کد خبر : 3236 / /
/

تک گل پیروزی‌بخش آلومینیوم اراک در جدال با صنعت نفت آبادان در شرایطی جالب‌توجه وارد دروازه حامد فلاح‌زاده شد.

در دقیقه 15 دوئل آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان بود که روی پاس بلند امیرمحمد هوشمند توپ به حامد پاکدل بهترین گلزن اراکی‌ها رسید و او که در مقابل خود فاصله سنگربان صنعت نفت از خط دروازه را می‌دید، اقدام به شوت‌زنی کرد و ضربه او نیز وارد دروازه نفتی‌ها شد تا خیلی زود شاگردان علیرضا منصوریان موفق شوند به برتری خارج از خانه نزدیک شوند.

گل غافلگیرکننده هفته با چیپ از پشت محوطه+عکس لو رفته

گل غافلگیرکننده هفته با چیپ از پشت محوطه+عکس لو رفتهضربه پاکدل در شرایطی از پشت محوطه جریمه صنعت نفت نواخته شد، که او از غفلت فلاح‌زاده سنگربان باتجربه نفتی‌ها استفاده کرد و با ضربه‌ای چیپ توپ را به سوی دروازه حریف روانه کرد و قفل دروازه نفت را شکست تا یکی از زیباترین گل‌های هفته و البته غافلگیرکننده‌ترین آن‌ها را به نام خود ثبت کند.

 

تا دقیقه 75 گل حامد پاکدل توانسته سوغاتی سه امتیازی را برای آلومینیوم از سفر به آبادان به دست آورد و تلاش شاگردان منصوریان برای حفظ نتیجه ادامه دارد.

منبع:ورزش 3

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.