کد خبر : 300 / /
/

قیمت دلار | قیمت دلار امروز | قیمت دلار و سکه | قیمت دلار به روز

امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۲۹,۰۱۰ (بیست و نه هزار و ده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - با رشد ۰.۴۱ درصدی به ۲۹,۱۳۰ (بیست و نه هزار و یکصد و سی ) تومان رسید

قیمت دلار در بازار آزاد با افزایش ۰.۴۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۹,۱۳۰ تومان معامله شد. قیمت دلار  در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۲۱۵ تومان کاهش، ۲۵,۹۸۸ تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار در بازار متشکل با کاهش ۱.۱۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۶,۱۸۶ تومان معامله شد. قیمت دلار بهنتیچه مذاکرات وین گره خورده است . آخرین قیمت دلار را در «خبر روز» دنبال کنید.

جدیدترین قیمت دلار امروز 7 آذر

دلار در بازار آزاد با افزایش ۰.۴۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۹,۱۳۰ تومان معامله شد. دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۲۱۵ تومان کاهش، ۲۵,۹۸۸ تومان نرخ گذاری شد. دلار در بازار متشکل با کاهش ۱.۱۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۶,۱۸۶ تومان معامله شد. دلار در سامانه سنا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۰۳ تومان کاهش، ۲۶,۵۱۳ تومان نرخ گذاری شد.دلار کانادا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۵۵ تومان افزایش، ۲۲,۷۴۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۲۹,۰۱۰ (بیست و نه هزار و ده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - با رشد ۰.۴۱ درصدی به ۲۹,۱۳۰ (بیست و نه هزار و یکصد و سی ) تومان رسید

قیمت دلار در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی شاهد کاهش ۴.۶۷ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۷,۲۰۳ (بیست و هفت هزار و دویست و سه ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - به ۲۵,۹۸۸ (بیست و پنج هزار و نهصد و هشتاد و هشت ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۶,۴۸۱ (بیست و شش هزار و چهارصد و هشتاد و یک ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۱.۱۲ درصدی به ۲۶,۱۸۶ (بیست و شش هزار و یکصد و هشتاد و شش ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۶,۸۱۶ (بیست و شش هزار و هشتصد و شانزده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۱.۱۴ درصدی به ۲۶,۵۱۳ (بیست و شش هزار و پانصد و سیزده ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار کانادا که روز قبل تا ۲۲,۶۸۵ (بیست و دو هزار و ششصد و هشتاد و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ - با رشد ۰.۲۴ درصدی به ۲۲,۷۴۰ (بیست و دو هزار و هفتصد و چهل ) تومان رسید.

قیمت دلار| ورق در بازار برگشت

یک خبر موجب شد ورق در بازار ارز برگردد و قیمت دلار در معاملات پشت خط نزولی شود.

 "معاون موقت نماینده آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در نشست شورای حکام تصریح کرد آمریکا آماده برداشتن «تحریم‌های ناسازگار با برجام» است." این خبر دیشب از سوی خبرگزاری فارس منتشر شد و میزان فروش های پشت خطی معامله گران دلار را بالا برد. در آخرین ساعات سه شنبه شب، دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رفت که فاصله ۴۰۰ تومانی با قیمت ابتدای روز داشت.

با توجه به افت شبانه دلار، انتظار می رود که این ارز به سوی مرز ۲۶ هزار تومانی میل کند. به باور تحلیل گران فنی در صورتی که اسکناس آمریکایی از محدوده ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان پایین تر برود، موج جدیدی از فروشندگان وارد بازار خواهند شد. دلار در شهریورماه هرگز زیر محدوده ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان حرکت نکرده است. این موضوع موجب شده است که گزوه دیگری از فعالان زاویه دید دیگری را در مورد بازار ارز امروز مطرح کنند. این عده اعتقاد دارند که شاید با جوسازی های سیاسی، قیمت دلار در ابتدای روز در مسیر نزولی قرار بگیرد،‌ولی از اواخر روز،‌ فشار خریداران به بازار وارد خواهد شد و بار دیگر قیمت به بالای مرز ۲۷ هزار  تومانی بازخواهد گشت.

این انتظارات مثبت در حالی در بازار شنیده می شود که اولیانوف نماینده دائم فدراسیون روسیه در وین ابراز امیدواری کرد که مذاکرات تا دو هفته ی دیگر شروع شود.به نظر می رسد بازار در روز جاری بیشتر تحت تاثیر اخبار واقعی و فیک باشد. خریداران بزرگ در شرایط نا اطمینانی در بازار حضور نخواهند یافت ولی نوسان گیران سعی خواهند کرد، از تغییرات زیاد قیمت کسب سود کنند.

قیمت دلار

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.