کد خبر : 551 / /
/

پرواز همای خواننده سرشناس موسیقی سنتی است او همراه با گروه مستان که مجموعه ‌ای از نوازندگان ساز های ایرانی هستند به اجرای کنسرت می‌ پردازد؛ وی ترانه هایی را به زبان گیلکی و تالشی نیز اجرا کرده است.

 

این روزها خانواده هنر در عرصه های مختلف نمی توانند ارتباط نزدیکی با طرفدارانشان داشته باشند و اصولا تنها مسیر ارتباط هنرمند، اثر هنری و مخاطب هنر دنیای مجازی و دنیای آنلاین است اصولا در چنین شرایطی نحوه فعالیت و سبک و سیاق این ارتباط تحت الشعاع قرار گرفته و در نهایت این هنرمندان هستند که متضرر خواهند شد. با پرواز همای خواننده سنتی و پر طرفدار این روزهای دنیای موسیقی گپ و گفتی در خصوص فعالیت این روزهای اخیرش زدیم که به شرح زیر است.

پرواز همای خواننده سرشناس موسیقی سنتی است او همراه با گروه مستان که مجموعه ‌ای از نوازندگان ساز های ایرانی هستند به اجرای کنسرت می‌ پردازد؛ وی ترانه هایی را به زبان گیلکی و تالشی نیز اجرا کرده است.

همای در خصوص اینکه در دوران کرونا مشغول چه فعالیتی بوده است به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: در دوران کرونا به شمال آمده ام تا به دور از هر گونه تجمعات باشم.

پرواز همای

او با اشاره به اینکه موسیقی هم از کرونا مانند رشته های دیگر ضربه خورده تایید کرد: صد درصد ضربه خورده است ؛موسیقی تنها رشته ای است که از کرونا به شدت ضربه خورده است چرا که اکثر کنسرت ها زودتر از همه مشاغل لغو شده است و قطعا آخرین شغلی که به کار خود باز می گردد همین موسیقی است.

همای در خصوص این سوال که وضعیت موسیقی را چه شکلی می بیند بیان کرد: واقعیتش موسیقی راه خودش را می رود و هرکسی در تلاش است تا بهترین کار را ارائه دهد و به نظر من اهالی موسیقی به درستی پیش می روند.

پرواز همای در این باره که آیا با کنسرت آنلاین موافق است یا خیر افزود: خیر، با کنسرت آنلاین موافق نیستم.

او در ادامه بیان کرد: من به تازگی تیتراژ سریال نمایش خانگی « سیاوش » را خوانده ام که هم زمان با پخش این سریال منتشر می کنم.

این خواننده خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو آلبوم آماده برای انتشار دارم ولی منتظر هستم تا شرایط مناسبی پیش بیاید و مردم به حالت عادی بازگردند تا بتوانم آلبوم را منتشر کنم.

او در پایان با اشاره به این سوال که علاوه بر موسیقی خود کدام یک از موسیقی خوانندگان را گوش می دهید بیان کرد: من به طور کل تمام موسیقی ها را گوش می دهم و هر نوع موسیقی که قطعات خوبی داشته باشد را می پسندم و به آن گوش می سپارم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار