کد خبر : 1504 / /
/

پراید گران شد| قیمت پراید| جدیدترین قیمت پراید| قیمت خودرو| قیمت محصولات ایران خدرو و سایپا

ارزیابی بازار خودرو حکایت از آن دارد که قیمت پراید 111 با رشد یک تا سه میلیونی قیمت نسبت هفته گذشته در بازاربا قیمت 155 تا 157 میلیون تومان رسید.

 قیمت پراید روندنزولی گرفته است. قیمت پراید به شدت بالا رفته بود.  قیمت پراید ۱۱۱ در بازار به ۱۵۳ میلیون تومان رسیده بود. قیمت پراید مدتی با خبر آزادسازی واردات خودرو کاهش یافت. جدیدترین قیمت پراید  را در خبر زیر دنبال کنید.

 

با گذشت بیش از یکسال و نیم از توقف تولید پراید بازار همچنان با رشد قیمت «پراید 131» و «پراید 111» روبرو است.

جدیدترین قیمت پراید چند؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که طی یک هفته گذشته (از 26 مهر تا 4 آبان)  دو خودرو پراید 111 در بازار رشد یک تا سه میلیونی قیمت در بازار را تجربه کرد و پراید 131 هر کدام در بازار افزایش 1 میلیون تومانی داشته اند.

ارزیابی بازار خودرو حکایت از آن دارد که قیمت پراید 111 با رشد یک تا سه میلیونی قیمت نسبت هفته گذشته در بازاربا قیمت 155 تا 157 میلیون تومان رسید. با این شرایط قیمت پراید 111 در بازار با قیمت «تیبا صندوقدار» و «تیبا 2» معمولی رسید. 

از سوی دیگر پراید 131 نیز در مدت زمان مورد بررسی رشد 1 میلیونی داشته و قیمت آن امروز در بازار به 138 میلیون تومان رسیده است.

رشد قیمت پراید در حالی صورت گرفته که به گفته فعالان بازار خودرو با توجه به توقف تولید، قیمت این خودرو به واسطه عوامل جانبی تعیین نمی شود، بلکه فروشندگان هستند که قیمت این خودرو در بازار را در بازار مشخص می کنند.

ارزیابی صورت گرفته از بازار خودرو نشان دهنده آن است که هرچند تولید پراید در سال گذشته متوقف شد، اما همچنان مدل صفر این دو خودرو در بازار موجود است و با این شرایط می توان گفت در سال 1400 نیز این دو خودرو همچنان معیار کف قیمت در بازار شناخته می شوند و خریداران این دو خودرو همچنان می توانند به مدل صفر این خودرو با مدل 99 دسترسی داشته باشند.

قیمت پراید

قیمت پراید  ۵۰۰ میلیون  می شود؟

روزنامه آفتاب یزد با اشاره به اظهارات وزیر اقتصاد که خواستار حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی شده است گمانه هایی را درباره قیمت کالاها مطرح کرده است.

این روزنامه با اشاره به اظهارات وزیر اقتصاد که خواستار حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی شده است، نوشت:

نباید خود را به غفلت زد، اقتصادی که وابسته به نفت است و زیر فشار سنگین تحریم، اگر قرار باشد همه‌ی کالا‌ها و خدمات را با همان ارز رایج بازار که همچنان حوالی ۲۷ هزار تومان پرسه می‌زند تهیه و تامین کرد آن وقت پرایدِ ۵۰۰ میلیون تومانی و برنج ۱۰۰هزارتومانی و دلار ۸۰ هزارتومانی؛ دمِ دست‌ترین رخداد‌هایی است که می‌توان به چشم دید.

پس لطفاً به گونه‌ای سخن نگویید که دولت‌های قبل می‌توانسته‌اند و انجام نداده‌اند و شما این امر بر زمین مانده را می‌خواهید به انجام برسانید، عالم‌تر از شما معتقد است نه می‌توانید نه دست به چنین اقدامی بزنید اصلا بگذارید خیال‌تان را راحت کنم مافیای اقتصادی به دنبال حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است. حالا به قول آن کشاورز طبسی: خود دانید و مملکت تان!

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۰ به ۳۱۰ میلیون تومان رسید. پارس ساده مدل ۱۴۰۰ به ۲۸۳ میلیون تومان افزایش قیمت داشت. 

به گزارش پایگاه خبری نامه نیوز: قیمت پراید دوباره تغییر کرده است.طبق آخرین اخبار از بازار خودرو قیمت پراید روند روبه افزایشی داشته است.در روزهای اخیر قیمت پراید تغییرات تازه ای داشته است.این چندمین بار است که قیمت پراید از سال گذشته تاکنون روند افزایشی به خود می گیرد.آخرین خبرهای مرتبط با قیمت پراید را با ما بخوانید.در بازار خودرو دیروز اول آبان قیمت خودروهای داخلی با نوسان زیادی همراه بود و تعداد زیادی از خودروها افزیش قیمت داشتند. از عوامل افزایش قیمت خودرو در بازار دیروز افزایش قیمت دلار و سیگنال‌هایی از طرف بایدن درباره مذاکرات بود.

قیمت پراید ۱۱۱ به ۱۵۴ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۳۹ میلیون تومان افزایش یافت. قیمت تیبا هاچ بک مدل ۱۴۰۰ افزایش یافت و به ۱۶۰ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۶ تغییری نداشت. قمیت پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۹۹ به ۳۲۵ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۱۴۰۰ به ۳۲۸ میلیون تومان افزایش یافت. در مقابل قیمت پژو ۲۰۷ صندوقدار یک میلیون تومان کاهش قیمت داشت.

 

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۰ به ۳۱۰ میلیون تومان رسید. پارس ساده مدل ۱۴۰۰ به ۲۸۳ میلیون تومان افزایش قیمت داشت.

قیمت خودرو تارا، محصول جدید ایران خودرو افزایش داشت و به ۴۴۵ میلیون تومان رسید. در مقابل قیمت خودروهای گروه دنا در بازار دیروز افزایش یا نوسان قیمتی را ثبت نکردند.

پرسش و پاسخ

  • قیمت پراید افزایش داشته است؟
    بله
  • قیمت پراید کاهش داشته است؟
    خیر
  • قیمت پراید کی ارزان می شود؟
    قیمت پراید در حال حاضر روند صعودی گرفته است
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.