کد خبر : 11024 / /
/

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی که از فردا آغاز می‌شود. قیمت مصوب خودرو دیگنیتی پرایم ۷۹۵ میلیون تومان تعیین شده است.

در حالی قرار است از فردا فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی به صورت اینترنتی آغاز شود که اختلاف قیمت یکی از مدل‌ها نسبت به بازار به بیش از ۳۰۵ میلیون تومان می‌رسد.

زمان شروع ثبت نام یارانه خودرو

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی که از فردا آغاز می‌شود. قیمت مصوب خودرو دیگنیتی پرایم ۷۹۵ میلیون تومان تعیین شده است. این خودرو، در بازار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان داد و ستد می‌شود. اختلاف قیمت ۳۰۵ میلیون تومانی در این فروش از اتفاقات عجیب و قابل توجه در فروش‌های اخیر خودروسازان است.

همچنین در این طرح، خودروی فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)، ۷۳۵ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو در بازار بین ۹۳۱ تا ۹۷۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، قیمت مصوب فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره) ۷۴۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این خودرو در بازار یک میلیارد و ۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

ثبت‌نام نقدی خودروهای فیدلیتی پرایم ۵ و ۷ نفره و دیگنیتی پرایم، روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی برگزار می شود.

مهلت ثبت نام فروش خودرو

در طرح فروش جدید شرکت بهمن موتور برای فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، مشتریان می‌توانند از رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی خودروی خود را انتخاب کنند.

فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی ( ۵نفره و ۷ نفره ) بهمن موتور، ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۷ آبان آغاز و تا ساعت ۱۶ همان روز یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.