کد خبر : 182 / /
/

رئال قدرتش را ثابت می کند

زیدان نه به اخراج احتمالی فکر می کند و نه به حذف از لیگ قهرمانان و رفتن به لیگ اروپا؛ او به شکست گلادباخ ایمان دارد.

 به عقیده بسیاری رئال دشوارترین بازی فصل خود را فردا انجام خواهد داد. بازی برابر گلادباخ که شکست در آن به منزله حذف از لیگ قهرمانان و چه بسا رفتن به لیگ اروپا خواهد بود که برای رئال حکم یک تحقیر تاریخی را دارد. رئال در صورت برد به عنوان تیم اول صعود می کند و با تساوی نیز شانس صعود خواهد داشت به شرطی که اینتر هم از سد شاختار عبور کند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« بازی فردا بسیار مهم است و بله؛ حکم فینال را دارد. می دانیم که اگر ببریم، تیم اول گروه خواهیم شد. همه بازی ها حساس هستند و این را قبلا هم گفته ام. بازی فردا فرصت خوبی است تا نشان دهیم چه تیم خوبی هستیم.»

اثبات ارزش ها به عنوان مربی:« وارد این قضایا نمی شوم. برای من مهم فقط پیروزی در بازی فرداست نه اینکه خودم را ثابت کنم. قدرت شکست حریف را داریم و روی همین نیز تمرکز کرده ام.»

زیدان

مقصر احتمالی حذف:« به این موضوع فکر نکرده و نمی کنم. می خواهیم بازی بزرگی انجام دهیم و می دانیم که کار دشواری پیش رو داریم. من همیشه مثبت فکر می کنم و تمرکزم روی پیروزی است. هر کاری برای برد خواهیم کرد.»

رفتن رئال به لیگ اروپا:« من و بازیکنانم فقط به صعود فکر می کنیم. شما می توانید هر طور دوست دارید فکر کنید و نتیجه بگیرید. ما کارمان را انجام می دهیم.»

اخراج در صورت شکست:« باشگاه هر کاری که صلاح بداند انجام خواهد داد و من فقط تمرکزم روی بازی است. واقعیت این است که به این مساله فکر نمی کنم.»

زیدان

غیبت والورده:« شرایط او بهتر شده و در حال بازگشت است. هنوز با تیم تمرین نمی کند ولی در حال بهتر شدن است و به زودی در تمرینات گروهی خواهد بود. مصدومیتش پیچیده بود ولی الان خیلی بهتر است.»

فشار بازی:« من و همه در رئال به این بازی های بزرگ و فینال گونه عادت داریم. بازی هایی که تحت فشار شدیدی برگزار می شوند. باید این هیجان را مدیریت کرد و برای برد وارد زمین شد. گذشته ها گذشته و فردا یک بازی دیگر است. فصل جاری هنوز در حد خودمان نتیجه نگرفته ایم و فردا هم اتفاقی که باید رخ بدهد، رخ خواهد داد. دیداری است که باید ارزش های مان را نشان دهیم. مطمئنم این کار را انجام می دهیم.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار