کد خبر : 6463 / /
/

فرهاد ایرانی یک عکاس سرشناس وطنی است که مهمان ماه عسل در سال 1397 بود

فرهاد ایرانی یک عکاس سرشناس وطنی است که به خاطر ابتلا به سندرومی به نام تریچر کالینز چهره اش متمایز از افراد عادیست. او متولد ۱۸ تیر ۱۳۶۴ است و در رشته گرافیک تحصیل کرده. آقای ایرانی به خاطر عکاسی از هنرمندان ایرانی و البته چهره متفاوتش در کشور به شهرت رسید و چند سال پیش به همراه نامزد خود مهسا قنواتی که حالا با او ازدواج کرده مهمان برنامه ماه عسل احسان علیخانی بود.

جشن تولد فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی

چهره متفاوت فرهاد ایرانی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم فرهاد ایرانی از بدو تولد به سندرومی به نام تریچر کالینز مبتلا بود که طبق آمارها از هر ۵۰ هزار نفر یک نفر را درگیر می کند. این بیماری به بدشکلی جمجمه و صورت منجر می شود و افراد مبتلا به آن معمولا چشم هایی با جهت گیری به سمت پایین، فک پایینی کوچک، حس شنوایی ضعیف، استخوان گونه تکامل نیافته، افتادگی بخش های کنار پلک و گوش های بد فرم دارند.

فرهاد ایرانی این بیماری را از مادر خود به ارث برده و مادرش نیز به همین سندروم مبتلاست. او در برنامه ماه عسل تعریف کرد که در دوران ابتدایی به خاطر شکل و ظاهرش مدارس از ثبت نام او خودداری می کردند تا مبادا بچه های دیگر از دیدن او وحشت کنند و در نتیجه مادرش در خانه آموزش او را بر عهده گرفت. آقای ایرانی تاکنون عمل های زیبایی متعددی انجام داده و به گفته خودش چهره اش حالا خیلی بهتر شده. او در اواسط دوران راهنمایی موفق می شود به مدرسه برود و در آنجا معمولا از سوی همکلاسی هایش طرد میشود.

فرهاد ایرانی در کنار خانواده همسرش

فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی

ازدواج فرهاد ایرانی با مهسا قنواتی

فرهاد ایرانی در سال ۸۷ در دانشگاه با دختری به نام مهسا آشنا می شود و به خواستگاری او می رود اما پدر عروس به او می گوید دنبال دامادی هستند که بتوانند در بشقاب قرارش بدهند و جلوی مهمان بگذارند. در نتیجه با ازدواج دخترش با فرهاد مخالفت می کند. فرهاد و مهسا در همین حین مهمان برنامه ماه عسل می شوند تا شاید از این طریق پدر را راضی کنند اما مخالفت های پدر با ازدواج آنها بعد از پخش برنامه بیشتر می شود اما در نهایت سماجت این دو نفر نتیجه می دهد و آنها آبان ماه گذشته با هم ازدواج کردند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.