کد خبر : 2996 / /
/

فیلم سینمایی «خانه شیشه ای» که پروانه ساخت آن به تازگی صادر شده، عنوان جدیدترین اثر امیرپورکیان است

 «خانه شیشه ای» امیر پورکیان پروانه ساخت گرفت

امیر پورکیان کارگردان سریال پرحاشیه «ممنوعه» که بارها گرفتار ممیزی و توقیف شد و در زمان انتشار جزو پربیننده ترین آثار شبکه نمایش خانگی بود، قصد دارد این بار نیز فیلمی جنجالی را جلوی دوربین ببرد. فیلم سینمایی «خانه شیشه ای» که پروانه ساخت آن به تازگی صادر شده، عنوان جدیدترین اثر امیرپورکیان است که پیش بینی می شود با توجه به مضمون ملتهبش دوباره حاشیه ساز شود.

خانه شیشه ای

بویژه آنکه تهیه کنندگی «خانه شیشه ای» را نیز سید امیر سید زاده عهده دار است که پیش از این فیلم هایی حاشیه ساز نظیر «مادر قلب اتمی» و «سهیلا شماره ۱۷» را تهیه کرده است.

فیلم جدید کارگردان ممنوعه، قصه ای درباره پاپاراتزی ها دارد و داستانی پرکشش و کنجکاوی برانگیز را از زندگی شخصی سلبریتی ها و ابعاد پنهان فعالیت های آنان را به تصویر خواهد کشید.

خانه شیشه ای

پروانه ساخت این فیلم پس از 6 ماه صادر شده و قرار است بزودی تولید آن با عادی شدن شرایط کرونایی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز شود.

کارگردان تابوشکن 

صدور پروانه ساخت فیلم جدید امیر پور کیان، کارگردان «ممنوعه»/ افشاگری «خانه شیشه ای» از پشت پرده زندگی سلبریتی ها

امیر پورکیان کارگردان سریال تابوشکن و پرحاشیه «ممنوعه» که جزو آثار پرمخاطب در شبکه نمایش خانگی بود و در زمان توزیع نیز طعم توقیف و ممیزی را چشید، پس از ۶ ماه پروانه ساخت ملودرام اجتماعی «خانه شیشه ای» را دریافت کرد.

به نقل از روابط‌عمومی پروژه، امیر پورکیان کارگردان سریال تابوشکن و پرحاشیه «ممنوعه» که جزو آثار پرمخاطب در شبکه نمایش خانگی بود و در زمان توزیع نیز طعم توقیف و ممیزی را چشید، پس از ۶ ماه پروانه ساخت ملودرام اجتماعی «خانه شیشه ای» را دریافت کرد. فیلم سینمایی «خانه شیشه ای» با محوریت فعالیت پاپاراتزی ها، روایتی متفاوت از پشت پرده زندگی شخصی سلبریتی ها را به تصویر خواهد کشید.

تهیه کنندگی این فیلم را سید امیر سید زاده بر عهده دارد که پیش از این فیلم های «مادر قلب اتمی» و «سهیلا شماره 17» را تهیه کرده است.

سازندگان قرار است بزودی و بعد از عادی شدن شرایط ملتهب ناشی از شیوع کرونا، پیش تولید و مراحل انتخاب بازیگران را آغاز کنند تا کار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مقابل دوربین رود.

پیش بینی می شود تعدادی از ستارگان سرشناس سینما و همچنین چهره های مطرح غیر سینمایی در این فیلم حضور یابند که اسامی شان در خبر بعدی رسانه ای خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار