کد خبر : 2439 / /
/

خانه»فرهنگ و هنر»عکس‌ متفاوت بازیگر نقش زهره در سریال احضار برای همه ما سوال شده که آیا مینو آذرمگین با ورود به دنیای بازیگری کشف حجاب کرده یا خیر؟

سریال احضار که در شبهای ماه رمضان پخش می شود بازیگران جوان و با استعدادی را مانند مینو آذرمگین بازیگر نقش زهره در سریال احضار معرفی کرده است. زهره در سریال احضار بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون متولد سال 1370 است بازیگر نقش زهره در سریال احضار تاکنون تجربه کار سینمایی و تلویزیونی نداشته و برای نخستین بار با این مجوعه مناسبتی، بازیگری در برابر دوربین را تجربه کرده است. عکس های خصوصی زهره در سریال احضار را می توانید در سایت خبر روز مشاهده فرمائید زهره در سریال احضار برای اولین بار در شبکه یک سیما نقش آفرینی کرده است 

عکس‌های خصوصی و بی حجاب بازیگر نقش زهره در سریال احضار

البته که این بازیگر در تمامی عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی از خود منتشر کرده است، روسری و حجاب دارد.

بیوگرافی و سن زهره در سریال احضار

زهره در سریال احضار

بیوگرافی مینو آذرمگین بازیگر نقش زهره در سریال احضار را در این مطلب بخوانید.

مینو آذرمگین ، متولد مهر ماه دهه ۷۰ و دختر دهه هفتادی پاییزی است، او بازیگر تئاتر و تلویزیون است که به تازگی در سریال احضار علیرضا افخمی جلوی دوربین رفته و مخاطبان او در شبه های ماه رمضان ۱۴۰۰ در نقش زهره می بینند.

او در یک خانواده بسیار گرم و صمیمی به دنیا آمده و نوشته هایش درباره مادرش رابطه بسیار صمیمی او با مادرش را نشان می دهد.

عکس‌های خصوصی زهره در سریال احضار 

زهره در سریال احضار

دنیای حرفه‌ای بازیگری

مینو آذرمگین هرچند در تئاتر یک بازیگر حرفه ای و کاربلد است اما تا قبل از سریال احضار فقط در تئاتر بازیگری کرده است.

عکس‌های خصوصی و بی حجاب بازیگر نقش زهره در سریال احضار

زهره در سریال احضار

او با صابر ابر ، الهام کردا و چند تن دیگر از بازیگران سرشناس سینمای ایران همبازی بوده است و نقش های ماندگاری را در تئاتر بازی کرده است.

بیشتر بخوانید : در قسمت پنجم استارت احضار روح خورد!

مینو اذرمگین در سریال احضار نقش زهره را بر عهده دارد. او در این سریال از بازیگران اصلی است و درکنار آدرینا صادقی در نقش مائده نقش آفرینی کرده است.

عکس‌های خصوصی و بی حجاب بازیگر نقش زهره در سریال احضار

زهره در سریال احضار

سریال احضار

سریال احضار ساخته علیرضا افخمی است که سریالی با تمی مامورایی است و درباره چند دختر است که به سفر شمال کشور می روند و در آنجا حسادت به مائده باعث مشکلاتی برای این دختران می شود و به آنها القا می شود که در جنگل جن وجود دارد و جن ها آنها را احاطه کرده اند.

عکس‌های خصوصی و بی حجاب بازیگر نقش زهره در سریال احضار

مینو آذرمگین در سریال در سریال احضار با بازیگران بنامی چون افسانه چهره آزاد و آرش مجیدی هم بازی است.

زهره در سریال احضار

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار