کد خبر : 308 / /
/

این لژیونر محبوب پرسپولیس در تیم جدیدش خیلی عملکرد خوبی نداشته است و کادرفنی و مربیان تیم ماریتیمو از این بازیکن رضایت ندارند و به احتمال فراوان در نیم فصل از این تیم جدا شود .

طبق ادعای نشریات پرتغالی به احتمال فراوان علی علیپور به علت عملکرد ضعیف در مدت حضورش در تیم ماریتیمو در نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد .برخی از رسانه های پرتغالی مدعی شده اند که علی علیپور به علت عملکرد ضعیف در تیم ماریتیمو پرتغال احتمالا در نقل و انتقالات نیم‌ فصل از این تیم جدا خواهد شد .

علی علیپور پس از پنج سال و نیم حضور در پرسپولیس در پایان لیگ نوزدهم تصمیم گرفت از جمع سرخپوشان جدا شود و لژیونر شود . اما به نظر می رسد در تیم جدیدش خیلی عملکرد خوبی نداشته است و کادرفنی و مربیان تیم ماریتیمو از این بازیکن رضایت ندارند و به احتمال فراوان در نیم فصل از این تیم جدا شود .

علی علیپور

طبق ادعای نشریات پرتغالی به احتمال فراوان علی علیپور به علت عملکرد ضعیف در مدت حضورش در تیم ماریتیمو در نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد .

در پرسپولیس در پایان لیگ نوزدهم تصمیم گرفت از جمع سرخپوشان جدا شود و لژیونر شود .

اما به نظر می رسد در تیم جدیدش خیلی عملکرد خوبی نداشته است و کادرفنی و مربیان تیم ماریتیمو از این بازیکن رضایت ندارند و به احتمال فراوان در نیم فصل از این تیم جدا شود .

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار