کد خبر : 10154 / /
/

امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است

 

قیمت دلار امروز اعلام شد. قیمت دلار نسبت به روز گذشته کاهش داشت. قیمت دلار در صرافی ملی 49 تومان نسبت به روز گذشته کاهش داشت. قیمت دلار در بازار آزاد 19 تومان نسبت به روز گذشته کاهش داشته است. آخرین قیمت دلار در بازارهای مختلف را از« خبر روز» دنبال کنید. 

دلار در بازار آزاد در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۶۰ تومان کاهش، ۲۷,۲۳۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۴۹ تومان کاهش، ۲۶,۲۶۱ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۹ تومان کاهش، ۲۶,۵۵۳ تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۲۶,۷۹۱ تومان نرخ گذاری شد.دلار کانادا با کاهش ۰.۶۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۹۰۳ تومان معامله شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۲۷,۴۹۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و نود ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۰.۹۵ درصدی به ۲۷,۲۳۰ (بیست و هفت هزار و دویست و سی ) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۶,۳۱۰ (بیست و شش هزار و سیصد و ده ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۰.۱۸ درصدی به ۲۶,۲۶۱ (بیست و شش هزار و دویست و شصت و یک ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۶,۵۷۲ (بیست و شش هزار و پانصد و هفتاد و دو ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۰.۰۷ درصدی به ۲۶,۵۵۳ (بیست و شش هزار و پانصد و پنجاه و سه ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۶,۷۹۱ (بیست و شش هزار و هفتصد و نود و یک ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ - به ۲۶,۷۹۱ (بیست و شش هزار و هفتصد و نود و یک ) تومان رسید.

وضعیت قیمت دلار خطری شد

کاهش یکباره قیمت دلار موجب شد که خریداران با احتیاط بیشتری رفتار کنند. به نظر می رسد از چهارشنبه هفته گذشته، برنده واقعی بازار کسانی بوده اند که هر بالایی را فرصتی برای فروش در نظر گرفتند

به گزارش اقتصادنیوز، ورود موقت خریداران به بازار ارز، جهت اسکناس آمریکایی را تغییر نداد. دلار که در معاملات پشت خطی روز یکشنبه در مسیر صعودی قرار گرفته بود، روز دوشنبه با هجوم دوباره فروشندگان، حتی حمایت 27 هزار و 400 تومان را از دست داد. ضرر یکباره خریداران و روند کاهشی اسکناس آمریکایی از روز چهارشنبه موجب شده است که کمی شرایط برای دارندگان اسکناس آمریکایی سخت تر شود.

قیمت دلار

در این میان، کاهش یکباره قیمت دلار موجب شد که خریداران با احتیاط بیشتری رفتار کنند. به نظر می رسد از چهارشنبه هفته گذشته، برنده واقعی بازار کسانی بوده اند که هر بالایی را فرصتی برای فروش در نظر گرفتند.

پیش بینی دو تاکتیک برای نوسان قیمت دلار

به باور بیشتر تحلیل گران شرایط بازار ارز به گونه ای است که دو تاکتیک را می توان برای دوری از ضرر و پوشش ریسک مورد استفاده قرار داد. دسته ای از تحلیل گران اعتقاد دارند که معامله گران تا آغاز زمان روشن شدن نتایج مذاکرات هسته ای بهتر است که اقدام به معامله خاصی نکنند و بیشتر تماشاچی وقایع بازار باشند.

 در مقابل، دسته دیگری از تحلیل گران معتقدند که معامله گران باید خرید و فروش های سریع را در دستور کار قرار دهند. از نگاه آن ها، روند بازار کمی نشان دهنده افزایش ریسک خرید و فروش است و در چنین شرایطی بهتر است که بازیگران ارزی، سریع موقعیت خرید و فروش خود را تنظیم کنند. به باور آن ها نقاط 27 هزار و 100 و 26 هزار و 800 تومان باید مورد توجه معامله گران کاهشی باشد و افزایشی های بازار نیز به مقاومت های 27 هزار و 500 و 27 هزار و 750 تومان دقت کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.