کد خبر : 4267 / /
/

همسر حجازی گفت: با اینکه اعلام شده بود هیچ مراسم سالگردی برگزار نمی شود پیش بینی می کرد دوستداران همسرش سر مزارش حاضر شوند.

بهناز شفیعی همسر ناصر حجازی با تشکر از افرادی که در سالروز درگذشت این اسطوره فوتبال کشور به قطعه نام آوران رفته بودند گفت: از قبل اعلام کرده بودیم به دلیل شیوع ویروس کرونا برای دومین سال متوالی مراسمی نمی‌گیریم چون چیزی با ارزش تر از حفظ جان و سلامتی مردم نیست اما صدها نفر یا اینطور که برخی می گویند بیش از هزار نفر روز دوم خرداد بر مزار ناصر حاضر شده و یاد او را گرامی داشتند و من به نوبه خودم از تک تک این عزیزان سپاسگزارم. امسال به خصوص در فضای مجازی و اینستاگرام بسیاری از هموطنان با انتشار مطالب و پست هایی یاد و خاطره ناصر حجازی را گرامی داشتند و از دیدن برخی از این پست ها اشکم سرازیر شد.

خانم  شفیعی در ادامه گفت: ۱۰ سال گذشت از طرفی خیلی سخت بود و از طرفی واقعاً سرعت گذر عمر، آدم را حیرت زده می کند. فقط می توانم بگویم از یک جهت خوشحالم که ناصر این روزهای پر از سختی و مشکلات هموطنانش را ندید چون به شدت روی این مسائل حساس بود و خیلی غصه می خورد. خود من ماه هاست روحیه مناسبی ندارم هر دفعه از پنجره خانه به بیرون نگاه می کنم چشمم به کودکان کار می افتد و اعصابم خرد می شود که اینها الان باید سر درس و مشق خود باشند و بعد از مطالعه روزانه پای تلویزیون بنشینند و برنامه کودک نگاه کنند اما تا کمر داخل سطل زباله ها مشغول جستجوی چیزی هستند که تبدیل به پول شده و بخشی از نیازهای روزمره شان را تامین کند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار