کد خبر : 2915 / /
/

لیونل مسی به زودی با تزریق واکسن چینی آماده حضور در رقابت‌های کوپا آمه ریکا خواهد شد.

 

شبکه TV۳ مدعی شد لیونل مسی به زودی از واکسن کرونای تولید چین استفاده می‌کند تا بتواند تابستان امسال در رقابت‌های کوپا آمه ریکا به میدان برود. این واکسن به زودی مستقیما به بارسلونا ارسال می‌شود و لیونل مسی با تزریق آن مشکلی برای شرکت در این رقابت‌ها که در کشورهای کلمبیا و آرژانتین و در ماه ژوئن و ژوئیه برگزار می‌شود نخواهد داشت.

کنفدراسیون فوتبال امریکای جنوبی می‌خواهد همه بازیکنانی که در مسابقات شرکت می‌کنند در شرایط واکسینه به کشورهای مذکور سفر بکنند. خود این نهاد مهیا کردن ۵۰ هزار دوز واکسن سینوفارم را تضمین کرده، اما هنوز استفاده از آن در آرژانتین مجوز نگرفته و بازیکنان این کشور برای تهیه این واکسن مجبور به سفر به اروگوئه هستند.

اما دسترسی به این واکسن برای لیونل مسی ممکن نخواهد بود، زیرا به بازیکنان مستقر در اروپا سهمیه واکسیناسیون در شهرهای محل زندگی خود اعطا خواهد شد. لیونل مسی هنوز با لباس تیم ملی ارژانتین موفق به فتح جام بزرگی نشده و امیدوار است این طلسم عجیب در رقابت‌های کوپا آمه ریکا این تابستان بالاخره باطل بشود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار