کد خبر : 6459 / /
/

مبینا نصیری لیسانس زبان انگلیسی دارد و هم اکنون مجری برنامه شوتبال در شبکه نسیم است .

شروع کار گویندگی

علاقه به گویندگی در مبینا نصیری از کودکی شکل گرفته است . او مرتبا صدای خود را با دستگاه ضبط صوتی ، ضبط و پخش می کرده و استعداد خودش را اینگونه به خانواده اش نشان داده است.

مبینا نصیری کار خود را در سال 86 و با گویندگی در رادیو جوان و رادیو صدای آشنا آغاز کرد و با درخشش در رادیو خیلی زود وارد قاب تلویزیون شد .

رادیو جوان در سال 86 آزمونی متشکل از هزار داوطلب برگزار کرد . مبینا نصیری در میان 40 نفر برگزیده ی این آزمون قرار گرفت و بدین ترتیب کارش را در رادیو جوان آغاز کرد .

مبینا نصیری علاوه بر این ها برای مدتی نزد اساتیدی مجربی چون ژاله صادقیان ،دوره های تیزر خوانی را آموزش دید و بعدا تبدیل به یکی از بهترین گویندگان آنونس خوانی شد.

نویسندگی

مجری جوان علاوه بر اجرا و گویندگی دستی در نویسندگی هم دارد . او هم اکنون در حال نوشتن مجموعه ای به نام « سخنان بهترین مجریان دنیا » است . و کتابی هم در مورد تکنیک های اجرا نوشته است .

برنامه های مبینا نصیری

برنامه های مبینا نصیری در تلویزیون :

برنامه آفتابگردون شبکه دو

برنامه‌ زیتون شبکه جام جم

برنامه جوانی شبکه جام جم

برنامه صعود شبکه آموزش

مکتب خانه غیرانتفاعی شبکه آموزش

سیمای خانواده شبکه یک

صبح بخیر ایران شبکه یک

سال تحویل ۹۳ شبکه یک

امروز هنوز تموم نشده شبکه یک

شبکه هر ایرانی شبکه یک

ویژه برنامه‌های روز زن شبکه یک

روز دختر شبکه یک

مسابقه شوتبال شبکه نسیم

مبینا در مورد بهترین برنامه هایش گفته که از میان برنامه هایی که اجرا کرده « آفتابگردون » را بسیار دوست می دارد چون او را به دوران کودکیش میبرده است.

فیلم های مبینا نصیری

بسیاری فکر می کنند که مبینا نصیری بازیگری هم کرده است اما واقعیت این است که او بسیار علاقمند به هنر بازیگری است اما به درخواست خانواده اش ترجیح می دهد در همین مسیر به رشد خود ادامه دهد . چرا که باور دارد در عرصه اجرا بهتر می تواند رشد کند تا بازیگری .

حاشیه های مبینا نصیری

کلمه ای که مبینا نصیری در برنامه زنده تلویزیون « امروز هنوز تموم نشده » از دهان این مجری خارج شد که باعث 2 سال ممنوع الکاری این مجری در تلویزیون شد.

مبینا نصیری در برنامه ی زنده در سال 92 در حال خواندن کامنت های مردم بود که با لفظ « جیگر » مواجه شد . او از خواندن این کلمه امتناع کرد اما وقتی با اصرار مجری مرد مقابلش مواجه شد کلمه را به زبان آورد .

همین ماجرای کوتاه حواشی زیادی برای مبینا نصیری در پی داشت که باعث شد از برنامه اخراج شده و به مدت دو سال به قول خودش خانه نشین شود . وی بعد از ۲ سال در مورد ممنوع‌التصویری اش گفت:

حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم.....

نویسنده مطلبی به من داد برای خواندن که اتفاقا پیامک بیننده‌های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود.....

در پایان یک جمله، کلمه ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با ان کلمه شوخی کنم و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت.....

همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلاً حق دخالت در آیتم من را نداشتند چیزهایی گفتند و من برای اینکه به ایشان بگویم دست بردارد و بگذارد کار خود را انجام دهم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشان از دخالت در کار من منصرف شوند.....

کامران نجف زاده و اخبار بیست و سی اما علی‌رغم انتظاری که می‌رفت غیرحرفه ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به انچه روی انتن دیده بودند بسنده کردند و با سالها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین‌های سرشاری رو به من فراهم کردند..... فردای آن روز مدیر شبکه نویسنده را اخراج کرد و من دو سال تمام خانه نشین شدم

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.