کد خبر : 4949 / /
/

پیمان قاسم خانی یکی از نویسنده های سرشناس تلویزیون است که بیش از 20 سال در زمینه نویسندگی تجربه فعالیت دارد.

پیمان قاسم خانی و ازدواج با میترا ابراهیمی

 پیمان قاسم خانی و همسر جدیدش 

پیمان قاسم خانی و دخترش پریا

پیمان قاسم خانی بازیگر نویسنده و کارگردان مطرح کشورمان که بیشتر در زمینه نویسندگی کارهای بی نظیری می سازد .چندی پیش خبر ازدواج جدید پیمان قاسم خانی توسط برادرش مهراب قاسم خانی در فضای مجازی منتشر شد. فیلم نامه های پیمان قاسم خانی در تلویزیون ماندگار شد. کارهای بی نظیر  پیمان قاسم خانی همچون مارمولک شبهای برره ورود آقایان ممنوع معروف شد. پیمان قاسم خانی سرپرست نویسندگان سریال پاورچین بود.

پیمان قاسم خانی و ازدواج با میترا ابراهیمی

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس عروسی پیمان در اینستاگرام خود نوشت:

دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.

میترا ابراهیمی کیست؟

میترا ابراهیمی، همسر دوم پیمان قاسمخانی دارای لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی است. او به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد، اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و ساخت یک فیلم مستند را نیز تجربه کرده است.

پیمان قاسم خانی

چندی پیش شایعات زیادی در مورد ازدواج پیمان قاسمخانی و میترا ابراهیمی در فضای مجازی مطرح شده بود که با اعلام بیماری کرونای این نویسنده خاتمه پیدا کرد.

میترا ابراهیمی ضمن اشاره به این موضوع در روز ازدواج خود نوشت:

و آن کسی که نیمه ی من بود به درون نطفه من بازگشته بود و من درآینه می دیدمش که مثل آینه پاکیزه بود

و روشن بود و ناگهان صدایم کرد و من عروس خوشه های اقاقی شدم ...

امسال تولدی دیگر بود 

گرچه وقتی اومده بودی خواستگاری ،تو اینستاگرم برامون پیش پیش عروسی گرفته بودن 

پیمان قاسمخانی همسر سابق بهاره رهنما بود که بعد از 24 سال زندگی مشترک و داشتن دختری به نام پریا، در سال 94 تصمیم به جدایی گرفتند و بهاره رهنما پس از دو سال با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد.

پیمان قاسم خانی یکی از نویسنده های سرشناس تلویزیون است که بیش از 20 سال در زمینه نویسندگی تجربه فعالیت دارد. این نویسنده سرشناس سینما و تلویزیون را اغلب مخاطبان تلویزیون با کارهای مهران مدیری می شناسند و شاید بی راه نباشد که بگوییم سریال های طنز مهران مدیری با فیلمنامه های پیمان قاسم خانی در تلویزیون گل کرد.

فیلمنامه های پیمان قاسم خانی که در تلویزیون ماندگار شد

سریال پاورچین ، شب های برره ، ساختمان پزشکان و پژمان از جمله ماندگارترین سریال های تلویزیونی هستند که به نویسندگی پیمان قاسم خانی جلوی دوربین رفته اند.

فیلمنامه پیمان قاسم خانی در سریال پاورچین

پیمان قاسم خانی را اغلب مخاطبان تلویزیون با سریال های مهران مدیری می شناسند. سریال پاورچین در سال 81 و 82 اولین تجربه همکاری پیمان قاسم خانی با مهران مدیری بود که موفق از آب درآمد و توانست نظر مثبت مخاطبان زیادی را جلب کند.

پیمان قاسم خانی سرپرست نویسندگان سریال پاورچین

پیمان قاسم خانی سرپرست نویسندگان سریال پاورچین بود که به کارگردانی مهران مدیری با بازی مهران مدیری ، شقایق دهقان ، محمدرضا هدایتی ، جواد رضویان ، سیامک انصاری ، سحر ولدبیگی و ... توانست به دل مخاطبان سریال های تلویزیون بنشیند و بعد از بارها و بارها پخش از شبکه های مختلف باز هم بینندگانی داشته باشد.

فیلمنامه پیمان قاسم خانی در سریال شب های برره

یکی دیگر از فیلمنامه های ماندگار پیمان قاسم خانی نویسندگی سریال شب های برره بود. شب های برره تجربه دیگری از همکاری پیمان قاسم خانی با مهران مدیری بود که سال 84 روی آنتن تلویزیون رفت.

 پیمان قاسم خانی و همسر جدیدش 

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی

سریال شب های برره به نویسندگی پیمان قاسم خانی

شب های برره سریالی بود که پیمان قاسم خانی سرپرست نویسندگان آن بود و تا سالهای سال بهترین سریال طنز تلویزیون قلمداد میشد. بازیگرانی چون مهران مدیری ، سیامک انصاری ، شقایق دهقان ، بهنوش بختیاری ، هادی کاظمی ، ساعد هدایتی ، فلامک جنیدی ، محمدرضا هدایتی و ... در آن ایفای نقش کردند.

فیلمنامه پیمان قاسم خانی در سریال ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان یکی دیگر از فیلمنامه های ماندگار پیمان قاسم خانی در تلویزیون است که به کارگردانی سروش صحت در سال 90 جلوی دوربین رفت و باز هم یکی از کارهای موفق سروش صحت محسوب میشود.

سریال ساختمان پزشکان

پیمان قاسم خانی نویسنده سریال ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان اولین تجربه همکاری پیمان قاسم خانی با سروش صحت بود که با بازی موفق بازیگرانی چون شقایق دهقان ، بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ، هومن برق نورد و .... ماندگار شد.

فیلمنامه پیمان قاسم خانی در سریال پژمان

بعد از تجربه موفق پیمان قاسم خانی با سروش صحت در سریال ساختمان پزشکان ، پیمان قاسم خانی بار دیگر با فیلمنامه سریال پژمان با سروش صحت همکار شد و در سال 91 و 92 سریال پژمان را در شبکه سه سیما روی آنتن برد.

پیمان قاسم خانی و دخترش پریا

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی نویسنده سریال پژمان

سریال پژمان که با بازی پژمان جمشدی و داستانی درباره زندگی فوتبالی او همراه بود توانست با حضور بازیگرانی چون سام درخشانی ، بهاره رهنما ، بیژن بنفشه خواه ، شقایق دهقان ، ویدا جوان و ... سریال ماندگاری در تلویزیون شود که بعد از بارها و بارها پخش از شبکه های مختلف باز هم پربیننده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.