

در ماه رمضان سال پیش پرستو صالحی از اعتیاد پدرش در برنامه ماه عسل پرده برداشت و گفت که بخاطر وضعیت پدر او را از خانواده کنار گذاشتند

پدرشان بعد از چند مدت در حالی جسد او کشف شد که مدتی از مرگ او می گذشت و اتاق محل زندگی اش پر از عکس و مصاحبه دختر بازیگرش که معروف شده بود، می بود

خانوم صالحی به خاطر وضعیت و اقدام آنها در ان زمان ابراز پشیمانی کرد، این جرات او در بیان گذشته موجی از حمایت مردم و هنرمندان را در پی داشت.

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد 9 ابان 1356 در تهران) بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.

پرستو صالحی

ازدواج پرستو صالحی

پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد.

ازدواج پرستو صالحی بازیگر سینما

حواشی بهم خوردن عقد پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدویی در اینستاگرام خود اعلام نمود که به علت نداشتن توافق متقابل با همسرش این مراسم برهم خورده است که در تاریخ 4 بهمن ماه 1397 این عقد سر نگرفت.

شایعه ازدواج پرستو صالحی با نوید حیدری

پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی نمود شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری می باشد شکل گرفت که با تکذیبه ی تند خود خانم صالحی مواجه شد.

علاقه مندی های پرستو صالحی

اسطوره هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال 1375 با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده است .

تصویر پرستو صالحی بازیگر سریال زیر آسمان شهر

پرستو صالحی

شهرت پرستو صالحی از کدام فیلم بود ؟

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

علت کم کاری پرستو صالحی

 پرستو صالحی” در اظهاراتی جنجالی علت کم کاری خود در سینما را به شرح زیر بیان می کند:وی در صفحه فیس بوک خود نوشته :

«اگه نگم دق می کنم!!! همش می گن چرا کم کاری؟ چرا نیستی؟ چرا مثل سابق پر کار نیستی؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟من چه می دونم!کدوم بازیگریه که دلش نخواد بازی کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد تو کارهای خوب ظاهر بشه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد با آدم های حرفه ای و درست درمون کار کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد دیده بشه؟»پرستو صالحی در ادامه نوشته است:«دور از جون تهیه کنندگان و کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم که هممون می دونیم چه کسانی هستند و چه کسانی نیستند و فقط ادعا و اداشو دارن، به یک تهیه کننده سر شناسی از سره درد دل گفتم:دلم یه کار طولانی می خواد گفت:اونی ام که بهت کار طولانی بده …!!! به قول مرحوم شکیبایی:وای...ولی من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسان هایی که بی درخواست و نیاز و… فقط و فقط به کارشون فکر می کنند. متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه 10 قدیم تهران اشتباه گرفتن…».

علت کم کاری پرستو صالحی در سینما و تلویزیون

آشپزی پرستو صالحی

 پرستو صالحی:

قبلا با دوستانم عادت داشتیم که هر هفته غذا درست کنیم و شام در کنار یکدیگر باشیم ولی مدتی هستش که پروژهای زیادی دارم و نمی توانم زیاد به اینجور مسائل برسم.نمره آشپزی من در خانواده بیست هستش مخصوصا شیرینی ها و کیک های خانگی درست می کنم که خیلی از دوستان بازیگرم عاشق آنها هستند.ابتدا باید بگویم که انگیزه آشپزی و درست کردن غذا را مادرم به من یاد داد و واقعا آن روزهایی که هیچ انگیزه ای نداشتم و اصلا دوست نداشتم غذا درست کنم ,مادرم به سختی آشپزی را به من یاد داد.در بین غذاها ته چین مرغ را خیلی خوب درست می کنم چون اولین غذایی بود که مادرم پخت آن را به من یاد داد.

پرستو صالحی

پرستوصالحی در برنامه ماه عسل

پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل در رمضان سال 1395 از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت و گفت:

«دردسرهای زندگی ما، از یک منقل و دوست های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که در زندگی ما افتاد و خوشبختی خانواده من را گرفت. مادرم اولین بار که متوجه شد پدرم معتاد است، آن موقع من 8 سالم بود».برادر وی امیر نیز افزود:«از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت ها این کار را انجام می دادند و اسمش را می گذاشتند تفریح».صالحی خطاب به خانواده و مخاطبان این برنامه گفت:«نیومدم که بگم پدرم بد است، آمدم بگم که اعتیاد پدرم را از من گرفت».

خانم صالحی بازیگر سینما و سریال های تلویزیونی

فیلم شناسی پرستو صالحی 

فیلم های سینمایی پرستو صالحی

تخته گاز (محمد آهنگرانی)

 مسلخ (اصغر نصیری)

همکلاس (سعید خورشیدیان)

 اعتراض (مسعود کیمیایی)

تو را دوست دارم (عبدلله باکیده)

خانه ای روی آب (بهمن فرمان آرا)

 چشمهایش (فرامرز قریبیان)

مجموعه های تلویزیونی های پرستو صالحی

عینک آفتابی (رضا رشیدپور)

شوخی کردم (مهران مدیری)

تب (عباس مرادیان)

محاکمه (حسن هدایت)

عشق سالهای جنگ (علی بهادر)

دوباره زندگی (نادر مقدس)

 زیر آسمان شهر (مهران غفوریان)

ارث بابام (جواد رضویان)

رسم شیدایی (اکبر خاجویی)

همسفر (قاسم جعفری)

مجموعه خط (عباس رنجبر)

زندگینامه پرستو صالحی

زندگینامه پرستو صالحی

فیلم های تلویزیونی پرستو صالحی

جدایی

مقبره نحس (حسین تبریزی)

خانه ای در غبار (احمد امینی)

 آبی (جسین تبریزی)

قاتلی با بارانی مشکی (علی نیاکان)

دلقک (هوشنگ هدایتی)

برکت (رضا ابوفاضلی)

گزرگاه مرزی (حسین سحرخیز)

برگشت ناپذیر (امیراحمد انصاری)

عروس و ملوس (فریدکلهر)

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار