کد خبر : 1395 / /
/

خانواده انصاریان پیگیر شبهات پزشکی می‌شوند؟خانواده فوتبالیست فقید کشورمان قرار است پیگیر شائبه‌هایی که به وجود آمده شوند.

علی انصاریان (۱۴ تیر ۱۳۵۶ – ۱۵ بهمن ۱۳۹۹) بازیکن فوتبال، مجری تلویزیون و بازیگر ایرانی بود. علی انصاریان پس از فوتبال، در حرفه سرگرمی و تلویزیون فعال شد. علی انصاریان در بیش از ده فیلم و مجموعه تلویزیونی بازی کرد و چند برنامه تلویزیونی اینترنتی را اجرا کرد. علی انصاریان برادرزادهٔ حسین انصاریان، روحانی مطرح شیعه بود. علی انصاریان در ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ دو هفته پس از بستری شدن در بیمارستان فرهیختگان، بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ درگذشت.

شبهات پزشکی در رابطه با پرونده علی انصاریان 

علی انصاریان

خانواده فوتبالیست فقید کشورمان قرار است پیگیر شائبه‌هایی که به وجود آمده شوند.

از روزی که علی انصاریان مدافع پیشین پرسپولیس و استقلال جان خود را به دلیل ویروس کووید ۱۹ از دست داد همواره شایعات زیادی در خصوص برخی تخلفات یا اهمال های پزشکی به گوش می‌رسد.

در این‌باره مطلع شدیم که احتمالا خانواده مرحوم انصاریان قصد دارند به صورت حقوقی و از طریق مراجع قضایی پیگیری این شایعات شوند.

در این خصوص گفته می‌شود که برخی از اهمال کاری های تعدادی از کادر پزشکی بیمارستان باعث شد تا علی انصاریان که تا روز دوشنبه در شرایط نرمال قرار داشت از دوشنبه شب به کما برود و شرایط پزشکی او سخت شود به طوری که در نهایت روز چهارشنبه جان خود را از دست داد تا همچون مهرداد میناوند دومین فوت شده ویروس کووید ۱۹ در یک هفته باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار