کد خبر : 323 / /
/

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از محکومیت محمود فکری به پرداخت دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به باشگاه نساجی خبر داد.پس از جدایی محمود فکری از باشگاه نساجی و عقد قرارداد با استقلال، این باشگاه قائمشهری نسبت به فسخ یک طرفه قرارداد بدون دریافت رضایت‌نامه از این تیم، در کمیته تعیین وضعیت علیه سرمربی استقلال شکایت کرد.

پس از گذشت چند ماه از این پرونده، با حکم این کمیته، محمود فکری محکوم به استرداد ۲۵۰ میلیون تومان و همینطور پرداخت دو میلیارد تومان به نساجی شد.

محمود فکری

در نتیجه فکری برای حضور در استقلال محکوم به پرداخت دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به عنوان غرامت شده است. او پیش از این گفته بود برای حضور در استقلال منزل مسکونی خود را به فروش می‌گذارد. این حکم قابل تجدیدنظر است.

استقلال با محمود فکری با کسب هشت امتیاز در جدول رده‌بندی سوم است.

حکم کمیته تعیین وضعیت در مورد محمود فکری صادر شد!

با گذشت 5هفته از آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال هنوز پرونده شکایت باشگاه نساجی مازندران از محمود فکری باز است.

همانطور که در جریان هستید بعد از جدایی ناگهانی محمود فکری از نساجی و اعتراض مدیران باشگاه مازندرانی به نحوه پیوستن او به باشگاه استقلال پرونده ای در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال گشوده شد که در پی آن باشگاه نساجی از سرمربی فعلی استقلال درخواست غرامت کرد.

محمود فکری که مثل خیلی از پیشکسوتان استقلال آرزوی سرمربیگری تیم محبوب خود را در سر می پروراند از همان ابتدا با موضوع غرامت و پرداخت ضرر و زیان موافقت کرد و در مصاحبه هایش اعلام کرد که حاضر است خانه اش را بفروشد و پول نساجی را بدهد.

محمود فکری

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال پس از بررسی شکایت باشگاه نساجی از محمود فکری سرمربی فعلی آبی پوشان را به پرداخت دو میلیارد تومان غرامت و استرداد ۲۵٠ میلیون تومان پیش پرداخت فصل جدید محکوم کرد. همچنین در خصوص درخواست باشگاه نساجی مبنی بر محرومیت این مربی، با توجه به اینکه مربیان مشمول مقررات نقل و انتقالات نمی باشند شکایت باشگاه نساجی را مردود اعلام کرد

خیلی ها انتظار داشتند تا این موضوع با میانجی گری دوستان مشترک ختم به خیر شود اما این اتفاق که نیافتاد هیچ بلکه مدیران باشگاه نساجی را مجاب کرد تا سفت و سخت پای شکایت خود بیاستند و رسما پرونده ای را علیه سرمربی سابق خود در کمیته انضباطی فدراسیون باز کنند.

الان حدود یکماه از شکایت باشگاه نساجی گذشته و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال حکم خود را در خصوص پرونده شکایت باشگاه نساجی از محمود فکری صادر کرده است که بزودی این حکم منتشر خواهد شد.

این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد که حکم فکری لازم الاجراست و این مربی  باید به باشگاه نساجی این مبلغ را به طور کامل پرداخت کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار