کد خبر : 9235 / /
/

شرکت اپل به تازگی سری ۱۳ محصولات خود را معرفی کرد.

آیفون از برندهای بسیار پرطرفدار است. در ایران هم بسیاری از افراد به داشتن آیفون وابستگی دارند.محصولات آیفون همواره رو به پیشرفت هستند. آیفون 13 به ایران هم وارد شده است. در ادامه قیمت آیفون 13 را در ایران بررسی کرده ایم.

قیمت گوشی محصولات اپل

شرکت اپل به تازگی سری ۱۳ محصولات خود را معرفی کرد. محصولات iPhone ۱۳ به قیمت ۷۹۹ دلار،   iPhone ۱۳ mini به قیمت ابتدایی ۶۹۹ دلار،   iPhone ۱۳ Pro به قیمت ۱۰۰۰ دلار و iPhone ۱۳ Pro Max به قیمت  ۱۰۹۹ دلار  از سری گوشی های جدید اپل بودند که معرفی شده اند.
قیمت گوشی

از سری اپل واچ ها هم یک محصول معرفی شد که  Apple watch series ۷ نام داشت و قیمت آن ۴۰۰ دلار اعلام شد.

از سری آیپدها نیز دو محصول معرفی شده که ipad با قیمت ۳۲۹ دلار و ipad mini با قیمت ۵۰۰ دلار هستند.

این محصولات با این قیمت ها در آمریکا اعلام شده است و اگر به داخل ایران بیایند، شامل هزینه های اضافی دیگری هم خواهند شد.

قیمت دلار در کشور در حال حاضر در کانال ۲۷۰۰۰ تومان به سر می برد و اگر بخواهیم قیمت این محصولات را داخل ایران محاسبه کنیم، جدول زیر به دست می آید:

نام کالا      قیمت (دلار)     قیمت (تومان)  

Apple watch series ۷     ۴۰۰     ۱۱,۰۴۰,۰۰۰

ipad     ۳۲۹     ۹,۰۸۰,۴۰۰

ipad mini     ۵۰۰     ۱۳,۸۰۰,۰۰۰

iPhone ۱۳ mini     ۶۹۹     ۱۹,۲۹۲,۴۰۰

iPhone ۱۳     ۷۹۹     ۲۲,۰۵۲,۴۰۰

iPhone ۱۳ Pro     ۱۰۰۰     ۲۷,۶۰۰,۰۰۰

iPhone ۱۳ Pro Max     ۱۰۹۹     ۳۰,۳۳۲,۴۰۰

خرید گوشی iPhone 13 Pro Max

البته این قیمت ها شامل هزینه رجیستری هم می شود و هزینه دیگری را به قیمت گوشی در داخل ایران اضافه می کند. بر اساس اعلامی که انجام شده است، هزینه رجیستری برابر ۲۶ درصد از قیمت دلاری آن کالای دیجیتال خواهد بود که با این تفاسیر هزینه رجیستری iPhone ۱۳ مبلغی در حدود ۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود و همینطور برای خرید گوشی iPhone ۱۳ Pro Max مبلغی در حدود ۷,۸۸۶,۶۸۴ تومان باید توسط شرکت واردکننده پرداخت شود و به هزینه گوشی برای مصرف کننده اضافه می شود.

توجه کنید که هریک از این قیمت ها با توجه به دلار ۲۷۶۰۰ تومان محاسبه شده است و این مقادیر ممکن است به دلیل تغییر نرخ روزانه دلار، تغییر کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.