کد خبر : 1726 / /
/

فوری

ماجراهای مربوط به سلب میزبانی ایران از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی همچنان خبرساز است.

عادل فردوسی‌پور  اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. عادل فردوسی پور یکی از مجریان و گزارشگران مطرح عرصه فوتبال کشورمان است. عادل فردوسی پور در تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۳۵۳ در یزد به دنیا آمده است. عادل فردوسی پور روزنامه نگار، گزارشگر فوتبال، تهیه‌ کننده، مجری تلویزیونی، مترجم و مدرس دانشگاه صنعتی شریف است. گفته می شود برنامه 90 عادل فردوسی پور قرار است بار دیگر از تلویزیون پخش شود اما بدون حضور او.

کنایه زشت به عادل فردوسی پور 

عادل فردوسی پور

شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر، یک آیتم پنج و نیم دقیقه‌ای در این رابطه ساخته شد که نوک پیکان حملات آن متوجه رئیس اسبق فدراسیون فوتبال مهدی تاج و هم‌چنین در لحظاتی عادل فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه نود بود که واکنشی شدید را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است؛ در این آیتم تلاش شده بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک نهاد ضدایرانی قلمداد شود و در عین‌حال رای مهدی تاج در انتخابات پیشین کنفدراسیون فوتبال به شیخ سلمان (رئیس بحرینی AFC) زیرسوال برود.

این آیتم در شرایطی پخش شد که محمدحسین میثاقی هم در بخشی از برنامه، در یک مونولوگ طولانی به انتقاد از وزارت ورزش و روسای فعلی و قبلی فدراسیون فوتبال پرداخت و آن‌ها را متهم به کوتاهی در انجام وظیفه کرد و هم‌چنین خداداد عزیزی را روی آنتن آورد تا او صحبت‌های تند را درباره کرسی تاج در AFC به زبان بیاورد.

نکته قابل‌بحث آیتم یاد شده، کنایه تندی بود علیه عادل فردوسی‌پور به زبان آمد؛ گوینده این آیتم در یک چهارم پایانی این گزارش ویدئویی با اشاره به ضدایرانی بودن کنفدراسیون فوتبال آسیا و با اشاره به این‌که آن‌ها می‌خواستند مردم ایران را از تماشای فینال آسیا محروم کنند، به ناگاه و روی تصویری که گزارش اینستاگرامی بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای را نشان می‌داد، خطاب به عادل فردوسی‌پور گفت: «متاسفانه بعضی‌ها که ادعای وطن پرستی دارند، در این تلاش شرم‌آور سهم مهمی را ایفا می‌کنند!»

عادل فردوسی پور در ایتالیا داور می شود

واکنش تلخ عادل فردوسی پور به حذف او در برنامه نود

عادل فردوسی پور به تلویزیون بر می گردد؟

رسانه ها خبر از بازگشتبرنامه نود به تلویزیون دادند.

عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال

یکی از برنامه های ورزشی پر طرفدار در ایران برنامه نود بود که با اجرای عادل فردوسی پور و البته با تهیه کنندگی او روی آنتن شبکه سوم می رفت اما بنا به دلایلی این مجری ورزشی مشهور ایرانی از این برنامه کنار گذاشته شد.

عادل فردوسی پور

برکناری عادل فردوسی پور از برنامه نود با واکنش های زیادی همراه بود و چهره های مشهوری هم در بین ورزشکاران و هنرمندان به این اقدام سازمان صدا و سیما اعتراض کردند. ما در این مقاله از پارسی نو برای شما در مورد بیوگرافی کامل عادل فردوسی پور مطالبی را گردآوری و منتشر کرده ایم از جمله در مورد عادل فردوسی پور و همسرش. ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور یکی از مجریان و گزارشگران مطرح عرصه فوتبال کشورمان است. فردوسی پور در تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۳۵۳ در یزد به دنیا آمده است. وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او روزنامه نگار، گزارشگر فوتبال، تهیه‌ کننده، مجری تلویزیونی، مترجم و مدرس دانشگاه صنعتی شریف است.

برنامه پرطرفدار نود به تهیه کنندگی و اجرای عادل فردوسی پور روی آنتن شبکه ۳ می رفت. فردوسی پور همچنین تهیه‌ کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ بود که از شبکه ورزش پخش می شد.

تحصیلات عادل فردوسی پور

او دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی صنایع است و همچنین مدرک دکتری مدیریت رسانه را هم دارد. فردوسی پور فارغ االتحصیل دانشگاه صنعتی شریف است.

ازدواج عادل فردوسی پور

در مورد وضعیت تاهل عادل فردوسی پور اخبار ضد و نقیضی وجود دارد. او در یک مصاحبه این طور گفته بود که فوتبال همه زندگی من است و همسرم هم این موضوع را پذیرفته است. یکی از شنیده ها در مورد همسر عادل فردوسی پور حاکی از آن است که همسرش اهل شمال کشور است اما تا کنون هیچ عکسی از او منتشر نشده است. البته عکس های فیک هم در مورد عادل فردوسی پور و همسرش در برخی سایت ها منتشر شده است که شایعاتی بیش نیستند.

برخی از منابع خبری هم از جدایی عادل فردوسی پور و همسرش خبر داده بودند که هیچ گاه نه تایید شد و نه تکذیب!

خبر ازدواج عادل فردوسی پور و مرجان محتشم

مدتی خبر ازدواج مرجان محتشم و عادل فردوسی پور در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد و حتی برخی خبر از ازدواج و بعد طلاق آنها دادند، در صورتی که همه این اخبار صرفا شایعاتی بیش نبودند.

خانواده عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور دارای یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود است. پدرش مهندس برق بوده است. بنا به برخی از شنیده ها مادر عادل فردوسی پور هم خانه دار بوده است.

ناگفته های جالب عادل فردوسی پور در مورد علاقه اش به فوتبال

او گفته است که از دوران نوجوانی به نشریات ورزشی علاقه داشته است و با تمام وجود مجله دنیای ورزش یا کیهان ورزشی را مطالعه می کرده است و هر هفته برای به دست آوردن آنها تلاش زیادی می کرده است. این در حالی است که مطابق آنچه که عادل گفته است خانواده او چندان اهل فوتبال نبودند و این که فرزندشان اینقدر فوتبالی است برای آنها قابل هضم نبود! علیرغم اینها، پدرش با اصرار زیاد او را چند باری به استادیم برده است.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در زمانی که در دانشگاه شریف درس می خواند و دانشجو بود، طرفدار تیم پرسپولیس بوده است اما بعد از ورود حرفه ای به این ورزش و گزارشگر فوتبال شدن اعلام کرده است که طرفدار تیم خاصی نیستم و معتقدم که طرفداری از تیم خاصی بر نحوه گزارش تاثیر منفی دارد. برخی می گویند که عادل فردوسی پور یک پرسپولیسی خنثی است!

گفتنی است که عادل فردوسی پور علاوه بر این که فوتبال را گزارش می کند در تیم فوتبال هم بازی می کند. او در تیم های خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران عضو است و در این تیم ها کاپیتان هم هست.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

فانتزی بسیار جالب عادل فردوسی پور

فردوسی پور در مورد فانتزی های خود گفته است که یکی از این فانتزی های من مرگ با سقوط هواپیما است! او در این مورد گفته است که خیلی دوست دارد با هواپیما سقوط کند و این سقوط یک دقیقه بیشتر طول نکشد و البته گفته است که دوست دارد در این سقوط کسانی که دوستشان دارد نیز همراه او باشند. ظاهرا در یکی از پروازهایی که عادل فردوسی پور در آن حضور داشته است یکی از مهمانداران آن پرواز به او گفته است که چرا چنین فانتزی دارد و بعد گفته به امید خدا در این پرواز نه ولی در پرواز بعدی به آرزوی خود برسید!

عادل فردوسی پور کدام بازیکنان را دنبال می کند؟

این گزارشگر معروف فوتبال ایرانی در مورد این که به چه بازیکنانی علاقه دارد گفته است که در دوره های زمانی مختلف بازیکن محبوب زیاد داشتم از لیورپولی ها امثال ایان راش، جان بارنز، رابی فاولر و سوارز را دوست داشتم و دوست دارم.

خارج از لیورپول هم مارادونا، باجو، فان باستن، زیدان و مسی از جمله بازیکنان مورد علاقه من به شمار می روند.

سالهای فعالیت عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور از سال ۱۳۷۲ به حرفه ترجمه و روزنامه نگاری مشغول بوده است. فردوسی پور از سال ۱۳۷۳ نیز گزارشگر فوتبال بوده است.

عادل فردوسی پور

ایده برنامه نود عادل فردوسی پور از کجا بود؟

عادل فردوسی پور زمانی که ۲۵ سال سن داشت، با ایده گیری از یک برنامه ایتالیایی و سپس اخذ مجوز از سازمان صدا و سیما برنامه نود را از شبکه سوم سیما به روی آنتن برد و موفق شد تا جزو بهترین برنامه های ورزشی تلویزیون هم باشد. همین برنامه تخصصی فوتبال باعث به شهرت رسیدن او شد.

جالب است بدانید که اتاق عادل فردوسی پور در طبقه پنجم سازمان صدا و سیما قرار دارد، یک اتاق شش متری است اما هیچ گاه در این اتاق مصاحبه ای هم نکرده است. جالب است بدانید که او هیچ گاه شماره تلفن همراه خود را عوض نکرده است و می توان با او تماس گرفت و از طریق ارسال پیام صوتی منتظر پاسخ باشید.

بیوگرافی کامل عادل فردوسی پور , همسر عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور و تند حرف زدن او!

یکی از مشخصه های بارز عادل فردوسی پور که برای همه هم محرز است، تند صحبت کردن او است که برخی اوقات گاف های عجیب و خنده داری هم لا به لای صحبت هایش توجه مخاطب را به خود جلب می کرد. خودش گفته است که برای آرام صحبت کردن بسیار بسیار تمرین کرده ام اما بی نتیجه بوده است و باز هم در نهایت تند صحبت می کنم!

عادل فردوسی پور و اجرای تئاتر!

فردوسی ‌پور در کارنامه شغلی خود سابقه انجام کارهای هنری را هم دارد. از جمله او در سال ۱۳۸۴ با گروه اجراییِ نمایش «فنز» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان همکاری کرده است. فردوسی پور در این نمایش صداپیشگی یک گزارشگر فوتبال را بر عهده داشته است. گفتنی است که عادل فردوسی ‌پور تعدادی از بازی‌ های فوتبال تکاملیِ حرفه ‌ای و فیفا را با همکاری بخش خصوصی به زبان فارسی گزارش کرده است.

مشهور شدن عادل فردوسی پور

شهرت فردوسی پور به خاطر اجرای برنامه نود بوده است که یکی از پر مخاطب ترین برنامه های ورزشی در تلویزیون ایران است. او یکی از  چهره های محبوب اجتماعی در ایران محسوب می شود. در مورد این محبوبیت عادل فردوسی پور در ایران مجله نیوزویک در سال ۲۰۰۹ او را به ‌عنوان یکی از بیست فرد قدرتمند ایران معرفی کرد. مجله ورلد ساکر لقب جان ماتسن ایران را به عادل فردوسی داده بود و علت این لقب هم انجام فعالیت های حرفه ای او بوده است.

قد عادل فردوسی پور

یکی از سوالات در مورد فردوسی پور بر می گردد به این که قد او چند سانتیمتر است؟ اگر برای شما هم سوال است در این مورد باید بدانید که او دارای ۱۸۹ سانت قد است. به زبان دیگر هم او دارای ۶ فوت ۲ اینچ قد است.

جزییات بیشتر در مورد زندگی خصوصی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دوران دبستان را در مدرسه ذوقی سپری کرد و با وجود علاقه وافر به ورزش فوتبال، از درسش باز نماند و موفق شد تا دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز دریافت کند. در نهایت فردوسی پور وارد دانشگاه شد و در رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل داد. جالب است که او در زمان تحصیل هم از فوتبال غافل نشد چرا که عنوان پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را «پیش‌بینی نتایج مسابقات فوتبال با استفاده از تحلیل‌ های رگرسیونی» انتخاب کرد.

پیشتر اشاره کردیم که فردوسی پور مدرس دانشگاه هم هست. در این مورد باید بدانید که او درس زبان تخصصی صنایع را در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می ‌کند.

در مورد زندگی شغلی عادل فردوسی بیشتر بدانید

عادل فردوسی پور به عنوان یک روزنامه ‌نگار

او حرفه رسانه‌ ای اش را در سال ۱۳۷۲ با روزنامه‌ نگاری در روزنامه ابرار ورزشی استارت زد. در آن زمان سر دبیر این روزنامه اردشیر لارودی بود. عادل زمانی در این حرفه مشغول به فعالیت شد که دانشجوی سال سوم کارشناسی بود و بخش ترجمه صفحه فوتبال خارجی بر عهده او بود. عادل با قبولی در آزمون گزارشگری صدا و سیما از حرفه روزنامه ‌نگاری کمی فاصله گرفت. گفتنی است که این مجری ورزشی مشهور ایرانی او برای مجله ورلد ساکر چند یادداشت نوشته ‌است.

عادل فردوسی پور مجری تلویزیون

عادل فردوسی پور در تلویزیون

فردوسی ‌پور پس از بارها آزمون و مصاحبه دادن موفق شد تا در پایان سال ۱۳۷۳ به صدا و سیما وارد شود. او پس از ورود به این سازمان در ابتدا به برنامه منتخب ورزشی را گزارش می کرد. برنامه منتخب ورزشی یک برنامه ‌ای آرشیوی از شبکه سوم سیما بود که در نیمه ‌شب پخش می‌ شد. عادل فردوسی ‌پور آرام  آرام پیشرفت کرد و موفق شد تا بازی ‌های بهتری را گزارش کند.

اگر می خواهید بدانید که فردوسی پور چه زمانی به مخاطبان معرفی شد باید بدانید  که او پس از گزارش‌ های عالی که در جام جهانی ۱۹۹۸ ارائه کرد، موفق شد تا خود را به همه معرفی کند و در ذهن مخاطبان ورزش جایی برای خود باز کرد. به این ترتیب و از آن پس بود که به ‌عنوان گزارشگر بازی ‌های زنده و مهم انتخاب شد.

گفتنی است که در آن زمان که تلفظ نادرست نام ‌های خارجی در گزارش‌ های فوتبال صدا و سیمای ایران خیلی زیاد اتفاق می‌ افتاد، عادل فردوسی پور از معدود گزارشگران ورزشی است که بر  زبان انگلیسی تسلط کامل دارد  و بر این اساس نام‌ ها را هم در زمان گزارش درست تلفظ می‌ کرد.

عادل فردوسی ‌پور در سال ۱۳۹۷

فردوسی پور در مراسم اهدای توپ طلای فوتبال ایران موفق شد تا جایزه بهترین گزارشگر را از افشین قطبی بگیرد. این یک واقعیت است و همه این را می دانند که عادل فردوسی‌ پور، بنیان‌گذار، مجری و تهیه‌ کننده برنامه ورزشی ۹۰ است.

حتما شما هم می دانید که این برنامه یک برنامه زنده‌ در خصوص فوتبال ایران بود که هر هفته از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می ‌شد و تا پاسی از شب علاقه مندان به فوتبال را بیدار نگه می داشت.

گفتنی است که عادل همچنین به‌ عنوان تهیه ‌کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ با شبکه ورزش سیما همکاری کرده ‌است. این مجری موفق ورزشی در تولید برنامه لیگ ۱ از همین شبکه نقش مهمی ایفا کرده است. این مجری به حدی در بین مردم محبوب است که تکیه کلام های او در بین مردم به شدت رایج هستند، تکیه کلام هایی مثل چقدر خوبیم ما!، جوونم ایران، چه می کنه این بازیکن در بین مردم شایع است.

عادل فردوسی پور نود

عادل فردوسی‌ پور و کار ترجمه

پیشتر گفتیم که عادل فردوسی‌ پور بر زبان انگلیسی تسلط دارد و در ستون خارجی ورزش روزنامه ابرار کار می کرد و پس از سالها کسب تجربه کار در این روزنامه ورزشی، در سال ۱۳۸۸ یک قرارداد با انتشارات چشمه برای انجام ترجمه کتاب فوتبال در برابر دشمن به امضا رساند. این کتاب درونمایه ‌ای فوتبالی – سیاسی دارد.

فردوسی پور کتابهای دیگری هم دارد. از جمله کتاب دوم او کتاب جامع فوتبال نام دارد. در مورد محتوای کتاب دوم او باید بدانید که یک دانشنامه ‌ای ۴۰۰ صفحه‌ای و تمام‌ رنگی در مورد فوتبال است. این کتاب ترجمه کتاب The Football Book است که برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ در انگلستان منتشر شده بود. کتاب جامع فوتبال ترجمه عادل فردوسی پور در اردیبهشت ۱۳۹۱ و در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد. این کتاب توسط انتشارات بهشت به چاپ رسیده است.

کتاب سوم عادل فردوسی پور هم اثری ترجمه شده است به نام هنر شفاف اندیشیدن اثر رولف دوبلی. این را باید بدانید که این کتاب، بر خلاف دو کتاب پیشین فردوسی پور در زمینه فوتبال نیست؛ بلکه موضوع آن روش‌های مدیریت است. شاید چون رشته تحصیلی عادل فردوسی پور دکتری مدیریت است این کتاب را ترجمه کرده است. کتاب هنر شفاف اندیشیدن در نمایشگاه کتاب سال ۱۳۹۴ در تهران و به وسیله انتشارات نشر چشمه به بازار عرضه شد که با استقبال بسیار خوبی هم رو به رو شد.

حواشی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی ‌پور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ حامی میرحسین موسوی بود. به دلیل همین حمایت های سیاسی اخباری مبنی بر ممنوع الکاری او و جواد خیابانی منتشر شد و که به دلیل حمایت مردم او به برنامه نود بازگشت.

عادل فردوسی پور و ماجرای تخلف رانندگی!

این که تخلف رانندگی عادل فردوسی پور از چه قرار بوده است، به داستان انتشار تصویر تخلف رانندگی او بر می گردد که برای او دردسرساز شد و مدتی حواشی را برای او درست کرد.

فردوسی پور که می‌خواست برای گزارش بازی ایران و چین در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۶ در ورزشگاه آزادی حاضر باشد، با راههای بسته مواجه شد و به خاطر عجله ای که داشت به گفته خودش یک تخلف «مِلو» را انجام می ‌دهد و از روی اجبار خیلی محتاطانه لاین مخالف ورزشگاه و اتوبان را به ‌صورت ورود ممنوع طی می کند. در مورد این ماجرا برخی به جهت این که او الگویی برای جوانان است، این کارش را ناشایست تلقی کردند و برخی دیگر هم چون عجله بود و بازی حساس بوده و به دلایلی دیگر که به محبوبیت او بر می گردد، این عمل او را نادیده گرفتند.

جزییات جدا شدن عادل فردوسی پور از برنامه نود

همراهان خوب پارسی نو در مورد این ماجرا باید بدانید که اختلاف بین علی فروغی مدیر جوان و تازه ‌کار شبکه سه که متولد سال ۱۳۶۷ است و عادل فردوسی ‌پور در نهایت منجر به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود شد. این اختلاف بین آنها زمانی علنی شد که در جریان جشنواره جام جم عادل فردوسی پور برای دریافت جایزه ‌اش گفت که «سخت‌ترین سال» دوره کاری‌ خود را در صدا و سیمای ایران پشت سر گذاشته ‌است. دقیقا بعد از انتخاب برنامه نود به عنوان «برترین برنامه تلویزیونی جشنواره جام‌جم» عادل فردوسی پور از این برنامه کنار گذاشته شد.

برنامه پر مخاطب نود در اسفند سال ۱۳۹۷، تنها سه ساعت پیش از پخش آخرین برنامه اش در این سال  اجازه پخش از شبکه سه سیما را دریافت نکرد. فردوسی پور در زمان دریافت تندیس جایزه مردمی بهترین برنامه و تندیس بهترین تهیه ‌کننده برنامه ترکیبی خود، به سختی ‌ها و ناملایمات به ناحقی اشاره کرد و گفت که در یک سال گذشته از طرف صدا و سیما بر او و برنامه ‌اش سختی های زیادی وارد شده است. محمد حسین رنجبران که مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما است بعد از برکناری عادل فردوسی پور گفت که از سال جدید «تحولاتی ویژه» در برنامه ۹۰ انجام می گیرد و گفت که این برنامه با گروهی جدید برای مخاطبان پخش می ‌شود.

این برکناری غیر منتظره فردوسی پور از برنامه پرمخاطب نود با واکنش های زیادی در بین مردم و چهره های ورزشی و غیر ورزشی همراه بود. مثلا چهره ‌های سرشناس زیادی از جمله علی دایی، پرویز پرستویی، حبیب رضایی، پیمان معادی، پیمان قاسم‌خانی، امیرمهدی ژوله به کنار گذاشتن عادل فردوسی پور از برنامه نود اعتراض کردند.

گفتنی است که برنامه نود پس از ۱۹ سال اجرای زنده و با وجود مخاطبان فراوان برای همیشه تعطیل شد.

قد عادل فردوسی پور

حاشیه های کنار گذاشته شدن فردوسی پور از برنامه نود

حشمت‌الله فلاحت ‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در طی یک مصاحبه در این مورد این ماجرا و وقتی که در مورد علت حذف فردوسی ‌پور از صدا و سیما، از یکی از نهادهای امنیتی سؤال کرده بود، در پاسخ محبوبیت فردوسی ‌پور را علت حذف این مجری مشهور ایرانی از صدا و سیما عنوان کرده بودند. همچنین در زمانی که او با مدیر شبکه سوم سیما تماس گرفته بود، فروغی این گونه گفته بود که: دخالت نکن؛ هشت ماه برنامه‌ ریزی کردیم تا بتوانیم عادل فردوسی پور را کنار بگذاریم!

محمد سرافراز، رئیس پیشین سازمان صدا و سیما نیز در صحبت های خود، حذف عادل فردوسی ‌پور را یک دستور از طرف بیت رهبری عنوان کرده بود که در زمان ریاست او هم چندین بار به وی ابلاغ شده بوده اما ظاهرا سرافراز با آن مخالفت کرده بود. سرافراز در مورد علت دخالت بیت رهبری در این مورد را، دخالت فردوسی ‌پور در موضوعات غیر ورزشی از قبیل مصاحبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در شب یلدای سال ۱۳۹۴ عنوان کرده بود.

جزییات ماجرای سرقت از منزل عادل فردوسی پور

در دی ماه سال ۱۳۸۷ در زمان اجرای برنامه نود خبر سرقت از منزلش را شنید و به خانه رفت و وقتی متوجه شد که مدارکش از دست دزد در امان مانده اند، به استودیو برنامه ۹۰ برگشت!

جوایز عادل فردوسی پور

دریافت تندیس بهترین برنامه سال ۱۳۹۷ در جشنواره جام جم از نگاه مردم برای برنامه ۹۰

دریافت تندیس بهترین برنامه سال ۱۳۹۷ در جشنواره جام جم از نگاه کارشناسان برای برنامه ۹۰

دریافت تندیس بهترین مجری سال ۱۳۹۴ از نگاه مخاطب

دریافت تندیس دومین برنامه برتر سال ۱۳۹۴ از نگاه مخاطب

دریافت تندیس بهترین برنامه ورزشی برای برنامه ۹۰ در سال ۱۳۹۳

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار