کد خبر : 4116 / /
/

در ادامه عکس های از همسر هروویه میلیچ و دردسری های او برای آبی پوشان را در پرشین وی مشاهده کنید.

هوویه میلیچ که روحیه حساسی دارد، پس از بحث سقوط هواپیما تا هفته‌ها می‌ترسید به ایران برگردد و زمانی که باشگاه استقلال درصدد شکایت از نافرمانی و عدم رعایت تعهد به قراردادش بود، رضایت داد و در تمرینات تیمش شرکت کرد.

هروویه میلیچ با همسر و فرزندانش

بعد از ورود ویروس کرونا به کشور، میلیچ آشکارا ابراز نگرانی می‌کرد و می‌گفت دنبال فسخ قرارداد است. او حتی به رسانه‌های کرواسی هم اطلاع داد تصمیم نهایی‌اش را گرفته و در تابستان ۹۹ قراردادش را با استقلال فسخ خواهد کرد در حالی که با این باشگاه تا تابستان ۱۴۰۰ قرارداد دارد.

هوویه میلیچ

هوویه میلیچ

میلیچ به دوستانش گفته اگر همسرش به او اجازه بازگشت به تهران ندهد، در کرواسی می‌ماند، چون نمی‌خواهد در زندگی شخصی‌اش به مشکل بخورد، آن هم در شرایطی که تازه پدر شده است و عواقب آن را هم می‌پذیرد و جریمه‌اش را می‌پردازد.

فرهاد مجیدی هم که نمی‌خواست باعث ناراحتی میلیچ شود، از باشگاه خواست پاسپورتش را در اختیارش بگذارند تا هفته آینده در فضایی دوستانه با او درخصوص تصمیمش صحبت شود؛ چون فرهاد بر این باور است که اگر دل بازیکن با تیمش نباشد، به مجموعه آسیب می‌رسد.

عکس خانوادگی هوویه میلیچ 

هوویه میلیچ

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار