کد خبر : 4842 / /
/

ویدئو جنجالی از حدیثه تهرانی را می توانید در سایت خبر روز مشاهده فرمائید

حدیثه تهرانی بازیگر جوان و شناخته شده کشورمان است. حدیثه تهرانی بازیگر پرکاری نیست اما در فیلم‌های ماندگاری به ایفای نقش پرداخته است. حدیثه تهرانی متأهل است. حدیثه تهرانی تنها یک خواهر به نام حانیه دارد .حدیثه تهرانی متولد سال ۱۳۶۳ در تهران و در محله نارمک است، او یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می باشد؛ لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاس‌های آزاد بازیگری گذرانده است.

کنایه حدیثه تهرانی به انتخابات

حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند و چالش های زیادی اجرا می کنند. آنها در روز سیزده بدر ویدئویی منتشر کردند و کیان مقدم خبر بارداری حدیثه تهرانی را اعلام کرد که با واکنش های زیادی روبرو شد اما خیلی زود اعلام کردند که دروغ سیزده بوده است. با هم این ویدئو را می بینیم

خبر بارداری حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

 

حدیثه تهرانی ویدئویی در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در آن خبر بارداری حدیثه تهرانی توسط شوهرش داده شد

به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد. وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

از خانواده تا علاقه حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

تنها یک خواهر بزرگتر بنام هانیه، دکترای ژنتیک و ساکن آلمان دارد. خانم حدیثه با اینکه از دوران نوجوانی عاشق بازیگری بود اما خانواده صرفا زمانی اجازه به حضور او در این رشته دادند که بتواند لیسانس بگیرد

حدیثه تهرانی و همسرش
حدیثه تهرانی

سال های آخر دانشگاه که درگیر درس و بیمارستان بود وارد کلاس های بازیگری بنام ‘ایران’ زیر نظر اصغر محبی شد تا اینکه با پایان دانشگاه، جدی تر دوره ها را طی کرد

ورود به تلویزیون و سینما

از کلاس بازیگری به دفتر ابوالقاسم طالبی (کارگردان) برای کار جدیدش معرفی شد و به این ترتیب سال 1388 وقتی 25 ساله بود  با سریال به کجا چنین شتابان جلوی دوربین رفت

در سال 91 در فیلم تلویزیونی لارستان 6:30 بامداد بازی کرد تا اینکه با فیلم پانسیون در سال 1392 تجربه بازی در سینما را بدست آورد.

شهرت حدیثه تهرانی 

حدیثه تهرانی

بعد از بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با سریال خوش نشین ها در سال 1389 به کارگردانی سعید آقاخانی چهره اش شناخته تر شد.

حدیثه تهرانی

ازدواج و همسر حدیثه تهرانی 

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی چندین سال است با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده و متاهل می باشد، کیان مقدم متولد 14 آبان 1356 در تهران، آهنگساز و خواننده سیک راک می باشد.

نسبت با هدیه تهرانی

بعد از شروع فعالیت تا مدت ها شایعه شده او ایشان خواهر کوچکتر هدیه تهرانی ،بازیگران صاحب نام سینما می باشد که صرفا یک تشابه فامیلی می باشد.

حدیثه تهرانی و همسرش 

حدیثه تهرانی

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار