کد خبر : 1666 / /
/

پیکر بی‌جان فرانکو آکوستا در اروگوئه پیدا شد.

پیکر بی‌جان فرانکو آکوستا در اروگوئه پیدا شد.

آقای گل جام جهانی 2013 درگذشت

بازیکن سابق ویارئال که ۳ سال را در تیم‌های پایه این تیم سپری کرد، فوتبالش را از فنیکس اروگوئه آغاز کرد و در جام جهانی زیر ۱۷ ساله‌ها در سال ۲۰۱۳ با ۸ گل آقای گل شده بود تا به عنوان یکی از بازیکنان آینده‌دار به حساب بیاید.

با این وجود او هرگز در ویارئال به آنچه پیش‌بینی می‌شد نزدیک نشد تا بار دیگر به کشورش و این بار به اتلتیکوآتناس برگردد. این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای خبر از پیدا شدن پیکر بی‌جان مهاجم ۲۵ ساله خود ۲ روز پس از ناپدید شدن در هنگام شنا در روخانه را داده است.

فرانکو آکوستا

بیانیه نیروی دریایی اروگوئه در مورد سرنوشت فرانک آکوستا

سرنوشت فرانک آکوستا، بازیکن پیشین ویارئال اسپانیا پس از ناپدید شدن در رودخانه‌ای در اروگوئه همچنان نامعلوم است.

بر اساس بیانیه نیروی دریایی ملی اروگوئه‌ای جستجوی فرانک آکوستا در تمام طول روز گذشته (یکشنبه) نتیجه‌ای نداشت و قرار است از بامداد امروز این کار ادامه یابد. این بازیکن پیشین ویارئال اسپانیا در 15 متری ساحل رودخانه کانه‌لوس ناپدید شد و به سرعت نیروهای ویژه غریق نجات و غواصان برای یافتن او کارشان را آغاز کردند.

فرانکو آکوستا

فرانکو آکوستا از سال 2020 تاکنون برای تیم آتناس در لیگ دسته‌دوم اروگوئه بازی می‌کند. این بازیکن 25 ساله در سال‌های 2015 تا 2020 عضو jdl ویارئال اسپانیا بود اما حتی یک بازی رسمی il برای این تیم انجام نداد. آکوستا به‌ صورت قرضی در تیم‌های رسینگ اسپانیا و پلازای اروگوئه بازی کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار