کد خبر : 4186 / /
/

قرار است بعد از انجام بازی های لیگ برتر فرداشب لیست نهایی تیم ملی از سوی اسکوچیچ اعلام شود.

بعد از برگزاری ۳ دیدار معوقه لیگ برتر که فرداشب برگزار می شود قرار است دراگان اسکوچیچ لیست نهایی تیم ملی را برای اردوی کیش و بعد از آن سفر به منامه برای برگزاری بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی اعلام کند. از مدت ها قبل گمانه زنی در خصوص نفرات دعوت شده به تیم ملی نیز آغاز شده است. با توجه به نفراتی که برای زدن واکسن به کمپ تیم ملی رفتند تا حدود زیادی مشخص است چه کسانی از لیگ برتر به تیم ملی دعوت می شوند ولی درحال حاضر بیشترین گمانه زنی ها در خصوص لژیونرها است. در ادامه آخرین شنیده ها  ازتغییرات  لیست تیم ملی نسبت به اردوهای قبل را می خوانید.

بازگشت جهانبخش و قدوس

علیرضا جهانبخش و سامان قدوس دو لژیونر فوتبال ایران هستند که در انگلیس حضور دارند؛ این دو بازیکن به دلیل اینکه در تیم های باشگاهی شان شرایط خوبی نداشتند به اردوهای قبلی دعوت نمی شدند. اما در این هفته های اخیر هم جهانبخش و هم قدوس شرایط بهتری پیدا کردند و با نظر اسکوچیچ این دو بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

مصدومیت، تیم ملی را از کریمی می‌گیرد؟

یکی از بازیکنانی که شانس دعوت شدن به تیم ملی را داشت علی کریمی هافبک الدحیل قطر بود اما کریمی از ناحیه کشاله دچار آسیب دیدگی شده و به احتمال فراوان بازی های تیم ملی را از دست خواهد داد. قرار است تست های لازم روی کریمی انجام شود تا وضعیت او برای حضور در تیم ملی مشخص شود. ممکن است مصدومیت کریمی شانس حضور در اردوی تیم ملی را به بازیکنانی مانند امید ابراهیمی بدهد.

شانس کم نادری برای حضور در تیم ملی

طی روزهای اخیر بعد از درخشش محمد نادری در ترکیب استقلال شایعه شد این بازیکن به تیم ملی دعوت خواهد شد ولی نادری در بین بازیکنانی که واکسن زدند حضور نداشت. از طرفی اسکوچیچ در پست مدافع چپ روی میلاد محمدی به عنوان گزینه اول و ابوالفضل جلالی جوان حساب باز کرده و آنطور که مشخص است نادری شانس کمی برای حضور در تیم ملی دارد. گفتنی است چند روز قبل جلالی مدارک مربوط به خروج از کشور خود را به فدراسیون داد و فرم های مربوطه را پر کرد تا مشخص شود یکی از دعوت شدگان به تیم ملی خواهد بود.

شانس پیام بیشتر از رشید است

اسکوچیچ قرار است ۳ گلر با خود به منامه ببرد. علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده دو گلر اول تیم ملی خواهند بود و گزینه سوم از بین رشید مظاهری، پیام نیازمند و حامد لک انتخاب خواهد شد. آنطور که شنیدیم نظر اسکوچیچ بیشتر روی نیازمند است و گلر سپاهان شانس بیشتری نسبت به سرخابی ها دارد.

لژیونرهای سرشناس

از بین لژیونرهای فوتبال ایران حضور نفراتی مثل بیرانوند، آزمون، طارمی، قلی زاده، کاوه رضایی، میلاد محمدی، کریم انصاری فرد، امیر عابدزاده، شجاع خلیل زاده، مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش در تیم ملی قطعی است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار