کد خبر : 2545 / /
/

عذرخواهی فرهاد مجیدی از داور به هنگام دریافت کارت زرد در دیدار با الدحیل و طعنه های هواداران پرسپولیس

فرهاد مجیدی ، سرمربی استقلال در دیدار با الدحیل پس از دریافت کارت زرد از داور عذرخواهی کرد که این رفتار او واکنش هواداران پرسپولیس را به همراه داشته است.

در جریان دیدار استقلال و الدحیل فرهاد مجیدی ، سرمربی آبی پوشان در اعتراض به صحنه ای خطاب به داور واکنشی داشت که داور دیدار او را با دادن کارت زرد جریمه کرد و سرمربی آبی ها دیدار بعدی را از دست داد و نمی تواند تیمش را همراهی کند.

اما واکنش فرهاد مجیدی به هنگام دریافت کارت زرد سوژه کاربران فضای مجازی  شده است . واکنشی که هواداران پرسپولیس با ویدیویی از عذرخواهی فرهاد مجیدی از داور دیدار را در کنار رفتار متناقض او در دیدارهای داخلی فوتبال کشورمان در لیگ برتر به سوژه فضای مجازی تبدیل کرده‌اند.

پرسپولیسی ها در این ویدئوی منتشر شده عقیده دارند که فرهاد مجیدی در ایران ، به هنگام دریافت کارت زرد اعتراض و هیاهوی خود را ادامه می دهد اما در لیگ قهرمانان آسیا به جای اعتراض مجدد، عذرخواهی می کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار