کد خبر : 9540 / /
/

علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی نیز گفت: شعب بانک‌ها در سراسر کشور از اول مهر ۱۴۰۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه الی ۱۴ و ۳۰ دقیقه و روزهای پنجشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه آماده ارائه خدمت به مراجعه‌کنندگان هستند.

 

طبق اعلام مسئولان شبکه بانکی، ساعت کاری بانک‌ها در نیمه دوم سال جاری تغییری نمی‌کند.

محمدرضا جمشیدی، دبیر کل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه‌ای به مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرد: ساعت فعالیت بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در نیمه دوم سال جاری نسبت به گذشته تغییری نداشته است و کماکان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۷ و ۳۰ دقیقه الی ۱۴ و ۳۰ دقیقه و روزهای پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه خواهد بود و پذیرش مشتریان می‌تواند از ساعت ۸ بامداد شروع شود.

علاوه براین، علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی نیز گفت: شعب بانک‌ها در سراسر کشور از اول مهر ۱۴۰۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه الی ۱۴ و ۳۰ دقیقه و روزهای پنجشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه آماده ارائه خدمت به مراجعه‌کنندگان هستند.

وی افزود: هرگونه تغییر در ساعت فعالیت کارکنان دستگاه‌های اجرائی اعم از ملی و استانی صرفا با تصویب ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا خواهد بود.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.