کد خبر : 4569 / /
/

عکس جدید کمال کامیابی نیا و همسرش را می توانید در سایت خبر روز مشاهده فرمائید

شروع فوتبالی کمال کامیابی نیا

از سال 1380 وقتی 13 ساله بود با قرارداد 5 به تیم پاس تهران پیوست و از تیم نونهالان تا امید این تیم فوتبال بازی کرد، در 18 سالگی به مس کرمان رفت و دوسال هم در این تیم توپ زد.

خواهر کمال کامیابی نیا همسر فوتالیست پرافتخار لیگ برتر ایران حمیدرضا رجبی از بازیکنان پیشکوست فوتبال سایپا و مربی فوتبال می باشد.

کمال کامیابی نیا

از راه آهن تا پرسپولیس

کامیابی نیا در سال 88 با تیم راه آهن بازی می کرد و سپس تا 96 با شهرداری تبریز بود.

او در سال 1392 به نفت تهران پیوست و شاگرد علی منصوریان شد او در نهایت 5 تیر 96 با قرار دادی دو ساله به پرسپولیس پیوست، بازی های خویش این تیم را مجبور کرد تا در تیرماه 96 با این بازیکن دوسال دیگر تمدید کند.

ازدواج کمال کامیابی نیا

کمال کامیابی‌ نیا با خدیجه عسگری (تکواندوکار) ازدواج کرده است این زوج ورزشکار 12 اسفند 1394 صاحب یک دختر زیبا بنام کمند شدند.

لذت پدر بودن برایم یکی از شیرین ترین اتفاقات در کل دوران زندگی ام بود.

در این سال ها که از خدا عمر گرفته ام خیلی اتفاقات را دیدم و فکر می کردم بعد از آن دیگر اتفاقی بهتر و لذتبخش تر نیست ولی روزی که پدر شدم را نمی توانم با هیچ روز دیگری قیاس کنم.

زندگی با دخترم

با دخترم هر روز زندگی ما با دیروزش متفاوت است. هر لحظه اش تازگی دارد. ستاره ای در آسمان زندگی مان شده که برق و چشمک هایش را نمی توان با هیچ اتفاق دیگری مقایسه کرد.

کمال کامیابی نیا

حضور در تیم ملی

او در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۴ اولین بازی ملی خود را در برابر ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ انجام داد کامیابی‌ نیا اولین گل ملی خود را در پیروزی ۶ – ۰ در برابر گوآم به ثمر رساند.

دوستان

می گوید در تیم پرسپولس با محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده ارتباط خوبی دارد.

منصوریان

از منصوریان تشکر می کنم زیرا نقش زیادی در پیشرفت من داشت او کمک های زیای به من کرده است.

بازیکن مورد علاقه

دانیله ده روسی بازیکن مورد علاقه ام است و گتوزو ھم زمانی که بازی می کرد دوست داشتم. در ایران ھم فوتبال جواد نکونام و کریم باقری را می پسندم.

● محمد علیزاده و امیر تتلو خواننده ھای مورد علاقه ام ھستم

● اگر فوتبالیست نمی شدم شاید ایجنت یا ھمان مدیر برنامه فوتبال می شدم

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار