کد خبر : 4242 / /
/

خالد شفیعی، مدافع سابق تیم تراکتور در ۹ فروردین ۱۳۶۶ در شهر سپیدان استان فارس متولد شد.

علاوه بر تراکتور، شفیعی سابقه پوشیدن پیراهن تیم هایی همچون کوثر لرستان، فجر سپاسی شیراز، نفت تهران، گسترش فولاد، سئول، ذوب‌آهن اصفهان و سپاهان اصفهان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

خالد شفیعی بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ در تیم تراکتورسازی تبریز حضور داشته و در مجموع ۶۸ بازی در پست دفاع برای این تیم بازی کرده است. وی توانسته ۳ گل نیز در طی سال‌های حضور خود برای تیم مذکور به ثمر برساند.

خالد شفیعی و همسرش

از جمله افتخارات او نایب قهرمانی در لیگ برتر ۹۴–۱۳۹۳ به همراه تیم تراکتورسازی تبریز و نایب قهرمانی در جام حذفی ۹۶–۱۳۹۵ به همراه تیم سرخ پوشان تبریزی بوده است.

 در پرونده شکایت خالد شفیعی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۱۳۹۶ ، این باشگاه نتوانست دفاعیه لازم را ارائه دهد و سرانجام در سال ۱۳۹۸ به پرداخت مبلغی بیش از ۶۰۰ میلیون تومان به شفیعی علاوه‌ بر هزینه دادرسی محکوم شد.

خالد شفیعی

البته قبل از شکایت او به AFC ، مالک باشگاه ماشین‌سازی که با شفیعی قرارداد بسته بود از او درخواست کرد تا طلب خود که مربوط به زمان عضویت او در تراکتورسازی تبریز بود را ببخشد تا بتواند به کارش در ماشین‌سازی ادامه دهد، اما او ضمن رد این تقاضا گفته بود که این پول حق زن و بچه‌اش است و در سال‌هایی که عضو تیم تراکتورسازی بود، چندین‌بار مصدومیت‌های شدیدی داشته و برای این تیم زحمات زیادی را متحمل شده است.

خالد شفیعی چندسالی است که ازدواج کرده و در جشن ازدواج او که در شیراز بود، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتور و برخی دیگر از بازیکنان این تیم مطرح تبریزی هم حضور داشتند.

نکته قابل توجه شفیعی، نایب قهرمانی او با تیم های تراکتور، ذوب آهن و سپاهان در لیگ برتر است و او هیچ گاه طعم قهرمانی را نچشیده!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار