کد خبر : 6479 / /
/

نیکافرقانی بازیگر نوجوان سریال "پایتخت" در خصوص حاشیه های اخیر و ویدئو های منتشر شده واکنش نشان داد.

سارا و نیکا بازیگران جنجالی سینما و تلوزیون در سریال پایتخت به شهرت رسیدند. سارا و نیکا نزدیک یک میلیون در فضای مجازی دنبال کننده دارند و از طریق اینستاگرام درامد زایی نیز می کنند

سارا و نیکا وقتی در سریال پایتخت بازی کردند تصور نمی کردند روزی سر زبا نها بیفتند! سارا و نیکا هرکاری کردند پر از حاشیه شد میهمانی های سارا و نیکا به فضای مجازی کشیده شد تا اینکه فیلم حضور سارا و نیکا در استخر مختلط آن هم در سوئد تیرخلاصی شد تا سارا و نیکا دیگر جایی در سریال پایتخت نداشته باشند.

.سارا و نیکا  فرقانی اصل در سوئد زندگی می کنند.  عکس و فیلم های سارا و نیکا در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد. در ادامه عکسهای سارا و نیکا را مشاهده می کنید

حواشی های سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی اصل، بازیگران 16 ساله و دو قلوی سریال پایتخت نسبت به حاشیه هایشان واکنش نشان داده اند.

آن ها تمام عکس ها و فیلم های منتشر شده از خود در میهمانی ها و مکان های دیگر حتی استخرهای مختلط که باعث حاشیه سازی شده است را کذب و فتوشاپ می دانند.

نیکا در یک گفت و گویی گفت: " همان آقایی که اسمشان را در لایو نمیبرم، کلا کارش این است که آبروی سلبریتی ها را ببرد و تمام عکس و فیلم هایی که در این چند روز از ما پخش شده است، همه فتوشاپ است و آشناها و نزدیکان می فهمند که فتوشاپ است"

سارا و نیکا فرقانی قبل از یک سالگی وارد عرصه هنر شده و با سریال پایتخت به شهرت رسیده اند و درحال حاضر در سوئد زندگی می کنند. 

سارا و نیکا

 نیکافرقانی بازیگر نوجوان سریال "پایتخت" در خصوص حاشیه های اخیر و ویدئو های منتشر شده واکنش نشان داد.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت سارا و نیکا فرقانی

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا و نیکا

خانواده و مهاجرت خواهران معروف تلوزیون

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.