کد خبر : 4435 / /
/

انتصاب کریم باقری در تیم ملی موجی از گمانه‌زنی‌ها و اظهار نظرات را در پی داشته است.

روز سه‌شنبه (۴ خرداد سال جاری) کریم باقری به لیست دستیاران اسکوچیچ و تیم ملی فوتبال اضافه شد. در همین رابطه سایت فدراسیون فوتبال نوشت: «باقری در این چهاربازی علاوه بر حضور در کادرفنی، موضوعات مدیریتی را نیز برعهده داشته باشد تا تیم‌ملی بدون دغدغه از این مرحله سربلند بیرون بیاید.»

به‌کارگیری عبارت «موضوعات مدیریتی» بعضی گمانه‌زنی‌ها را به این سو پیش برد که بعد از انتصاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست و حواشی پیرامون آن، فدراسیون فوتبال این وظیفه را به کریم باقری محول کرده است.

با این وجود بررسی‌ها حاکی از مسئله‌ای دیگر است. عزیزی‌خادم بعد از به عهده گرفتن سکان فدراسیون فوتبال به دنبال گزینه‌ای بود که پیگیر ارتباط کادرفنی تیم ملی با مدیران فدراسیون، کادر پزشکی و مسائل جاری باشد. فدراسیون بعد از بررسی گزینه‌های مختلف، باقری را برای این موضوعات مدیریتی انتخاب کرد. در همین راستا حتی به باقری گفته شد با لباس شخصی در تمرینات تیم‌ملی حضور پیدا کند. اما باقری اصرار داشت که لباس ورزشی در تمرینات حاضر و در کنار موضوعات مدیریتی در مسائل فنی هم به اسکوچیچ و دستیارانش کمک کند.

از سوی دیگر با توجه به حساسیت بازی عراق و بحرین، نگرانی‌هایی در فدراسیون فوتبال وجود داشت که با بروز حواشی و درگیری بازیکنان، محرومیت و مشکلات بعدی گریبانگیر تیم ملی شود. به ویژه که بحرین میزبان رقابت‌های گروه c و خود برای صعود از این گروه می‌جنگند. از آنجا که کریم باقری در این موضوعات درایت و تجربه خود را نشان داده، می‌تواند در کنترل حواشی کمک زیادی به تیم ملی باشد.

با این تفاسیر مجتبی خورشیدی همچنان سرپرست و کریم باقری با وظایفی جدید مسئولیت‌های حوزه خود را پیش می‌برند تا در مسیر صعود تیم ملی به جام جهانی از بروز مشکلات پیشگیری کند!

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار