کد خبر : 1330 / /
/

علی انصاریان پیشکسوت جذاب سرخابی ها بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داد

علی انصاریان پیشکسوت جذاب سرخابی ها بود. علی انصاریان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. علی انصاریان در 14 تیر 1356 در تهران به دنیا آمد. علی انصاریان  با 186 سانتی متر قد بعنوان مدافع تجربه پوشیدن هر دو پیراهن تیم استقلال و پرسپولیس را دارد و بعد از آن هنرپیشه و مجری شد. علی انصاریان و مهرداد میناوند پس از چند روز سخت در بیمارستان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کردند.

مادر و برادر علی انصاریان بر سر مزار علی 

فیلم تازه منتشر شده از علی انصاریان در کنار خانم بازیگر

مادر علی انصاریان بعد از فوت پسرش 

علی انصاریان

با توجه به نیاز روز افزون ایشان به اکسیژن درمانی بیشتر سیستم‌های بسیار پیشرفته‌تر اکسیژن درمانی را افزایش دادیم و بخاطر درگیری شدید ریوی و فیبروز گسترده با توجه به مشکلات روز افزون ایشان امکانات اکسیژن رسانی را بیشتر کردیم و این اکسیژن رسانی حتی تا بعد از زمان فوت ایشان توسط ونتیلاتور ادامه داشت.

سید محمدرضا هاشمیان درباره شایعات پیرامون درگذشت مهرداد میناوند اظهار داشت: من بصورت مستقیم پزشک معالج مرحوم میناوند نبودم چون ایشان در یک بیمارستان دیگر بستری بودند ولی با تماس آقای علی پروین و علی کریمی و پیشکسوتان پرسپولیس به این بیمارستان رفتم و تا جایی که از دستم بر می آمد به تیم آقای دکتر لطفی کمک کردم.

پزشک معتمد خانواده مرحوم انصاریان در روند درمان ایشان بودند و از تمام مراحل درمانی خبر دارند. همچنین خانواده ایشان و داماد خانواده یعنی آقای اژدری و دوست ایشان آقا محسن و پزشک معتمد ایشان همراه با سایر کادر درمان آی سی یو تا آخرین لحظه در کنار ایشان بودند. واقعا جای تعجب دارد که چطور به آسانی چنین اکاذیبی منتشر می‌شود.

ماجرای جالب عموی انصاریان و علی پروین​
علی انصاریان

شیخ حسین انصاریان در مصاحبه‌ای جالب گفت مرام و معرفت علی انصاریان به علی پروین رفته بود. رفیق قدیمی ما علی پروین همواره به اهل بیت توسل دارد و  مراسم مذهبی در منزل او برگزار می‌شود.

علی هم از نظر مرام و معرفتی و توسل به اهل بیت شبیه استادش علی‌ پروین شده بود به هر حال یک استاد روی شاگرد تاثیر می‌گذارد و ما به خوبی تأثیر روحیات و اخلاقیات آقای پروین را در علی می‌دیدیم و از طرفی قسمت بود که او به سمت فوتبال برود و به این رشته ورزشی علاقه پیدا کند. علی همیشه هوای مادرش را داشت و من بار دیگر برایش طلب مغفرت می‌کنم و امیدوارم روحش شاد باشد.

خانم بازیگری که مدعی شد من نامزد علی انصاریان بودم 

علی انصاریان

ساعاتی از وایرال شدن این ادعا در فضای مجازی نگذشته بود که مجید قریشی پسرخاله علی انصاریان آن را تکذیب کرد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

علی انصاریان

علی انصاریان

آسیه اسدزاده کیست؟

آسیه اسدزاده در سال ۱۳۹۶ دوره پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند. اثر مهم آسیه اسدزاده در این سال، بازیگری در فیلم طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آسیه اسدزاده بازی در فیلم طاقباز بوده است. آسیه اسدزاده کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۶ فیلم طاقباز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

علی انصاریان

بغض مادر علی برسر حواشی هایی که برای پسرش درست کردند شکست

از علی انصاریان بی ام و قرمز خریدم 

علی انصاریان در گفت و گوی با صبا راد گفت آمادگی مرگ ندارم 

رونمایی از پیراهن  مرحوم علی انصاریان 

با توجه به درخواست خانواده بیمار و ریاست بیمارستان و پزشک معالج متخصص عفونی بنده در بیمارستان به عنوان پزشک مدعو حضور یافتم این وظیفه من است که به وضعیت بیماران رسیدگی کنم.

بله من این را به عنوان یک بهانه نمی‌گویم. به هر بیماری که دیر به بیمارستان مراجعه کند همین را می‌گویم. هر بیماری که دیر مراجعه کند شانس گرفتاری بیشتر را دارد. آیا ایشان زمانیکه تحت تهویه مکانیکی غیرتهاجمی بود می‌توانست یک لحظه از تختش پایین بیاید؟ ایشان می‌توانست بدون کمک دو پرستار کاری انجام بدهد؟ مردم عزیز این‌ها را ندیدند ولی تمام کادر درمان بیمارستان در جریان بودند. سی تی اسکن ایشان مورد تعجب بنده و اساتید رادیولوژی و فوق تخصص ریه قرار گرفت زیرا درگیری بسیار شدیدی مشاهده کردیم. مشکل این است که فکر می‌کنند به یکباره اینطور شد؛ خیر. امکانات بسیار پیشرفته برای آقای انصاریان فراهم شد چه از لحاظ امکانات و چه دارو یا کادر درمانی برای علی انصاریان کم نگذاشتیم.

چرا باید خبر فوت را دو روز دیر اعلام کنیم؟

علی انصاریان

واقعا چطور می‌شود که چنین چیزی را پنهان کنیم؟ واقعا مگر شدنی است؟ همراهان آن مرحوم و پزشک معتمد خانواده ایشان بصورت مستقیم در روند کار بودند. اگر چنین خبری درست بود پس باید خانواده ایشان تایید می‌کردند. وقتی خانواده‌ای با از دست دادن یک فردی عزادار و سوگوار است چرا با پخش شایعات به دنبال آزرده خاطر شدن آنها هستند؟ اصلا چرا باید فوت ایشان را دیر اعلام می‌کردیم؟

چطور می‌شود یک آدمی که پزشک هم نیست، مسائل پزشکی را شرح بدهد و شایعه درست کند که دستگاه تهویه مکانیکی را پیش از فوت ایشان خارج کردیم! باورکردنی نیست که از بروز این شایعات جلوگیری نمی‌شود. چرا باید این کار را بکنیم؟ مگر خانواده و اطرافیان و دوستان و سایر پزشکان در بیمارستان نبودند؟ چرا باید یک شخصی که هیچ کس ایشان را نمی‌شناسد شایعه‌ای بنویسد و مردم آن را باور کنند؟ لطفا صحبت‌های آقای دکتر مختاری را خوب گوش دهید. ایشان هم اعلام کردند که ما یک ساعت بعد از فوت آقای انصاریان هم اجازه ندادیم ونتیلاتور را جدا کنند.

بعضی جاها نوشتند که دستگاه تنفسی را خارج کردیم و موجب فوت ایشان شدیم؛ آخر چطور چنین چیزی امکان دارد؟ این یعنی قتل عمد! حداقل 20 پزشک بصورت حضوری و یا مشاوره‌ای ایشان را ویزیت کردند. پزشکی قانونی هم ایشان را ویزیت کرد و سپس برای انتقال بیمار به بهشت زهرا کلیه وسایل از ایشان جدا شد. خواهش دارم که از بروز شایعات جلوگیری کنید

سنگ قبر علی انصاریان 

علی انصاریان

مهرداد میناوند در یکی از آخرین اجراهای خود در شبکه پرسپولیس میزبان علی انصاریان بود و صحبت های جذابی را با او انجام داد.

مهرداد میناوند به علت ابتلا به کرونا از دنیا رفت و همه امیدوارند علی انصاریان به زندگی عادی خود بازگردد.

علی انصاریان مدافع اسبق قرمز‌ها این روز‌ها در بیمارستان فرهیختگان بستری است.

مهرداد میناوند به علت ابتلا به کرونا از دنیا رفت و همه امیدوارند حداقل علی انصاریان به زندگی عادی خود بازگردد. اما برای همه سوال است که این دو دقیقا کجا به بیماری کرونا مبتلا شدند؟

امروز حامد اژدری داماد خانواده انصاریان نکته تازه‌ای در این باره گفت. او توضیح داد که علی انصا‌ریان قبل از انتقال به آی سیو در این باره گفت: «مهرداد در زمان اجرای برنامه اینترنتی دربی علائم بیماری کرونا را داشت. دو روز بعد از برنامه حال او بد شد و دو روز بعد هم حال من خراب شد.»

علی انصاریان و سید جواد هاشمی در شام ایرانی

علی انصاریان

اولین نقش آفرینی انصاریان در قاب جادو، به سریال کمدی «نقطه چین» در سال ۸۳ بازمی گشت؛ سریالی به کارگردانی مهران مدیری که این بازیکن فوتبال به عنوان مهمان در نقش خودش مقابل دوربین حاضر شد. 

علی انصاریان بعد از سریال «نقطه چین» در کمدی شناخته شده دیگری با عنوان «زیر آسمان شهر» بازی کرد که این بار مهران غفوریان کارگردانی آن را عهده دار بود. او این بار هم در نقش خودش و به عنوان خواهرزاده خانم فرامرزی در سری اول و دوم مقابل دوربین رفت.

علی انصاریان در سریال زیر آسمان شهر

علی انصاریان

«چارخونه»، «خانه اجاره ای»، «محکومین» (سال ۹۶) و «کیمیا» (سال ۹۴) از دیگر مجموعه هایی بود که این بازیکن فوتبال به عنوان بازیگر در آنها بازی کرد تا به تدریج در دنیای هنر هم خود را عنوان یک شخصیت معرفی کند.

 

علی انصاریان در سریال «محکومین»

انصاریان در فصل سوم از سریال «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار در نقش «فرهاد» مدیر یک آژانس هواپیمایی حاضر شد.

این بازیکن فوتبال در تعدادی فیلم سینمایی هم بازی داشته است که از آن جمله می توان به پاداش سکوت، هدیه، شروع یک پایان، کلاف، حکم تیر و حس خوب زندگی اشاره کرد.

حضور انصاریان در سریالی با عنوان «آسپرین»، در شبکه نمایش خانگی هم رقم خورده است. این سریال در سال های ۹۴ ـ ۹۵ ساخته شد و او با علیرام نورایی هم بازی بود

علی انصاریان در سریال آسپرین

علی انصاریان

آخرین ایفای نقش انصاریان در تلویزیون به سریال «سرزده» در تابستان ۹۹ برمی گردد. مجموعه ای پلیسی به کارگردانی بهادر اسدی، که در آن با بهرنگ علوی هم بازی بود. رضا و اصلان از کودکی در یک محله و با هم بزرگ شدند و از همان سن به ورزش کشتی چوخه مشغول بودند. در ادامه رضا ـ با بازی انصاریان ـ پلیس موفقی شده بود و اصلان به عنوان شخصیت منفی، نقطه مقابل او دزدی می‌کرد.

سریال سرزده

و البته پیش از پخش سریال «سرزده» هم «شام ایرانی» سعید ابوطالب اردیبهشت ماه امسال در شبکه نمایش خانگی پخش شد که انصاریان در آن طی چهار شب مقابل دوربین سعید ابوطالب رفت.

مصاحبه با پزشک معالج علی انصاریان در بخش مراقبت های ویژه

مادر علی انصاریان: علی را خواب دیدم گفت: من را دعاکنید بلند می‌شوم.

علی انصاریان: اگه به مو برسه امکان نداره پاره بشه!

علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران و هنرپیشه تئاتر و سینما و تلویزیون از چندی پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری شده بود روز چهارشنبه 15 بهمن ماه دار فانی را وداع گفت. 

علی انصاریان را با کدام قاب به خاطر می‌آورید؟

در پیراهن فجرسپاسی، جنگنده و چغر، در پرسپولیس با سری شکسته و بخیه خورده، یک ضربه به ساق‌های آرش برهانی که با لباس پاس مقابلش حرکات تکنیکی انجام می‌داد، آرام و بی‌خیال وقتی دروازه اولیور کان را در دیدار دوستانه پرسپولیس- بایرن مونیخ باز کرد و بعد با یک شوت سرکش تیر دروازه آنها را لرزاند، همراه با علیرضا نیکبخت واحدی در سریال زیر آسمان شهر که مثلاً نشان بدهند فردا دربی است و رفاقت مهمتر از رقابت است و کارت قرمز فردا، با پیراهن استقلال آرام‌تر از همیشه، شرمسار مقابل پرسپولسی‌ها، همراه اف‌سی استیل آذین، مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی با لباس گسترش فولاد، بازی در چند فیلم و سریال، خوانندگی، اجرای پرحاشیه در برنامه زابیوکا و ....

 مرحوم علی انصاریان و ماهچهره خلیلی 

علی انصاریان

برای یک فوتبالیست 43 ساله این همه قاب و خاطره شاید کفایت کند. او هم برای پرسپولیس بازی کرد و هم استقلال ولی با پیراهن شاهین‌بوشهر از فوتبال خداحافظی کرد. در این سالها انگار آرام‌تر از همیشه شده بود.

بازیکنی که به خانواده مشهور «انصاریان» که عمویش شیخ علی انصاریان در تلویزیون به صورت پیوسته سخنرانی‌های اخلاقی دارد می‌گفت همه عمرم برای خودم زندگی کردم، به هیچ‌کس اجازه ندادم در مورد مدل مو و لباس پوشیدن و رفتارهایم تصمیم بگیرد، همان‌طور که در بدترین شرایط نمازم را خواندم چون اهل ظاهرسازی نیستم

وقتی رسانه‌ها نوشتند «هیچکس حق ندارد به علی انصاریان بگوید مهرداد میناوند رفته است» تکان‌دهنده بود، دو بازیکن قدیمی پرسپولیس که هر وقت به هم می‌افتادند هر جمعی را به خنده وا می‌داشتند و اهل کُری‌خوانی و شیطنت بودند در اولین هفته از بهمن 99 به کرونا مبتلا شدند. برخی عنوان کردند ویروس را از برنامه اینترنتی که برای شهرآورد ساخته بودند گرفتند. صحت و سقم ماجرا مشخص نیست و حالا فرق زیادی نمی‌کند، مهرداد رفت و همه دست به دعا برداشته‌اند که علی انصاریان به سلامت از این مهلکه گذر کند. خبرهای خوبی نمی‌رسد. هر وقت می‌گویند باید معجزه بشود تن من می‌لرزد.

علی انصاریان 

علی انصاریان

  او فوتبالیستی معمولی نبود. همیشه سرش درد می‌کرد برای حاشیه و جنجال. نمی‌ترسید از هیچ تنشی. نه فقط ساق‌هایش را نمی‌دزدید بلکه سرش را جلوی توپ و ساق پای بازیکنان می‌گذاشت و همراه با بهروز رهبری‌فر یکی از مستحکم‌ترین خطوط دفاعی پرسپولیس را ساختند و مهاجمان حریف از دست‌شان امان نداشتند. پنالتی می‌دادند، مصدوم می‌کردند، سر و ابرویشان می‌شکافت، کارت زرد و قرمز می‌گرفتند ولی غریزی از دروازه پرسپولیس دفاع می‌کردند، همان‌طور که علی پروین دوست داشت گرچه با هر دو به مشکل برخورد و با دل‌خوری از پرسپولیس جدا شدند.

علی انصاریان فوتبالیست ایرانی ۱۴ تیر ۱۳۵۶در تهران به دنیا آمده و یک خواهر و یک برادر دارد.

پدرش فوت کرده و نام مادرش حاجیه خانم سادات شاه ولایتی بوده و یک برادر بزرگتر به اسم محمد و یک خواهر به اسم فاطمه دارد که ازدواج کرده و اسم دامادشون حامد اژدری است.

او دارای قد 186 سانتی‌متر و بازیکن بازنشسته فوتبال است که در پست مدافع توپ می زد.

وی علاوه بر ورزشکار بودن در عرصه خوانندگی و بازیگری نیز فعالیت دارد.

کار کردن در کودکی و شغل

انصاریان گفته است من در خانواده متوسط بزرگ شدم و منزل بسیار کوچک داشتیم تابستان که میشود با برادرم محمد بلال و آلاسکا می‌فروختیم و بعد از آن در قاب سازی ،تراشکاری، مکانیکی کار کردم تا پول اتوبوسی را کرد بای تمرین می‌رفتم بتوانم تامین کنم.

من با شرایط سختی به اینجا رسیدم و هرچه دارم از پدر و مادرم دارم.

زمان نصب موفق شدن ۷۰ درصد درآمدم را به پدر و مادرم می‌دادم و الویت من همیشه خانواده‌ام بوده است.

انتقاد تند میثاقی به پزشک علی انصاریان

بازیکن اسبق فوتبال به گفته خودش به طور اتفاقی فوتبالیست شده و از بین ۵ هزار نفر چند نفر انتخاب شده که در تیم تهران بازی کنیم بعد از آن هم به تیم نوجوانان پیام رفته مدتی نیز در تیم بانک سپاه و بعد از آن به بانک ملی پیوستم.

سپس در باشگاه های حرفه ای مانند فجرسپاسی شیراز و پرسپولیس و استقلال و سایپا ، شهرداری تبریز ،استیل آذین، استقلال اهواز بازی کرد.

این بازیکن در زمان فعالیت اش بازیکن جنجالی و پر حاشیه ای بوده و همیشه از طرف دو تیم مورد انتقاد قرار می‌گرفت.

علی انصاریان و مادرش 

علی انصاریان

انصاریان در خانواده کم‌جمعیت بزرگ شده و در همه جا و همه عکس های دونفره همیشه با مادرش است و میگوید دوست دارم تا جان در بدن دارم به مادرم خدمت کنم‌.

او مادرش را کول می کند و همیشه مراقب و مواظبش بوده و به قول معروف پسری مطیع و آرام و مهربان خانواده اش می باشد.

ازدواج و همسر

علی انصاریان مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است و اما چندی پیش عکسی به عنوان همسرش رسانه ها منتشر شده است که گویا عکس خواهرش می باشد.

علت ازدواج نکردن

فوتبالیست سابق در مصاحبه گفته است من می خواهم برای ازدواج ،تنها انسان بودن مهم است و ثروت و زیبایی و شهرت برایم اهمیت ندارد زیرا قرار است در آینده مادر فرزندانم باشد و برایم مهم است چه کسی فرزندان را تربیت خواهد کرد.او گفته است شرط من برای ازدواج این است که خانه ای بگیرم که مادرم طبقه بالای زندگی کند و همیشه بالای سرم باشد. مادر من واقعا شرایط سختی را گذرانده است چهلم پدرم بود که مادر مادرم نیز فوت کرد و برای همین مادرم شرایط سختی را تحمل کرده است.

علی انصاریان 

علی انصاریان

اخلاق و خصوصیات فردی

علی بسیار فردی ساده و آرام است و به قول خودش همیشه در لاک خودش فرو رفته و با کسی کاری ندارد وی می گوید آدم بخشنده ای هستم اما هرگز فراموش نمیکنم.

عاشق بازیگری و هنر می باشد و فوتبال را کنار گذاشته و همه دغدغه اش هنر و بازیگری می باشد.

ورود به بازیگری

اولین بازی وی در سکانس کوتاه در زیر آسمان شهر بود

بعد از علی انصاریان دومین فوتبالیستی که وارد حرفه بازیگری شد پژمان جمشیدی بود که بعد از فوتبال و خداحافظی از مستطیل سبز به دنیای سینما و بازیگری وارد شدند.

او در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. 

ممنوع التصویری

در سال ۱۳۹۷ در یک شبکه اینترنتی تازه تاسیس به عنوان کارشناس جام جهانی حضور یافت

وی که بسیار خوش خنده و خوش اخلاق است در این برنامه بحث های غیر فوتبال میکرد.

شیطنت در مصاحبه با مهمان خارجی برنامه که از او پرسیدند خواننده مورد علاقه ات چه کسی است و مهمان برنامه که با وضعیت صدا و سیما آشنا نبود گفت گوگوش! علی انصاریان با  سوژه کردن این موضوع برای چند دقیقه ای قهقه زد.

این چند دقیقه در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد.

او همچنین در بخش دیگری از برنامه با عصبانیت از گرانی ها و تورم از دولت انتقاد کرد و همین باعث شد که به مدتی ممنوع التصویر شده و از تلویزیون دور گردد.

البته خبر ممنوع التوصری در برخی از رسانه ها تکذیب شد ولی این چهره معروف مدتی از تلویززیون به دور ماند.

شوخی علی انصاریان با جواد کاظمیان

علی انصاریان

علی انصاریان همیشه یکی از چهره های شوخ طبع کشورمان بوده است که با همه چی شوخی میکند و برای همین است که در بین مردم محبوبیت زیادی دارد.

یکی از جالب ترین شوخی هایی که انجام داده با جواد کاظمیان است.

جواد کاظمیان تولد یکی از بازیگران ایتالیایی را که مورد علاقه اش است لایک کرد و همین موجب شد که علی انصاریان با او شوخی کند و با انتشار عکس زیر بگوید که او با این بازیگر ایتالیایی رابطه دارد.

ماجرای دلخوری افغانی ها از علی انصاریان

در مسابقات گروهی جام ملت های آسیا که در دی ماه 1397 در امارات برگزار میشد بازی ایران و یمن با گزارش یکی از گزارشگران افغانی همراه بود که او درباره سانسورهای تلویزیون ایران هنگاه پخش تماشاگران کنایه زده بود

علی انصاریان هم به این کنایه گزارشگر افغانی واکنش نشان داد و گفت که بهتر از یادتان نرود که شما مدیون ایرانیها هستید که این حرف او واکنش های زیادی را به همراه داشت.

هرچند که علی انصاریان از مردم افغانستان عذرخواهی کرد و گفت من بی احترامی نکردم.

 مراسم خاکسپاری علی انصاریان مدافع پیشین فوتبال ایران صبح امروز پنجشنبه در بهشت زهرا برگزار شد. در این مراسم جمع زیادی از پیشکسوتان فوتبال ایران از جمله علی پروین، علی دایی، علی کریمی، جواد کاظمیان، محمد پنجعلی و همچنین وریا غفوری کاپیتان استقلال حضور داشتند.

تصاویری از مراسم خاکسپاری علی انصاریان 

علی انصاریان

علی انصاریان

علی انصاریان

علی انصاریان

علی انصاریان

اقامه نماز بر پیکر علی انصاریان توسط عمویش 

سنگ مزار علی انصاریان " ویدئو دردناک "

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار